Карлово и отново Сопот - 6

  • 12 325
  • 283
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 458
Ето ви gsm- а:0887/818241 Предварително се обаждаш ,понеже може да си е на Левски или в болницата .Приема и на двете места.доволна съм Peace

# 76
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Бимбе, Буба е дала тел. Звъниш, тя ти казва къде да отидеш и готово. 10 лв е прегледа.

# 77
  • Karlovo
  • Мнения: 533
Добре че се намират още от старите кадри в болницата, иначе с тези новите е ужас. Аз дупнах ушите на каката при златаря срещу полицията и бях доволна, но тя беше голяма и сама пожела. Пийте по едно кафе вместо мен, че от тази работа не мога да си вдигна главата. Peace

# 78
  • Мнения: 1 232
момичета благодарско за телефона на маринова,ще си го запиша.Кат кат ммммммммм каква е колата Grinning Heart Eyes

# 79
  • Мнения: 844
момичета благодарско за телефона на маринова,ще си го запиша.Кат кат ммммммммм каква е колата Grinning Heart Eyes
Фиат - Брава маслено зелена.

# 80
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Брей, че съм блейка Mr. GreenЧета аз каква е колата и вече щях да честитя новата кола на Каткат. Пък тя шофьорски курс карала. Mr. GreenДобре, че тия дни имам движение само по Заимов, че с тези ремонти едва ли минават новобранци там Laughing
Тони, учудва ме простотията и връзкарщината. И ме вбесява даже.  Затова много кадърни млади специалисти бягат от карловската болница...Дано Минев не хукне и той нанякъде, поне докато родя второто Grinning
Ако скоро се сдобия с летна количка, може и да пием кафе...

# 81
  • Мнения: 143
Микки, много се надявам че все още се намират свясни доктори в нашата болница. Това за Минев съм си го мислила много.Хич не ми се ще и той да духне нанякъде... И ти ли мислиш за лятна количка? Аз веч епочти съм се навила, моята е зимна, много ама много тежка, хубавото и само че е страшно стабилна, дупки-мупки няма проблеми, като джип е... Но вредите  в случая са повече от ползите. Разгледала ли си цените на летните?

# 82
  • Мнения: 844
Брей, че съм блейка Mr. GreenЧета аз каква е колата и вече щях да честитя новата кола на Каткат. Пък тя шофьорски курс карала. Mr. GreenДобре, че тия дни имам движение само по Заимов, че с тези ремонти едва ли минават новобранци там Laughing
Тони, учудва ме простотията и връзкарщината. И ме вбесява даже.  Затова много кадърни млади специалисти бягат от карловската болница...Дано Минев не хукне и той нанякъде, поне докато родя второто Grinning
Ако скоро се сдобия с летна количка, може и да пием кафе...
Микки почти си познала но фиата не е мой а друга малка количка която още е в чужбина, но все още не съм я видяла ...... трябва да я ремонтираме и тем подобни но важното е че ще карам кола някога Wink

# 83
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Каткат, супер е да имаш собствена кола. Аз преди да се роди Мартина карах един кадет, който после продадохме на баща ми. Сега не можем да си позволим две коли, най-вече заради данъците и винетки и нам още кво.
Тони, аз все още се ослушвам. В Детмаг най-евтината е 70 лв, по битака са по 60. А за 3-4 месеца не ми се дават толкова пари. В ТСМ са по 20 лв, но в склада в Пловдив, та мисля другата седмица да идем и евентуално да купя.

# 84
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
БУМ! Вече съм Редовен потребител! Постинг №2000! Laughing

# 85
  • Мнения: 143
Микки, защо за 3-4 месеца? Аз Станислав до 3г возих в количка, ако имаше чалъм и още даже. А Мартинка е едва на година и половина.... За ТСМ Пловдив чух че го били затворили нещо, иначе за 20лв, какво да се чуди човек? Ще продадеш ли старата, аз мисля ако мога първо да я продам, за какво да я ядат мишките в някой гараж? Но пък като знам колко са нестабилни летните, кекави са много, дали ще издържи... Rolling Eyes

# 86
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
как сте бе девойки,кога ще има срещичка,че май се забравихме вече.да се похваля аз навих моя за количка ама не куини а нещо подобно ето https://http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=2426

# 87
  • Мнения: 844
Аааа количката е супер, аз все си мисля че на бебчетата им е тясно в тях, сега гледам една много готина Анна Мутафчиева я тика но е толкова мъника  newsm78............... абе хора тоя съединител и тая газ...... нещо ми се губи синхрона ........ ох тръгвам добре и като се запецна някъде .... нещо зор ми идва дано се справя.

# 88
  • Мнения: 1 232
Аааа количката е супер, аз все си мисля че на бебчетата им е тясно в тях, сега гледам една много готина Анна Мутафчиева я тика но е толкова мъника  newsm78............... абе хора тоя съединител и тая газ...... нещо ми се губи синхрона ........ ох тръгвам добре и като се запецна някъде .... нещо зор ми идва дано се справя.
кат тази е макси кози ,и на мен ми се струват малки

# 89
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
ми таз количка си е за новородени, после купувате друга за 1000 в за пораснали, после още една Mr. Green
Каткат, свиква се, трябва тренировка

Общи условия

Активация на акаунт