Карлово и отново Сопот - 6

  • 12 334
  • 283
  •   1
Отговори
# 225
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Ин и Ирен, ще напишете ли данните си за първа страничка. Ин я висах в Очакващите бебета, но какво ще е-момче или момиче? И РД може да ми кажете, да ви вмъкна в календара

# 226
  • Мнения: 236
Абе не се знае още какво ще е  Rolling EyesПредният път беше момче,последния път момиче #CrazyСега пак ще ходя на 3Д  в Пловдив и вече се надявам там да се види добре.Преди 2 месеца като ходих много мърдаше,а и казаха,че е много малко,ама сега вече не могат да ми излезнат с тоя номер #2gunfireИначе за протокола-Казвам се Ива (Ивелина,ама не си харесвам името),родена съм на 02.11.1982г.

# 227
  • Мнения: 236
А да попитам-какви са ви наблюденията за стафилококите в карловската болница?Майка ми нещо се е вманиачила и ми натяква #CrazyНе че някой я слуша,ама ио вас да пита като вече сте минали през там,а имаме и майче със съвсем скорошен опит Hug

# 228
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
И на мен много ми ги бяха говорили, но поне засега не виждам някакви сериозни отражения върху Мартина. Една позната ражда в Торакс и бебето й имаше стафилококи. И в Майчин дом-София пак знам от първа ръка за такъв случай. Така че, не му мисли толкова. Единственото, което мога да те посъветвам е, ако имаш възможност да ползваш ВИП-стаята. Мисля, че вече е 15 лв на нощ, Бимба да каже. Удобствата са си удобства, най-вече санитарния възел.

# 229
  • Мнения: 1 232
15 лева е да,аз бях сам самичка и си ми беше яко кеф,щото иначе познай каква върволица от роднини се ниже на съседката ти,но много наплив за Вип-а поне аз като бях няма,за стафилококите и аз легенди съм чувала,но да чукна не съм ги срещала FlutterИве майка ти какво ти говори, да раждаш в Пловдив ли,аз не бях навита при кого да ида в Пловдив,нямам ни един познат лекар,дори и хвалените Торакс и Селена,ми да добре хубави са ,нови ,имат хората условия,но аз няма да съм спокойна като не познавам лекаря,че и той мене,та затова си избрах и нашия родилен дом де

# 230
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Ето малко снимки след ремонта
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=68350&view=1&photo=9

И още нещо да допълня Бимба. 1000 лв раждането е в Торакс. На мен ми се струва безумна сума,при положение че съм зравно осигурена.

# 231
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
малеее още едно бебе имаме,ами аз като нямам още нищо готова майко мила ooooh!

# 232
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Бре, ама наистина какво сте се разраждали Twisted Evil

# 233
  • Мнения: 1 232
малеее още едно бебе имаме,ами аз като нямам още нищо готова майко мила ooooh!
абеееее я се натискай рано ти е още де бързаш,най-малко още 4 седмици да чакаш,ма то верно неостанало а Peace

# 234
  • Мнения: 458
Момичета аз се отказвам от китките  Embarassed
На мен ми трябват по корен и от двете ,за два корена няма да се занимавам /за повече нямам място на терасата / ,съжалявам че така ви подведох ,моля за извинение /публично Embarassed/ Praynig

# 235
  • Мнения: 3 166
Мики, има едни стени, боядисани в жълто. Каква боя използвахте и викахте ли бояджия? Че ми хареса. Grinning

# 236
  • Мнения: 3 166
А имам и един много екстремен въпрос. Къде в Карлово претапицират мебели и как са цените?
Сега в края на седмицата на гости ще ими идва една японка, а в нас е строителна площадка. Идея си няма къде ще я завра. ooooh!

# 237
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Леле, Светле, супер, японка! Искаме снимки после.
За жълтите стени-обикновена боя, ние си е смесвахме. Тавана е леко жълтеникъв, останалите три стени по-тъмни и най-тъмна е четвъртата стена. Така заличаваме следите от опушените тавани и стени от камината. Бъркахме цветовете на око, докато ни хареса. Готовите смески с компютър излизат много скъпо.
За претапицирането-по ул. Заимов, до детската площадка на Бангладеш има една голяма табела за претапициране на мебели. Нямам идея за цени, просто съм виждала надписа.

Бубе, и аз натам вървя. Снощи като се разгледах какво съм се харесала, ми то за всичко съм пропуснала срока за посяване. Така че е безсмислено да поръчвам сега. Но наесен определно ще поръчвам луковици. Бимбе?

# 238
  • Мнения: 1 305
Ето ме и мен
Веднага давам данни за бебо и мен термина ми е на 9.10 досега 2 пъти са ми казвали момче ама се ми казват, че е малко и не е сигурно. А аз съм родена на 4.5.1981г
Да ви питам гледам  сте си говорили за Карлово за болницата аз ходя при Каменов на прегледи и може би ще раждам при него ама ако мога и Вип стаята да използвам ще е супер направо, ама да не ви казвам само как ме е страх и мен от раждането.
Иначе аз навсякъде питам и разпитвам аз преди 2 седмици изкарах Варицела , някоя друга майка  която да е карала Варицела докато е била бременна познавате ли че да не ви казвам как ми е притеснено  Tired Уж засега ще го следим бебока, казват че като съм била в 5 месец е било донякъде плюс защото бебето е било вече голямо а и плацентата е била готова и го е предпазила, ама аз пак ми е малко  ooooh! докато не го видя на есен и да го пипна.
Айде оставям ви засега, че отивам на работа пак ще ви пиша  Hug

# 239
  • Мнения: 236
За Вип-стаята-задължително ще искам в такава.Иначе и на мен не ми се иска да раждам в Пловдив-някак си ми е далече,а пък и както мразя болниците още по-кофти ще ми е да ме зарежат там макар и за няколко дена,пък и нали тук ми следят бременността.Ако нещо не се появят усложнения до края на бременността ще си раждам тук.Може ли някой да ми даде списък с нещата,които искат за нашето родилно?

Общи условия

Активация на акаунт