КОЛКО КАФЕТА ПИЕТЕ НА ДЕН?

  • 8 835
  • 144
  •   1
Отговори
# 90
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Сутрин - двойно с мноооого мляко и захар.
През деня - поне още едно кафе, но пак с мляко или сметана.

# 91
  • Мнения: 119
Само едно сутрин. Предимно нес с мляко/сметана и много захар  Heart Eyes

# 92
  • Мнения: 2 425
Пия само безкофеиново. Сутрин задължително, на обед понякога.

# 93
  • Мнения: 3 248
Не пия кафе. Преди 4 години, когато кандидатствах, изпих една конска доза и след това 2 дни не можаха да ме събудят. Подозирам, че се дължи на ниското ми кръвно, но може и да бъркам. Thinking

# 94
  • Мнения: 266
Доста са, но не се опитвам да ги броя, за да не се уплаша. Пия само двойно еспресо, без захар, но съм с ниско кръвно и не ми пречи.  Последното го пия час преди лягане, но не ми пречи- не се оплаквам от липса на сън.

# 95
  • Мнения: 498
Когато работех не можех да си ги преброя.Сега като родих пия по едно.Даже понякога забравям да го допия.Но ако изпия и 20 на ден нито ще си наруша съня нито ще вдигна къвно ! Mr. Green

Последна редакция: чт, 26 апр 2007, 22:24 от Shadows

# 96
  • Мнения: 4
три кафета

# 97
  • На небето
  • Мнения: 5 530
НИКОЛКО. Не пия кофеин.   Twisted Evil

# 98
  • Мнения: 11 028
Едно сутрин и едно към 16 ч. Дълги, черни, без захар или 2 в 1.

# 99
  • Мнения: 7 186
Сутрин едно голямо на компа, без захар и сметана.
Преди пиех доста повече, но сега нямам нужда и ми е по- добре.

# 100
Ох , май съм пристрастена към него , сутрин една или две големи чаши(200гр) нес кафе (по около 6-7гр на чаша) , по обед пак и така цял ден. Днес си купих някакво безкофеиново кафе (то ми е за следобедите) че почнах да се приреснявам за здравето си . Понякога не ми стига една стограмка на седмица . Не мога без него и това си е  newsm45
А това безкофеиновото нещо ми киселее , доста гадничко е , май ще трябва и мляко са си слагам за вкус .Ще се свиква май иначе здравето си отива  Laughing
 

# 101
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Пиенето на кафе за мен, особено сутрин, си е ритуал. Преди пиех задължително минимум по три на ден - сутрин в къщи преди да изляза, по пътя към работа си взимам едно, и едно следобедно. Оооох чак ми замириса на кафенце. Сега не пия, иначе ще ми се припуши, а съм ги спряла... Та така. Умирам си за кафе  Cry

# 102
  • Мнения: 1 428
Не пия, само ако седна в заведение може. Не съм фенка на кафето.

# 103
  • Мнения: 3 647
Пиенето на кафе за мен, особено сутрин, си е ритуал. Преди пиех задължително минимум по три на ден - сутрин в къщи преди да изляза, по пътя към работа си взимам едно, и едно следобедно. Оооох чак ми замириса на кафенце. Сега не пия, иначе ще ми се припуши, а съм ги спряла... Та така. Умирам си за кафе  Cry
Peace
 снощи даже си сложих канела в кафето - хареса ми
аз обичам да експериментирам

# 104
  • Мнения: 2 152
едно гоооолямо и силно сутрин Simple Smile и едно дълго следобед Peace

а канела обожавам, но не и в кафето

Общи условия

Активация на акаунт