Тра-ла-ла-ла-ли...

  • 15 979
  • 404
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 430
Опс  Embarassed Аре пак, че нещо ми се насече постинга  Close

Кво ще кажете да пратим лавандулкова на Робинзон мисия, а? Шъ ги изтрепе  Mr. Green
Пък и парички за дечковците ще донесе  Mr. Green

За сряда съм навита (не, че се надявам на нещо повече от детско питие, ама поне от деца да съм далече  Laughing )

# 46
  • Мнения: 430
Оф, Криска, не ме питай, че луда ме направи  Shocked Готин е за петима, ама е щур за 10. В неделя ни изстреля на бегом до Пирогов, че си беше счупил главата. Слава Богу, малкият дявол е  Praynig Освен всичко друго, е влюбен в майка си и не може без нея  Blush Дай му само да се гушка и да ме смуче (като вампир е, по цяла нощ е вкопчен в мен), или да беснее в ръцете ми  ooooh! Не, че не се гордея от оказваната ми чест, но понякога ми се ще поне до кенефа да ида сама  Naughty Абе, терористче - нали на 11 септември е роден.

Колкото до Вики и детската, да ти кажа честно, майките винаги го приемат по-драматично от дечковците. Дай Боже да му е харесало  Praynig

# 47
  • Мнения: 4 195
без да те плаша, щото мъжко ти е първо все пак, ама Виктор е на 2.5 месеца и аз още ходя до кенеф с него, спя с него, ям с него ( в редките случаи в които ми позволи да го правя), само детто не ни свети през ноща с баща му.
Нощеска се събудил, надвесил се над мен и ми вика тихичко : мамооооооооо, мамоооооооооо, мамо кисиииииииии, мамоооооооооо искам спинкам тебе, мене гушки не тати, моля мамоо ( аз се прая че спя, ама че се напикам от смех), той по високо - мамоооооооооо, мамо беееееееееее, ей кънчо кънчо, ей бабо мецо, мамооооооооооо, може спинкам тебе, гушки мене, дай малко дички - е не издържах, разсмях се и спа при мен много ясно Crazy Crazy
Росиииииииииииии ша одиш ли на сървайвър беееееееее

# 48
  • sofia
  • Мнения: 7 477
без да те плаша, щото мъжко ти е първо все пак, ама Виктор е на 2.5 месеца и аз още ходя до кенеф с него, спя с него, ям с него ( в редките случаи в които ми позволи да го правя), само детто не ни свети през ноща с баща му.
Нощеска се събудил, надвесил се над мен и ми вика тихичко : мамооооооооо, мамоооооооооо, мамо кисиииииииии, мамоооооооооо искам спинкам тебе, мене гушки не тати, моля мамоо ( аз се прая че спя, ама че се напикам от смех), той по високо - мамоооооооооо, мамо беееееееееее, ей кънчо кънчо, ей бабо мецо, мамооооооооооо, може спинкам тебе, гушки мене, дай малко дички - е не издържах, разсмях се и спа при мен много ясно Crazy Crazy
Росиииииииииииии ша одиш ли на сървайвър беееееееее

бе,вие не сте у ред,я се хващайте да работите,4е ще яхна метлата.

Гери,не ти се отваря парашута душа,и по тел.ти казах ,4е НЕМА  ШАНС!!!!!!!!!!!
аре,из4езвам,4е бай Стефко на гарата ме 4ака Twisted Evil

# 49
  • Мнения: 2 584
спокойно момичета като станат на по 13, 14 години няма да ви искат вече, и моя син беше така баща му му викаше мамино детенце, ама от миналата година вече си излиза с приятели и не иска да излиза с мен, е не много де отвреме на време ме удостоява с присъствието си Joy поне все още разговаря с мен и ми казва всичко Twisted Evil

# 50
  • Мнения: 4 195
ей децата не са това, за което ги смятат майките им. - баце ви се е държал адски прилично,не е плакал, играл си е, ял е, говорил е - абе дете мечта, пу пу на мама.
чакам колежките и наплавам за нашия любимец

# 51
  • Мнения: 430
ХИ-хи-хи  Joy , лавандулкова, ще я видим ние тая работа  Joy Нема "не искам" в тая игра - жертваш цигарите и кафето за месец в името на общото благо, и толкоз  Hug

Да вземем да преброим гласовете ЗА, а? Ивето ей сега ще те фотошопне, за да си неотразима и да пускаме документите, че време не остана. Пък после ще разправяш как се правят омлети на алигатори  и как се играе тенис с кокосови орехи hahaha  Joy Joy

Криска, браво на юнака!!!! Казах ли ти аз, че докато те се веселят, ние побеляваме безпричинно... Ама кво да правиш - по-добре така, отколкото обратното  Shocked  Цунки за любимеца и дано да го завариш в добро състояние. Другата седмица и аз ще прескоча до там.

Руми, утре почиваш ли?

# 52
  • Мнения: 2 584


Руми, утре почиваш ли?

да, то каква почивка с малката но си пуснах отпуска и чак на 19 ще съм на работа Mr. Green ще му се стъжни на колегата но имам отпуск от миналата година и да я изчистя малко

# 53
  • sofia
  • Мнения: 7 477
ХИ-хи-хи  Joy , лавандулкова, ще я видим ние тая работа  Joy Нема "не искам" в тая игра - жертваш цигарите и кафето за месец в името на общото благо, и толкоз  Hug

Да вземем да преброим гласовете ЗА, а? Ивето ей сега ще те фотошопне, за да си неотразима и да пускаме документите, че време не остана. Пък после ще разправяш как се правят омлети на алигатори  и как се играе тенис с кокосови орехи hahaha  Joy Joy

Криска, браво на юнака!!!! Казах ли ти аз, че докато те се веселят, ние побеляваме безпричинно... Ама кво да правиш - по-добре така, отколкото обратното  Shocked  Цунки за любимеца и дано да го завариш в добро състояние. Другата седмица и аз ще прескоча до там.

Руми, утре почиваш ли?

Geri,а сервиз с кокосов орех посрещала ли си?Щото ако не си жалко за Пепи и децата hahaha

край на темата,не съм 4ак толкова луда,аре, немерете си друго занимание.... Close

Последна редакция: чт, 03 май 2007, 15:12 от lavender

# 54
  • Мнения: 4 195
 rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao
Роси а ти акция за набиране на дрехи с абуригени  superuu  superuu  superuu

# 55
  • sofia
  • Мнения: 7 477
rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao
Роси а ти акция за набиране на дрехи с абуригени  superuu  superuu  superuu

и после ще ви ги раздам да се фръцкате hahaha


нещо ме цепи тиквата страшно Close

# 56
  • Мнения: 908
Честит имен ден на всички именници и именнички! Simple Smile Да ви е живо и здраво името! Да го носите винаги с гордост и с достойнство и да се прославите с него  Hug   bouquet

Специални поздравления на Кика   bouquet

# 57
  • Мнения: 2 353
  Честито bouquet Да сте живи и здрави Hug

# 58
  • sofia
  • Мнения: 7 477
4естит Имен ден и от мен  bouquet

да преядете и препиете за вси4ки тук hahaha

# 59
  • Мнения: 2 249
ГЕРИИИИИИ,ЧЕСТИТ ДА ТИ Е ИМЕННИЯ ДЕН-МНОГО ЛЮБОВ И ЩАСТИЕ ОКОЛО ТЕБ ВИНАГИ Hug

ИМАМЕ ЛИ И ДРУГ ИМЕННИК newsm78
АКО ИМА И НЕ СЕ СЕЩАМ ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ-И ДА ПОЧЕРПИ Wink

Общи условия

Активация на акаунт