През април или през МАЙ - на чакането идва вече край

  • 8 586
  • 300
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 90
Prikazka,и мен ме е обхванала "тиха лудост"-не се спирам по цял ден и все се чудя с какво да се захвана #Crazy
Тези бодежи отдолу ги имам и аз -много са неприятни наистина  и нямам никаква идея от какво може да са.Ак някой знае-да свирка Peace

# 61
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Честит син на Ирина!  bouquet
И аз днес си взех рзултатите от изследванията и се оказа, че нямам антитела. Shocked Явно предния път нещо са объркали. Та притесненията ми бяха напразни. Хемоглобинът ми е 90, което за мен е направо чудесно. За сега оставам да си чакам от само себе си да тръгне работата, освен ако не се появи нещо друго. Confused
Успех на майчето, Поли и всички други, за които утре е ДЕНЯТ. Hug

# 62
  • София
  • Мнения: 2 493
Отложиха ми секциото за 3ти.
Майче, няма да се засечем. Жалко.

Мина_21, при мен единственият порблем е че бебето е седалищно краково и няма какд а излезе. Иначе тазът си ми е чудесно разширен и дори и моята докторка я е яд че трябва да ме реже... Sad Особено след нормално първо раждане без никакви порблеми и т.н... ама това е. Както акзах - примирих се.

Честито на Ирини и на всички новообебилi се! Simple Smile

# 63
  • Мнения: 6 029
Янче, съжалявам, но помисли - има си и добри страни... поне знаеш кога ще е събититето. мен неизвестното ме шашка нещо:(

# 64
  • Мнения: 1 924
Пък мен точно неизвестността ме държи в едно такова много приятно , леко настръхнало положение...
А при мен неизвестността е двойна, щото още не зная дали ще раждам през естествените пътища или със сечение.Както съм го подкарала на непукизъм,май ще разбера чак,когато дойде Времето.

# 65
  • Мнения: 2 652
едни от типичните симптоми за приближаващото раждане са главоболието, диария, раздразнителност..
успех и леко раждане!

# 66
# 67
# 68
  • Мнения: 1 030
Доро утро!Да сме напрегнати и да се вълнуваме е напълно нормално но диярия не се сещам,че е признак за раждане.Всички ще си минем по реда както подобава,аз вече тотално не мога да спя нощем бебешки режим на два часа ставам да пишкам и като се разсъня край със спането.Момичета как сте има ли бебета?Стискам палци наМайчето и Поли и чакаме новина от Филков! Hug

# 69
  • Мнения: 533
Добро утро!
Qnush , браво за темата!
Честито на Ирини!Да и е жив и здрав бебока,да му се радва и да го гушка СИЛНО!
irina 39,сети ли се да погледнеш за протектор 120)60?
Стискам палци на Поли и Майчето,дано всичко да минава добре и бързичко! Praynig Praynig

# 70
  • Мнения: 13
добро утро честито на всички  мами сдобили се с малки слънчица!!!!!!  bouquet
стискам палци на маичето и поли всичко да мине бързичко и леко и да си гушкат  съкровищата   Hug

да ви кажа чесно мен ме боли глава всяка сутрин като стана а и диярия си имам от скоро,но мисля че не е признак за раждане,за раздразнителност и нервност няма да говоря защото всичко и всички ме дразнят напоследак.

# 71
  • Мнения: 6 029
едни от типичните симптоми за приближаващото раждане са главоболието, диария, раздразнителност..
успех и леко раждане!

хъх, аз си мислех, че са на стомашночревен вирус....

# 72
  • Мнения: 81
 Hug Майче,Поли стискаме палци  Hug
Дано Филков не ни забрави  smile3503

# 73
  • Мнения: 362
 а добро утро! за Майчето и Поли  Praynig  ylinfantчакаме добрите вести.
   ей момичета и при мен спането вече е много зле-ставам,въртя се(а то това все едно слон се върти Joy),а какви колики имах нощеска....ама сега пия кафенце и ще гладя после,незнам тези мънички дрешки има да ги гледя с часове.да питам и от лице и от опако ли да гладя или само от лице Rolling Eyes
 айде до после Hug

# 74
  • София
  • Мнения: 4 590
Добро утро!
Тит, аз изгладих дрешките и от двете страни, както каза майчето от опаката за дезинфекция, а от лицевата - за красота. Мисля, че определено трябва да се гладят  и от обратната страна, защото бебечето има пряк контакт с нея.
Аз днес ще ходя до Шейново да ми кажат какъв ще бъде ходът на раждане и дано всичко е наред и да не се налага секцио.  Полсе ще пиша какво е станало.
Стискам палци за Майчето и ПолиPraynig

Общи условия

Активация на акаунт