Нещо смешно, което сте казвали без да се замислите ІІ

  • 984 621
  • 5 791
  •   1
Отговори
# 5 535
  • София
  • Мнения: 10 825
Преди малко пиша подсещащ смс на сина ми понеже все си забравя раззни неща, които да донесе в петък от училище. Съобщението завършва с "И си донеси учебниците по подсъзнателите предмети" bowuu hahaha
Видях го след като натиснах изпращане. Сега чакам неговите уточняващи въпроси кои точно са тези подсъзнателни предмети

# 5 536
  • Варна
  • Мнения: 815
Онзи ден аз, МП и приятели си пием кафе и споделяме разни рецепти. Аз съм по бързите неща и МП похвали едни закуски, които бях правила и аз: "Ааа, миризливките ли?!"  Embarassed
Исках да кажа мързеливки, но ...
Цялата маса замлъкна и казаха, че не искат рецептата за тези миризливки  Rolling Eyes

# 5 537
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Аз пък току що налях течност за чистачки на ММ без изобщо да се усъмня защо тая бира е синя и мирише странно  Mr. Green  (Той беше прелял течността в бирено шише, че нейното било спукано  ooooh! )

# 5 538
  • София
  • Мнения: 1 762
Онзи ден аз, МП и приятели си пием кафе и споделяме разни рецепти. Аз съм по бързите неща и МП похвали едни закуски, които бях правила и аз: "Ааа, миризливките ли?!"  Embarassed
Исках да кажа мързеливки, но ...
Цялата маса замлъкна и казаха, че не искат рецептата за тези миризливки  Rolling Eyes

Аз така на една Коледа обяснявам на гостите с какво съм направила постните сърми......................... ориз, лук, стафиди и мухоморки. Те изведнъж млъкнаха, щото всеки беше изял поне по една. Докато се уточним, че всъщност гъбите са манатарки зор видях.

# 5 539
  • Мнения: 2 157
Аз така на една Коледа обяснявам на гостите с какво съм направила постните сърми......................... ориз, лук, стафиди и мухоморки. Те изведнъж млъкнаха, щото всеки беше изял поне по една. Докато се уточним, че всъщност гъбите са манатарки зор видях.

Те пък! За едни мухоморки ли са! Laughing
Да си припомнят спешното отвътре малко... Mr. Green

# 5 540
  • София
  • Мнения: 5 198
Тези гъби ще ги ядат един път Simple Smile

Подсъзнателните учебници по какво са   Laughing

# 5 541
  • Мнения: 3 784

Аз така на една Коледа обяснявам на гостите с какво съм направила постните сърми......................... ориз, лук, стафиди и мухоморки. Те изведнъж млъкнаха, щото всеки беше изял поне по една. Докато се уточним, че всъщност гъбите са манатарки зор видях.

Хахаха  Laughing Като в роман на Агата Кристи!

# 5 542
  • Мнения: 1 612
ММ ми разправя,  че искал да си купи за колата ЧУВАЛЕН ДЮШЕК Simple Smile

# 5 543
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
MM: Искам да ми направиш утре пица.
Аз: Супер, каква искаш?
ММ: Марияна.
Аз: Ъъ?????
ММ: Магдалена.
Аз: Кого?
ММ (леко раздразнен, че не схваяам какво иска от мен): Е оная бе, женската пица!

Маргарита искал милия  Mr. Green Mr. Green

# 5 544
  • София
  • Мнения: 1 340
Вчера казах, че дъщеря ми е висока лев и 20  ooooh!

# 5 545
  • Мнения: 31 711
Вчера казах, че дъщеря ми е висока лев и 20  ooooh!

Много евтино  Joy Joy Joy
Скрит текст:
Шегувам се де  bouquet

# 5 546
  • Варна
  • Мнения: 948
Е то нали си има такъв лаф, че си висок кинта и 20 Simple Smile

# 5 547
  • Мнения: 642
Вървя онзи ден и чета табела "ДАМСКИ КАРДИОЛОГ" . и си викам ,че пък от кога ги делят на мъжки и дамски.  Та вгледах се в табелата пишеше "Д-р АДАМСКИ -Кардиолог" Grinning Grinning Grinning

# 5 548
  • Мнения: 2 194
А аз на една витрина чета "ДАМСКИ КОЖИ" Shocked, приближавам и виждам "ПЕРДЕТА",  "ДАМАСКИ", "КОЖА"

# 5 549
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
А аз на една витрина чета "ДАМСКИ КОЖИ" Shocked, приближавам и виждам "ПЕРДЕТА",  "ДАМАСКИ", "КОЖА"


 hahaha знам магазина  Joy веднъж детето (на 8 беше) го прочете така и от тогава все дамски кожи са  Hug

Общи условия

Активация на акаунт