Нищо добро и положително не почувствах от членството ни в ЕС?

  • 3 515
  • 105
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 837
Те пък Икеа са едни мебели, мани, мани...

# 16
  • Мнения: 1 242

По-добре 26-та членка на ЕС, отколкото бивша 16-та република на СССР.

И не бива да се забравя, че медалът винаги има две страни. Ще си го носим. Ако ще и тиквен!

Относно ИКЕА - имам един приятел работи към ИКЕА (имат офис в София) - доскоро не искаха и дума да става за магазин в БГ  newsm78, но вече се замислят къде да е и кога да почват  Peace

Знам даже и кога ще ги бъде и на родна земя. Ени уей. Wink

Кейси, идеални са им мебелите, поне на външен вид. Точно като за нас, дето си падаме по обвивката. За едно и също говорим с теб.

# 17
  • Мнения: 1 299
Те пък Икеа са едни мебели, мани, мани...
Мда, не съм умряла за тях....ма да не останем по назад - и ние да имаме

# 18
  • Мнения: 1 299
Знам даже и кога ще ги бъде и на родна земя. Ени уей. Wink
Да бе, знам кога, ама ени уей!!! Не става така  Crossing Arms
Казвай веднага, без бой!!!

# 19
  • Мнения: 3 423
Време е и българите да се обилят.
Притежателите на ИКЕА разбират
за кое купуване на шкафове става
дума. Засега голям келепир не съм
видяла от членството на БГ в ЕС.
Но е и още рано все пак.

# 20
  • Мнения: 2 022
Лени, туй дето го описваш са административни, а не икономически ползи. Мен изобщо не ме бъркат, нали се сещаш, че някой в Европа се реди на една опашка по-малко Simple Smile Аз живея в България.

# 21
  • Мнения: 7 837
Кейси, идеални са им мебелите, поне на външен вид. Точно като за нас, дето си падаме по обвивката. За едно и също говорим с теб.



 Grinning
Ще има истерии, покрай откриването, това е сигурно  Laughing
Както беше с Кауфланд.

# 22
  • Мнения: 27 524
Относно ИКЕА - имам един приятел работи към ИКЕА (имат офис в София) - доскоро не искаха и дума да става за магазин в БГ  newsm78, но вече се замислят къде да е и кога да почват  Peace

Не искаха, защото преди години шефът идваше на среща с Янчулев по повод откриване на такъв магазин в Бг и Янучлев се направи на важен и го остави да чака. Икейският 70 и кусур годишен бизнесмен му тегли една и каза, че скоро в БГ техен магазин няма да има.
Кейс, не знам какво имаш предвид под "мани, мани" точно за Икеа, но мебелите им са хубави. Имат много евтини, които не струват, така е. Имат средно качество, които стават и са добри. Имат и перфектни мебели, които са скъпи и страхотни.
Купували сме и купуваме и от трите вариации и оплаквания нямам.
Лора, права си, леле, остарявам, аз си смятам 80 и някоя и за мен са десет и, а не 20 и повече... уф...  Confused

# 23
  • Мнения: 6 167
Лени, туй дето го описваш са административни, а не икономически ползи. Мен изобщо не ме бъркат, нали се сещаш Simple Smile А живея в България.


сещам се, да.
затова говоря само за себе си.

а икономически ползи не е ли  малко  раничко да чакате в бг -....
сега е април месец, влязохме на 1 януари - не прибързвате ли с икономическите ползи newsm78

# 24
  • Мнения: 1 416
Лора, права си, леле, остарявам, аз си смятам 80 и някоя и за мен за десет и, а не 20 и повече... уф...  Confused
Мале, и аз съм така. Още живея в 90-те години.  Grinning А на Гърция й знам пресъединяването, щото скоро бях на изпит по "Евроинтеграция". Какво да се прави, вече и такива неща учим.

# 25
  • Мнения: 7 837
Блонди, не знам за скъпите им колекции. Лично аз не ги долюбвам и това, което съм виждала у познати - също. Средни мебели за средната класа.

# 26
  • Мнения: 1 242
Друг ми е, Кейси, на мен въпросът. А със старите мебели какво ще се прави?
Предполагам ще настъпи италианска Нова година.

Догодина, Ланфеср, догодина някъде ще мятаме старите мебели през прозореца.

Лора, за испанското или за португалското присъединяване не се ли учи? Аналогичен случай в наше село.

# 27
  • Мнения: 6 167
вие сте луди каки, ако си купувате мебели от икеа.
имахме едно бюро, което изхвърлихме, нямаше му един чарк.
икеа са силни в дизайна и в джвъчките
от там нататък.... не съм убедена.

# 28
  • Мнения: 677
Ух, черпя ви една ИКЕА

# 29
  • София
  • Мнения: 4 423
Не ми е пукало за ЕС никога, не съм искала да влизаме там, знаех, че нищо по - различно не ме очаква и така става!

Общи условия

Активация на акаунт