Нещо смешно, което вашите деца са казали

  • 83 394
  • 957
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 654
Ей, големи са образи вашите деца, щях да загина тук от смях Laughing Laughing Laughing!

# 496
  • Мнения: 173
Чета му менюто сутрин в градината:
За обяд -дроб по селски
А той- Аз не обичам селска манджа

# 497
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Събуждам Георги за градина, той:
- Мамо боли ме корем
Аз:
- Ако те боли наистина корема не може да пиеш какао и трябва да ядеш само варен ориз.
Той:
- Ооооо, аз вече отказах ориза!

# 498
  • Мнения: 2 897
Като питат сина ми от къде е, той отговаря ''От квартала на богатите''  (де да живеехме в ОС Laughing)

# 499
  • Мнения: 2 467
Играе на игра. Дочувам "Тебе пущя, тебе пущя иха иха иха..."  След известно недоумение разбирам, че репликата е "Успях"  Laughing

# 500
  • Варна
  • Мнения: 10 793
Онзи ден докато бяхме в банята, Вики (на 4.5 год.) изведнъж ме застреля със следния въпрос:  Shocked

"Мамо, знаеш ли нещо за женската конвенция?"

Като се посъвзех  Laughing я попитах откъде знае тези думи - от филмчето за Уди кълвача било.  Crazy

# 501
  • Мнения: 332
нашия батко(3г) в4ера го вземам от ясла и ми вика:
Ама мамооо,ние днес папахме таратор с бисквити,не е като нашия таратор Joy.
А то е имало мляко с бисквити.
Ина4е редовната му реплика е:стига си ми вадила душата Mr. Green

# 502
  • Мнения: 1 142
мИНАЛАТА СЕДМИЦА БЯХ НА ОТКРИТ УРОК ПО ПЛУВАНЕ НА 4 ГОДИШНИЯ СИ СИН.ПОКАНИ МЕ ДА ДОЙДА ДА ГО ГЛЕДАМ КАКТО МИ ВИКА"-МОМО ЕЛА ДА МЕ ГЛЕДАШ КАК ХОДЯ ПО БАСЕЙНА."

# 503
  • Мнения: 334
Дъщеричката на една приятелка си хапва закуска, а една трошичка залепнала на устничката и... Моят синковец Митко / на 6 години/ пита с най- загрижен вид: Тя Нафта ли има???  Shocked Афта искал да каже, но се объркал  Laughing

# 504
  • Мнения: 1 142
кОГАТО ИГРАЕМ ФУТБОЛ МИ КАЗВА:
-МАМА ЗАСТАНИ НА ВРАТАТА ДА ТИ БИЯ "ЛЮСПИ".НА ВЕЛИКДЕН СМЕ СЕДНАЛИ ВСИЧКИ ДА СЕ ЧУКАМЕ С ЯЙЦА И АЗ ЧАКАМ ДА ЧУКНЕ МОЕТО ЯЙЦЕ,А ТОЙ СЕ ЗАСИЛВА И ГО ЧУПИ ОТ МАСАТА.ПАДНА ГОЛЯМ СМЯХ,ЧАК НИ СЕ РАЗСЪРДИ.

# 505
# 506
  • Мнения: 2 309
Щерката е на 2 години и месец. Оня ден нарамва едн плик и тръгва нанякъде:

"мамо, тао"
"къде отиваш, мамо"
"на абота" - ще рече на работа
"и какво ще правиш там?"
"бачкам!"

след малко пак тръгва с торбата:
"мамо тао"
"къде отиваш, мамо"
"на одка" - разходка
след малко се връща:
"мамо, малко е хладно и духа вятър" Laughing

# 507
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Иван, на две години и пет месеца. Болен е и е с баба си у нас. Аз се прибирам от работа:
- Не искам мама. Мама да отива на работа.
- Защо?
- Защото има такива моменти!

Много философски го раздава в този случай, но ако аз му кажа, че има моменти, в които трябва да ходи на ясла ... следва звучен рев...

# 508
  • Мнения: 185
изстрел нагоре за още смях

# 509
  • Мнения: 472
Лягаме да спим и аз казвам на дъщеря ми. Лека нощ маме, хайде затваряй очичките. Тя ги затваря и съвсем сериозно ми отговаря - ми така нищо не виждам, как ще гледам?  Joy

Общи условия

Активация на акаунт