Външното срещу вътрешното АЗ.

  • 1 270
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • в Низината
  • Мнения: 705
Важен е и външният вид и характерът. Обикновено външният вид отговаря и на това отвътре.
Дона, напълно съм съгласна с теб!

# 16
  • Мнения: 412
Не мога да пропусна  Laughing
Ние сме А1 и А2, синергично интегрирани в едно великобинетно, както казваше 3-годишния Матей (великолепно+кабинетно  newsm78) А3  Laughing
А1 иска да комуникира решителна невинност и аналитичен оптимизъм и забранява на А2 да ползва червило и прочие разкрасители, подтиква към експлозии на логорея и имплозии на коняк  Flutter
И случвало ли ви се е да си пожелаете циците на ближния примерно  Laughing  Mr. Green
И това, и това..

Всъщност се включвам, за да цитирам жив класик, моята приятелка, а и адаш, която казва:
До 35 всички са красиви. След 35 душата излиза на лицето, и - хоп! - изненада...Някои изведнъж се сбабичосват или обратно.. Wink

# 17
  • Мнения: 2 891
До 35 всички са красиви. След 35 душата излиза на лицето, и - хоп! - изненада...Някои изведнъж се сбабичосват или обратно.. Wink


Чудесно умозаключение  Grinning Аз съм в опознавателен период на вътрешното аз. Променям се нещо  Party

# 18
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Имам още някой друг месец до навършването на 35, значи сега му е времето за спешни мерки.  Party Подкрепям теорията на Чандрината дружка с две ръце.
В настоящия момент смело мога да кажа, че вънкашността е много важна за мен. Когато приличаш на Нибълс (племенникът на Джери, който глътна цял портокал от лакомия) няма как да не се замислиш по въпроса.  Mr. Green
Убедена съм, че приятната външност много помага - и в кариерата, и във всичко.
Чужди красоти не ме привличат, искам си моите обратно.

# 19
  • Мнения: 5 877
Понеже гледам сме се събрали видни бабиейроси  Mr. Green
Случвало ми се е да пожелая характера на ближния. Ума, чувството за хумор.
Ей на, онзи ден вечерта питам ЛС от какво е чернилката по умивалника в банята, а той изтърсва невинно "мих си душата"  Mr. Green

Чужд външен вид не пожелавам, за кусурите в моя съм си виновна лично.  За интервю се глася  Flutter

# 20
  • Мнения: 1 533
Ей на, онзи ден вечерта питам ЛС от какво е чернилката по умивалника в банята, а той изтърсва невинно "мих си душата"  Mr. Green


 Laughing  bouquet

Моля те, предай му искрените ми адмирации (както е модерно да се казва напоследък!)

# 21
  • Мнения: 2 386
Уф... Напоследък отдавам повече значение на външното си аз, макар че не мога да го накарам да изглежда по- добре- мноу дебело, още цици иска, ей такива простотии... Tired
А иначе вътрешното ми си е таман- харесвам се  Mr. Green

И аз съм така.
Само дето понякога наистина ми се иска да 'външното АЗ' да надвие, защото времената са такива..Опаковкате често е по-важна от съдържанието  Rolling Eyes

Използвам кавички, защото няма такива понятия  Crazy (професионална деформация,съжалявам)...Може би бих нарекла темата Егото(Аз) срещу СуперЕгото(социалните норми).Но..това са подробности  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт