МНОГОДЕТНИ МАМИ 15

  • 13 536
  • 340
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 487
Правя опит да ги кача.Дано се получи!
http://good-times.webshots.com/video/3031288440101274722StDROZ - това е групата на моето момче!Качеството на клипа не е върха,но бях много далече,а имаше и много препятствия Mr. Green
http://good-times.webshots.com/video/3069957220101274722ykQyyX - това ви го качвам да видите,какъв малък танцьор имаше.Чак се просълзих,толкова сладък беше!
http://good-times.webshots.com/photo/2786820250101274722rWmIXg - ето го и нашия танцьор,вече награден от госпожата си за хубавото представяне.
http://good-times.webshots.com/photo/2567262320101274722bDneqb - и пак той,приготвен с китка да я поднесе на паметника на Свободата в Русе.
http://good-times.webshots.com/photo/2655515180101274722xZdwMU - самото поднасяне .
Дано се е получило!Не рискувах да пробвам само с дума ,в/у която да кликвате,че като знам миналия път колко зор видях.....
Айде ставам да хапна! Hug

# 241
  • София
  • Мнения: 676
Майчета, привет! Днес най-накрая си откраднах малко време да седна и да пиша... даже не съм чела напоследък. Не знам вие как се справяте, но аз съм нещо смотана и все не ми стига времето...
Не съм прочела всичко все още, но ще намеря време тези дни, защото не разбрах за тениските, пък видях анкета в началото.
Ние сега имаме сериозен проблем - вдигнаха ни наема със 70% и ще трябва спешно да се изнесем в нашето жилище, макар че не сме завършили ремонта и главата ми така пуши... Все още няма кухня и това ми се струва непреодолима пречка... а мъжът ми не иска да оставаме тук при този наем. Не знам как ще излезем от тази ситуация... ще полудея!!!

# 242
  • Мнения: 11 607
Иве, много ти е хубав танцьора и добре се справя с ритмите...Госпожата се е постарала(нищо ,че те ядосаха с якето...),ама са хубави. А и малкият танцьор наиситна е сладък.

cvyrche дано вземете възможно най-добро решение на проблема и скоро да ни пишеш по-спокойна. Няма да луднеш, ние ще ти помогнем за това! Споделяй, пиши и ще ти е по-добре.
А тениските - вижте си размерите на семейството, уточнете цвят и поръчайте при Маминка.

# 243
  • Мнения: 1 818
Ivata,чудесно си се справила. smile3501 Синът ти е голям танцьор.Много е сладък. Heart EyesА мъничкото човече и мен ме развълнува.
Тази снимка най-ми хареса

# 244
  • Мнения: 2 807
Мамо Цоцоланке, а дали ще може да преснимам книжката ? Blush

Ивата, много ти е сладко детенцето, а и танцува прекрасно Heart Eyes
Поздрави го от мен  Hug

cvyrche, а не може ли на първо време просто да използвате печка, без кухнята да е готова. Едни наши приятели така караха около месец - печката върху кашони, а чинии миеха в банята.
Мъжът ти е прав за наема - какво е това увеличение със 70% ? Thinking Все нещо ще си купите с тези пари, вместо да ги давате за наем.

gaby_s, снимките, които си споделила с нас са страхотни  Heart Eyes




# 245
  • Мнения: 3 479

Мами, искам да ви попитам дали някой има книгата "Мъдрата обич"?



Аз я имам. Давам я само срещу присъствие на следващата среща,
която ще е след 2 седмици  smile3521

# 246
  • Мнения: 2 807
Аз я имам. Давам я само срещу присъствие на следващата среща,
която ще е след 2 седмици  smile3521

 Laughing Laughing Laughing

Благодаря ти!  Hug

# 247
  • Мнения: 3 740
ивата, и аз се просълзих.

цвърче, немой са кОси. Ще се справиш, и още как. Когато се нанесохме в сегашния ни апартамент, Мика беше на 9, Бобо - на 6, Сашко - на 4 и половина, а Камен - на 1 и половина. Нямахме кухня, нямахме легла, нито маса и столове... Едни голи стени, дюшеци на пода и една микровълнова - също на пода. Чиниите миехме в банята. То и чинии нямахме много. Но след няколко седмици всичко си дойде на местата. И оцеляхме, ей ни на. Ще се оправите и вие. Не се давайте на алчни хазяи.

# 248
  • Мнения: 487
Благодаря ви мами! HugСега като влязох да видя клипчетата през линковете,които съм дала,видях ,че така качени са с ужасно качество.Странно!!!В къщи на копмпютъра се виждат добре - няма значение всъщност,важното,е че споделих с Вас  bouquetВсички дечица се бяха постарали - имаше дори дечица от дома за сираци в Русе... SadМного ми домъчня за тях...толкова бяха сладки... Sad
Хайде стига съм писала тъжни неща...

# 249
  • Мнения: 3 479
Аз я имам. Давам я само срещу присъствие на следващата среща,
която ще е след 2 седмици  smile3521

 Laughing Laughing Laughing

Благодаря ти!  Hug

Знаех си аз, че интересът движи прогреса.  Wink Има ли други мами, на които мога да услужа с нещо, че да ги примамя да дойдат на следващата среща Flutter

Освен това сега е момента да похваля МНОГО Снежка-Смешка, която днес се престраши и дойде на срещата на клуба. БРАВО СНЕЖИ newsm10 Тя може да потвърди, че не хапем, а всъщност сме красиви, мили и досадни бърборанки newsm53

# 250
  • Мнения: 524
Дааа, Снежка-Смешка е готина. Не се страхува от срещи с непознати, не се притесни от цвърчящата организационна дейност  Laughing, ходи дълго време пеша и ...пие бира. От нашите ще е !

# 251
  • Мнения: 11 607
Дааа, Снежка-Смешка е готина. Не се страхува от срещи с непознати, не се притесни от цвърчящата организационна дейност  Laughing, ходи дълго време пеша и ...пие бира. От нашите ще е !

Перке, значи ли,че аз не съм от вашите?Не вървя пеш, не пия бира, притесних се в Горчиво......

Радвам се,че софийският отбор-юначки се увеличава.....

Пак има мами,които се позагубиха, е напр. Червената шапчица. Нещо късния час ми пречи да мисля, тази вечер май ще си лягам рано.

# 252
  • Мнения: 710
Цитат
Вижте датата и часа на поста и сравнете със съдържанието му. Какво да ви говоря-повече Перка, отколкото Злато...
  hahahaПреди да прочета това,мислех че аз съм изперкала,защото празнувам днес, а то било вчера. Joy
На малкия бях се заблудила за Рождения Ден само че с един ден напред.На 20 март,мислех че сме 21 Mr. Green
Днес не е двоен празник а троен за мен.День Победы,День Рождения и Денят на Европа,да ви е честито,приемете моите благодарности и скромна почерпка.

# 253
  • Мнения: 1 470
     Цоцоланке,съжалявам че напоследък хич ме няма,ама #Crazyнещо организацията ми куца,пък и много дините май ми станаха,но днес на срещата се разписах,и когато с каквото мога ще съм на линия...Просто почна сезонът на строителите и е малък ужас...Поздрави на всички!

# 254
  • Мнения: 2 807
Галче, аз отдавна съм се наканила да се запозная с вас лице в лице, но режима на бебоците е различен и не остава много свободно време...
Татито е на работа по цял ден, през деня ми помага приятелката на брат ми (от месец годеница, де  Heart Eyes), но тя учи редовно и цели 2 1/2 дни съм сама с мъничетата.
Едва ли срещата ще е когато спят, било то през деня или вечерта...

Ще направя всичко възможно да се видим Grinning
И знай, че книгата може да ускори нещата за срещата, но не е приоритет, за да се видим Hug

Уточнили ли сте вече кога и къде ще е?

Общи условия

Активация на акаунт