Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 830
Имам една идея...
Хайде да направим memory box на Камен. Аз ще принтирам тези страници от форума с поздравленията и от предишната темичка. Ще съберем и няколко днешни вестника, с новините от деня, какво се е случило по света и у нас. Ще приложим и картичка с поздравления, а на следващата среща ще ги подарим на Майчето. Давайте идеи какво друго да сложим в memory box-a. И ако някой вече си е купил днешен вестник да свирка, за да не купувам напразно.
Е харесва ли ви? Смеете ли да кажете иначе  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 453
Честито на майчето! Да и е жив и здрав Каменчо!!!  bouquet

При нас всичко е ок. Резултатите от амниото са отрицателни. По-късно пак ще се включвам.
И покрай всички изследвание се потвърди, че пак чакаме девойка (както ми беше пророкувано още преди да я зачена).

# 17
  • Ruse
  • Мнения: 390
честио 4еститоооооооо 4естито на Май4ето на таткото и на кака Петра за новото попълнение към семейство Филкови.Пожелавам на малкия Камен да е жив и здрав и да радва много вси4ки  bouquet

# 18
  • Мнения: 11 818
Честито на цялото семейство Филкови!! Здраве и безброй усмивки!  Hug

Elspet, и аз си мислех за нещо такова, Юлиана има такъв подарък и ще е още по-ценно след време. Ето за датата на Камен - личности и събития: http://bg.wikipedia.org/wiki/26_%D0%B0%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%BB

кукла, страхотно, че и с теб всичко е ок!

П.С. Радвам се, че харесахте заглавието на темата, за пръв път измислям и не очаквах. Wink

# 19
  • Мнения: 911
ЧЕСТИТО бебче, Майче и семейство
 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525

# 20
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Ох, цяла сутрин ми е нервно, защото  Ваньо днес за първи път остава да спи в яслата. Току що звъннах да проверя дали не трябва по спешност да си го взема - Не! Детето си спинка. Днес бил доста по-спокоен, хапнал добре и сега спинка... Ако знаете какъв камък ми падна от сърцето....
Елспет, харесва ми идеята за мемори бокс, но не се сещам за нищо друго в нея. Вестник не съм купувала днес

# 21
  • София
  • Мнения: 4 966
Честито на Майчето и таткото:)
Да е жив и здрав малкия юнак!Безброй усмивки и щастливи мигове заедно!


# 22
  • Мнения: 941
ЧЕСТИТО МАЙЧЕ, ЖИВ И ЗДРАВ ДА ТИ Е МАЛКИЯ МЪЖ, бързо да се възтановяваш,
много се радвам
здравейте и от мен, много отдавна не съм писала, но бях доста заета с много задачи, и чак днес успях да свърша със задачите, карах и шофьорски курсове в последния месец, и взех книжка, сега си почивам, и ще прегледам какво сте правили през моето отсъствие
поздрави на всички

# 23
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Чудесна е идеята за мемори бокс на Камен.
Кукла, Исайкова, радвам се, че се появихте. Исайкова, как сте със здравето? Кукла, стискам палци и занапред да е наред всичко с бебето.

Кое е следващото бебе, което очакваме? На Клара или на Кукла?

# 24
  • Измир
  • Мнения: 644
Честито бебче на Майчето и цялото й семейство!

Да е жив и здрав и да носи много радост на близките си!

# 25
  • Мнения: 9 903
на Клара е следващото бебе.
Клара, браво за книжката!

нямам идея за мемори бокса, даже фотошопски рамки не умея да правя. Но бих участвала с подарък някакъв.

дидди - ще се получи, ето че има резултати  Wink

# 26
  • София
  • Мнения: 4 966
Мики,благодаря-Кристи е малко по-добре.Всъщност в понеделник ще пускаме новите изследвания:)))и ще разберем с точност.

# 27
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Исайкова, стискам палци да е напълно здрав!
Тити, ами да, може да спретнем една рамка или по-скоро някакъв колаж за Камен. Хайде, и другите фотошопки да запрятат ръкави и да направим нещо.

# 28
  • Мнения: 1 465
Аз не мога рамки да правя, но виж идейка да дам newsm53 мога. Та си мисля дали не би могло да се направи нещо като колаж с по една малка снимка на всяко ноемврийче(т.е. те да съставят рамката), а в средата да се сложи нещо символизиращо подарък и тук таме да има цветя(е, да не е много претоварено). Обаче хич не ми е ясно дали е реализуемо. newsm78

# 29
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
привет мамчета  Hug
аз не съм се разписвала отдавно но то време на време ви хвърях по едно око какво правите ... доста задачи ми се насабрах но сега ще карам малко по спокойно но докога ли
майче страшно много се радвам да сте живи издрави всичките,да се гледкате и обичате поздрави на Филков и целувки на Петрата и Камен   bouquet
елспет допада ми и нан идеята за мемори бокса ... можем фотошопксите мами да спретнем някой рамчеце или нещо от сорта ... за други идей в момента не се сещам  newsm78 ...и с подаръка съм съгласна
кукла новините при вас също ме радват че всечко е наред  Peace
клара честита книжка
Ема се гледат с баба си още и според мен бабата започва да се озорва  #Crazy защото тя определено расте голямо диване ... от врера казва "аба" което е ябълка ... след известно количество ремонти и ядове с компютъра в работата и "диагноза" от специалисти  изгоряло дъно се засилихме да купуваме нов но едно приятелче реши за последно да го погледне и го поправи и в момента съм с перфектно работещ комп,нет и дори ФШ  Embarassed ... 
поля естествено че може даже си мисля че преди време месеци де се подхвана този въпрос  ама май не се стигна до консенсус ... можем да пообмислим и да направим нещо
извинете ме за правописните грешки но не ми се поправя  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт