Как се решихте на брак?

  • 4 155
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
.....имах важно пътуване  до Ница ..................   


А какво стана с пътуването?!?

# 46
  • Мнения: 3 423
Не е цирконий, проверката
е висша форма на доверие.

# 47
  • NY
  • Мнения: 209
.....имах важно пътуване  до Ница ..................   


А какво стана с пътуването?!?

Отказах предложението, беше изключително скумфузена ситуация......  Embarassed

# 48
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Без значение всъщност - брак или сериозна връзка. Подписът не променя нещата. Говоря за обвързване с всички произтичащи отговорности от това - моногамия, съжителство, взаимни решения, деца. Помня разни филмчета с Хю Грант, много сладки - показващи агонията на мъже преди да вземат подобно решение. Мислят си че с това животът им свършва, край. Знам че колкото по-възрастен е, един мъж, толкова по-трудно му става. Вижда му се по-удобно да приключи и да избяга, но не успява и не успява. Търси знак, че не това е жената, и си измисля обективни препятствия. И пак се връща, и пак. Но го е страх и върши глупости. Моля ви, разкажете какво преживявате, за да ви разберем. Защото нас тези маневри страшно ни нараняват.

Според мен, ако мъжът е сигурен в чувствата си - не би изпитвал тези агонии, които описваш.
Ние бяхме сигурни, че ще сме заедно до края на живота си и нямаше значение кога и как да сключим брак. Направихме го по-скоро заради неговите родители, защото бях бременна. Бяхме само аз и той на най-красивото място на земята...
Аз не очаквах нито пръстен, нито официално предложение, ама той успя да ме изненада и с двете - това е един от най-красивите ми спомени.  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт