Lipo-Dissolve - нов вид липосукция

  • 3 689
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 958
Мацки, не се лъжете Confused Мнение на патИло Rolling Eyes

Правила съм си липосукция преди години от глупост, защото имах почти невидим брич, резултата е видима дупка на едното бедро.

Когато се изтеглят мазнини от тялото по изкуствен начин никой не може да ви даде гаранция за нищо. По-добре диета и спорт, макар че и аз като се бях навила на тази липосукция, хората същото ми казваха, ама аз не, та не. На ми сега Rolling Eyes

айй айй айй  Shocked Но си права... трайния резултат идва с диета и спорт...  Peace

# 16
  • Мнения: 3 336
Мацки, не се лъжете Confused Мнение на патИло Rolling Eyes

Правила съм си липосукция преди години от глупост, защото имах почти невидим брич, резултата е видима дупка на едното бедро.

Когато се изтеглят мазнини от тялото по изкуствен начин никой не може да ви даде гаранция за нищо. По-добре диета и спорт, макар че и аз като се бях навила на тази липосукция, хората същото ми казваха, ама аз не, та не. На ми сега Rolling Eyes

Да, много си права. Никога няма гаранции за всички такива сериозни процедури. Много зависи и от доктора.

Аз досега не съм чула някой да е доволен от резултата на липосукцията, независимо от доктора. А и никой доктор не дава никаква гаранция, лично съм ходила при двама да питам. Никой не се ангажира с обещания за каквото и да било. Освен това ти казват, че като махнат от едно място, после организма започва да пълнее на друго, на което до момента може да не си имала проблем.

Общи условия

Активация на акаунт