Карлово и отново Сопот - 6

  • 12 342
  • 283
  •   1
Отговори
# 270
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
ей ама сте несериозни една среща не може да спретнем като хората.

# 271
  • Мнения: 1 232
ей ама сте несериозни една среща не може да спретнем като хората.
среща,среща утре айде казвайте кога

# 272
  • Мнения: 458
Мен не ме бройте ,ако е утре .Каката ми е с вирус Tired

# 273
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Ако на някой му се разхожда в жегата, с Тони ще сме в Готоса/кафето до училище Кирил и Методий/ в 11 часа днес.

# 274
  • Мнения: 1 232
Ако на някой му се разхожда в жегата, с Тони ще сме в Готоса/кафето до училище Кирил и Методий/ в 11 часа днес.
амииииии бяхме навън досега ама не сме видяли ,че сте писали,ади друг ден

# 275
  • Мнения: 844
Така съм се размазала от това време че ме мързи и да пиша, но и други желаещи май няма ...... само за сън е сега, ами като съм на работа ...... какъв ти сън, ....пък и все ми се яде все нещо трябва да гризкам.

# 276
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Момичета, до края на седмицата съм с кола, така че давайте да се организираме за среща. То времето е като в тропиците, сутрин слънце, следобед дъжд, така че една сутрешна срещичка. Че тя Ели ще роди докато се намотаме Laughing

# 277
  • Мнения: 1 232
Момичета, до края на седмицата съм с кола, така че давайте да се организираме за среща. То времето е като в тропиците, сутрин слънце, следобед дъжд, така че една сутрешна срещичка. Че тя Ели ще роди докато се намотаме Laughing
hahaha Joyи аз туй си мислех,че ще се сдобием с  още едно бебе докат се намотаме,ние след 10 сме ок когато кажете и да е хубаво времето

# 278
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
Момичета, до края на седмицата съм с кола, така че давайте да се организираме за среща. То времето е като в тропиците, сутрин слънце, следобед дъжд, така че една сутрешна срещичка. Че тя Ели ще роди докато се намотаме Laughing
пепел ти на устата,няма да раждам,още ремонта не сме почнали,нямам нищо за бебето а бе кво да ви разправям,ако тръгна да раждам и нощница още нямам Joyнищо не ми е готово,ужас.

# 279
  • Мнения: 1 232
Момичета, до края на седмицата съм с кола, така че давайте да се организираме за среща. То времето е като в тропиците, сутрин слънце, следобед дъжд, така че една сутрешна срещичка. Че тя Ели ще роди докато се намотаме Laughing
пепел ти на устата,няма да раждам,още ремонта не сме почнали,нямам нищо за бебето а бе кво да ви разправям,ако тръгна да раждам и нощница още нямам Joyнищо не ми е готово,ужас.
ми кво чекаш ма жена е го влизаш в 9-ия.Да ти услужа с една страстоубика а Joy Heart Eyes,освен ако не мислиш да раждаш по сатенена нощничка  bouquet

# 280
  • Мнения: 458
дзак Mr. Green
Гадно време бреее,чак ми троши нервите  Crazy
И с двете калпазанки в къщи направо изпушвааам ooooh!
Изчезвам,няма да се жалвам да не вкисна и вас Naughty

# 281
  • Мнения: 1 305
Здравейте момичета, аз тези дни се нямах време за комп ама гледам в събота сте били на празника. И аз не можах да отида бях на работа  Rolling Eyes
Мики снимките са много хубавки, и да ви кажа как завиждам на децата където се мушкат под фонтаните  Laughing и както беше топличко в събота.

# 282
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Момичета, имам изненада за вас. Ама хайде в  новата тема ще ви я кажа Laughing

# 283
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Ето я новата тема

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=196710.0

Общи условия

Активация на акаунт