Карлово и отново Сопот - 6

  • 12 276
  • 283
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 232
Бимбе, дано сте като нас-на нито една ваксина не е вдигала Т!

Утре отиваме в Пловдив на УНГ, ушичките на Марти пак са възпалени. Аман! Дано вече се открие и реши проблема.
при  конкретен специалист ли ще ходите,миличката дано и мине бързо и да не повтаря никога  bouquet

# 151
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Да, някакъв доцент, сестра ми урежда прегледа.

# 152
  • Мнения: 1 232
Да, някакъв доцент, сестра ми урежда прегледа.
айде после да кажеш как е минало  bouquet

# 153
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
бимбе какво стана със стелито температура нещо,да ви се похваля моята любима маца одеве роди 4 котенца,горката мама как ще ги гледа като и е за първи път,ама много се радвам,мале и те като хората преди да започне да ражда като дойде и ме събуди милата и ми мяука едно жално чак се разревах.

# 154
  • Мнения: 1 232
бимбе какво стана със стелито температура нещо,да ви се похваля моята любима маца одеве роди 4 котенца,горката мама как ще ги гледа като и е за първи път,ама много се радвам,мале и те като хората преди да започне да ражда като дойде и ме събуди милата и ми мяука едно жално чак се разревах.
Стелито е ок Ели няма температера Praynig.Леле и на ман ми стана миличко за твота маца,нали сме минали по един път скоро с нея, пък на тебе ти предстои,,и те милите душа носят ей.Като видите какви са котетата да пишеш как сте ги кръстили Grinning

# 155
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Вчера водихме Мартина на УНГ в Пловдив. Уголемена трета сливица, оттам проблема с ушите. Десет дни ще слагаме капки в нослето, да се отпушат всичките тръбички и канали. Ако няма подобрение, ще я гледат на микроскоп. Била болезнена и стресираща манипулация. Сега задържа течност в ушите.Може да се наложи и да пробиват нещо вътре в ухото, не разбрах точно какво, но било без никакъв риск и последствия. Очарована съм от частната клиника Кастело, в която я водихме. Невероятно мили рецепционистки, мед.сестри и лекари. И чисто, много чисто. Работят и с касата. Защо и в държавните болници не е така  newsm78
Днес пък лепихме тапети в спалнята, утре ще местим гардероба, което ме хвърля в ужас като знам че всичко трябва да се извади и после подреди отново. Но пък по план по 24 май ще си имаме нова-стара спалня, а по-късно и чисто нова детска.
Лека вечер!

# 156
  • Мнения: 458
Мики това което ще пробиват /предполагам /е мембраната .
Мони често ми боледуваше от уши и вдигаше високи Т ,докато не ги пробиха мембраните /дупчени са 2 пъти и е болезнено Confused/ не и спадаше Т и не и минаваше .Обаче след пробиването им не трябва да се мокри ухото,а да не говорим да влезне вода в него ,пази се близо 2 седмици .
Абе дано не ви се налага щото е много неприятно  Praynig

# 157
  • Мнения: 1 232
уф микинце надявам се да ви се размине Heart Eyes

# 158
  • Мнения: 844
Микки ние в същата клиника извадихме третата сливица на Марти, при доктор Кулов, и съм много доволна също. Дано да се оправят нещата при вас и да няма дупчене на ушенце.... ще чакаме снимки на нова спалня и детска Wink

# 159
  • Мнения: 458
Току що чух от майка че утре училищата в града няма да учат ,а за градините нещо чули ли сте ,дали и те няма да почиват newsm78.
На нас в петък нищо не са ни казали, а на вас??

# 160
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Само за училищата е, в гладините няма изборни секции Peace

# 161
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
мале с тези евтини сайтове ще се разоря,вече 3 чифта обувки съм си поръчала и поличка и на малкия панталони,веско вече ще ме изгони Mr. Green

# 162
  • Мнения: 1 232
мале с тези евтини сайтове ще се разоря,вече 3 чифта обувки съм си поръчала и поличка и на малкия панталони,веско вече ще ме изгони Mr. Green
за малкия от кой сайт поръчваш от френския ли,я ме светни как става с тия общи поръчки

# 163
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
мале с тези евтини сайтове ще се разоря,вече 3 чифта обувки съм си поръчала и поличка и на малкия панталони,веско вече ще ме изгони Mr. Green
за малкия от кой сайт поръчваш от френския ли,я ме светни как става с тия общи поръчки
да от франсетата,ами аз при едно майче от пловдив поръчвам,тази седмица чакам първата поръчка да дойде и ще дам отзиви.доставката е 6 евро ама като сте повече момичета излиза без пари,от ларедут поръчвам.

# 164
  • Мнения: 1 232
мале с тези евтини сайтове ще се разоря,вече 3 чифта обувки съм си поръчала и поличка и на малкия панталони,веско вече ще ме изгони Mr. Green
за малкия от кой сайт поръчваш от френския ли,я ме светни как става с тия общи поръчки
да от франсетата,ами аз при едно майче от пловдив поръчвам,тази седмица чакам първата поръчка да дойде и ще дам отзиви.доставката е 6 евро ама като сте повече момичета излиза без пари,от ларедут поръчвам.
аха ок  ще я проверим таз работа Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт