Карлово и отново Сопот - 6

  • 12 344
  • 283
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 143
Eй на тук съм 
Микки, оправихте ли се вече? Тортата е повече от прекрасна!  Flutter Снимки да ти дам ли? Нещо си наумила да правиш май... Wink Кажи каква, на децата или и аз съм включена в списъка, нещо Буба ми вметна ама не съм много в час...
 Бимбе, и аз в Кирил и Методии съм учила Grinning

# 31
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Мартина още вдига Т, днес бяхме и при Робева, май усложнение от сенна хрема ще се окаже.
Тони, мисля да направя едно колажче със снимки на карловсикте форумски деца, да краси първа страница, на мястото на сегашната с Левски и Вазов. Снимки пращай на мейла

# 32
  • Мнения: 458
Къде се губите ,то времето не е много хубаво ама пак не сте активни newsm78
Писахте,писахте два дни и пак затишие Thinking

# 33
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Бубе, че кво не му харесваш на времето. Аз сега се прибирам да къпя и приспивам Мартина и после отивам да садя китки.

# 34
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
пък аз се ровя в един сайт и вече си поръчах панталонhttps://http://www.promod.com/odyssee/src/fp-ficheproduit.asp?lg=EUR& … gRs=1&PrMo=32  smile3533 кога ще се видим на кафенце

# 35
  • Мнения: 1 232
Аа и ние ходихме наразходка,чак до Цончева се занесохме.Микки кви китки ще садиш?
Ели за гиганти кат мен дрехи имали в тоз сайт като гледам манекенките newsm78

# 36
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Ааа, Намейка, вся смут в редиците и се скри. Давай повече инфо за тоз сайт, каква е валутата, как се плаща, всичко.
Бимбе, кво правите до Цончева, да не е нещо болна някоя от дечковците ти? Ще садя аз сакъзчета и мушкати, ама нещо и мен вирус май ме поваля Confused

# 37
  • Мнения: 1 232
Ааа, Намейка, вся смут в редиците и се скри. Давай повече инфо за тоз сайт, каква е валутата, как се плаща, всичко.
Бимбе, кво правите до Цончева, да не е нещо болна някоя от дечковците ти? Ще садя аз сакъзчета и мушкати, ама нещо и мен вирус май ме поваля Confused
а така аз от бързотия и аз да питам ква е таз валута и как става плащането,алоу ,Елииииииииии
Няма болни Мики да чукна Praynig,водих Стели профилактично на 1,5 гледа я за луксации,слуша я,бе такива работи ама су изплезих до горе.
Аз сакъзите ги насадих преди да родя ся са ми на терасата  и са почнали да изкарват,абе напънах се посадих ги и взех ,че родих Joy

# 38
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Бимбе, ей ти колажа на Стела, хич не е хубав, ама все пак.

Радвам се, че не сте болни.

Елииии, и на скайпа се скри

# 39
  • Мнения: 1 232
Бимбе, ей ти колажа на Стела, хич не е хубав, ама все пак.

Радвам се, че не сте болни.

Елииии, и на скайпа се скри
алееееееееее ще си го копна как да не е хубав бре същинска Анна... нали тъй се казваше онази мацка с бебешките фотоси Hug

# 40
  • Мнения: 1 232
не бил хубав,супер е даже ама ако можеш да ми го пратиш на майл,че тука излиза един формат дето не ми се отваря Embarassed

# 41
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
беше спрял тока бе хора,в евро е поръчката има тема за този сайт в красива мама.

# 42
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
 newsm12

# 43
  • Karlovo
  • Мнения: 533
Здравейте на всички и весело посрещане на Гергьовден. Искам да ви се оплача от нашата "много отзивчива" бърза помощ. В петък малкия си удари ръката и не се знаеше дали е счупена. Та отиваме ние в бърза помощ в 6.30 ч. и ни се казва че не им е удобно да извикат рентгенолог ,защото си бил тръгнал преди малко и ни "посъветваха" да отидем сутринта точно в 8 ,но да не казваме че сме ходили вечерта.На детето ръката се поду и започна още повече да го боли, но нямахме избор и се прибрахме. Чрез познати и връзки успях да намеря някой който да има правото да извика въпросния рентгенолог. Отидохме в 9.15 ,отново го прегледа вече познатия лекар и тръгнахме да извика рентгенолога. Оказа се че са го извикали за друг спешен случай, но случая беше доста едър мъж с двама негови приятели ( а на нас ни върнаха). Снимаха детето и се оказа че ръката е счупена. В бърза помощ пак ни вдигнаха рамене и ни казаха че имало ортопед в събота сутринта. Детето го натъпках болкоуспокояващи ,за да може да спи през ноща. Вече сме с гипс и си платихме като за частен преглед ,защото нямаме талон от личния лекар( а ако не носех достатъчно  Thinking ,сигурно щяха да ни оставят с счупената ръка). Е как да разчитаме на лекарите в нашата болница.Има и добри, но те са големи изключения.Разбрах че въпросната бърза помощ е към Пловдив , и ако ти се наложи да я ползваш трябва да те закарат в Пловдив, защото тук няма кой да ни обърне внимание.Не че ще променя нещо ,но исках да ви споделя поне малко да ми олекне. Сега като се замисля персонала се сменя в 7,явно не са искали да си удължат смяната докато се занимават с нас.

# 44
  • Мнения: 143
Дриймс, ужасно съжалявам! Sad Милото детенце, доста се е намъчило.  Sad Направо недоумявам как може да се случват подобни неща, и към децата нямат милост.... гледат си гъзъ и хич не им пука. Никога дано не ви се налага да ползвате бърза помощ. Аз също съм патила от нея... Confused Забрави да разчиташ на който и да било от болницата, без познати просто е абсурдно някой да свърши както трябва работата си. Откарват по бързата процедура и това е Close Дано детенцето бързо се оправя  Simple Smile
 
 

Общи условия

Активация на акаунт