КОЛКО КАФЕТА ПИЕТЕ НА ДЕН?

  • 8 831
  • 144
  •   1
Отговори
# 105
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
Ох , май съм пристрастена към него , сутрин една или две големи чаши(250гр) нес кафе (по около 6-7гр на чаша) , по обед пак и така цял ден.
 
манийка ми, ритуал, не знам как е без него!

# 106
  • гр.София
  • Мнения: 199
Правя си като стана едно голямо кафе и после около16-17ч. пия едно нормално някъде навън.

# 107
  • Мнения: 3 334
Само едно голямо кафе изпивам сутрин. Ако пия кафе следобяд, не мога да спя после. Въпреки, че ми пада кръвното в задушни, горещи помещения, повече от едно кафе на ден ме "разхлопва".  Peace

абсолютно същата ситуация е и при мен Peace

# 108
  • Мнения: 2 677
Ох, по много...
Задължително по две еспресо, а през останалото време се тъпча с 3 в 1.

# 109
  • Добрич
  • Мнения: 193
Поне две  Peace

# 110
  • Мнения: 510
Задължително едно кафе с мляко сутрин, ако излизам някъде на кафенце пие и по още някое.

# 111
  • София
  • Мнения: 2 271
4-5  Crazy

# 112
  • Germany
  • Мнения: 2 016
Сутрешното кафе и за мен е ритуал Wink Пия едно голямо и по-силничко. Ако се виждам с някоя приятелка пия и след обед едно, ако не, си оставам със сутрешното само Peace

# 113
  • София
  • Мнения: 1 733
Преди години цоках по 10, ама не обръщах внимание - какво е, що е, горчи ли, киселее ли.
В университета с последното кафе в ръка заспивах.

А сега пия 3 пъти по-малко, ама табиетлийската: вари се Лаваца Крема Густо (най-меко ми е като вкус), мляко, захар, да е плътно, ароматно, ммм....Навън също поръчвам само Лаваца, но, естествено, редичко ми го правят. Поне не ме тровят излишно Grinning

Обичам кафе!! Heart Eyes

# 114
  • Мнения: 2 381
По 1 мляко с нес пия.

# 115
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Ако изпия и едно кафе, пък макар и шварц ще се тръшна възнак. Пия мляко с много малко нес отгоре, че ако е в повече и от него ми става лошо. Откриха ми някаква непоносимост към кофеина.
Сервитьорките като ме чуят да поръчвам : "мляко, ама с мноооого малко нес отгоре" и много ме обичат  Mr. Green

# 116
  • Berlin
  • Мнения: 11 285
рядко повече от 1, и то задължително да е нес, щото иначе изперквам.

# 117
  • Мнения: 73
От около 6-7 месеца черно кафе еспресо пия много рядко, обикновено пия мляко с нес, защото и без това не съм добре със сърцето и нервите, та само кафе ми липсва заедно с цигарите Rolling Eyes а иначе мляко с нес си пия по 1-2, максимум 3 на ден

# 118
  • Мнения: 1 095
Май повече от колкото трябва  Crazy

# 119
  • Мнения: 2 891
2, ама ми се пият по повече  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт