Препоръчайте ми лекар УНГ

  • 2 185
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
anemi  и аз за там се замислих.би ли ми дала раб.му време.Имам направление

# 16
на дъщеря ми и вадихме сливиците във военномедицинска академия-операцията направи д-р Златанов и съм страшно доволна.той със сигурност работи с касата така 4е го потърсете-страхотен е. Успех с малката Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 717
доц. Лолов - www.lolov.com (казват, че е много добър)


Успех!  bouquet

него имам предвид

Подкрепям!

# 18
az hodia vtornik i chetvurtak sled edin chesa zashtoto togava niama mnogo hora triabva da otidesh na registratyrata na purvia etaj shte ia vidish kato vlezesh v bolnicata kazvash che iskash pregled YNG  pri doktor GEORGIEVA i te shte ti kajat kakvo da napravish inache kabineta i e na 2-ria etaj    Shte chakam da mi kajesh kakvo e stanalo ako otidesh yspeh Simple Smile

# 19
  • Мнения: 59
Здравейте!Искам и аз да се включа по повод темата-3 -та сливица!Знаете ,че тя може пак да рецидивира,т.е  след операция ,и премахване ,може да нарастне пак!Имам син,който беше все с кашлица,все правеше бронхити и постоянно боледуваше!Казаха ни за трета сливица,била толкова уголемена ,че спешно ни се налагаше операция!Но майка ми като разбра и не ми даде да я вадим-грабна детето ,заведе го на почивка в планината,после на море,но го подложи на неистова диета-кълнове,плодове и зеленчуци без месо ,без хляб!Това около 1 седмица ,т.е е ял само кълнове и плодове като после почна захранването!Значи тя му изчисти организма с!И да ви призная-аз не вярвах,но ето детето ми вече нито трета сливица н,нито кашлица!
Съветът ми е -потърсете,прочетете за здравословния начин на живот-може би ще помогнете и вие на детето!Но се изисква доста търпение!

Общи условия

Активация на акаунт