Нещо смешно, което вашите деца са казали

  • 83 400
  • 957
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 3 804
преси4аме улицата и Даяна ме дърпа-хайде на попара-тротоара,а тераса е терсаха

# 631
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Ваньо реди кула от кубчета. Когато стане височка, кулата естествено пада, а Ваньо отбелязва: "Ооооох, от 15 години се опитвам да нап'авя тази кула"
Дядо му пита: "А ти на колко си години?!"
Ваньо честно отговаря "На 2."

Ритаме топка. Ваньо казва: "Мамо аз съм бутолист (футболист) ти си бутолиста (футболистка)"

# 632
  • Мнения: 2 018
Сещам се нещо с по-големият:
"Мамо, джоба ми се счупи!" - скъсал се  Wink
и
"Ударих се на оградата на стола." - на облегалката на стола   Laughing

# 633
  • Мнения: 129
Менаваме с малката покрай книжарница и и казвам
-Сега мамаще ти купи блокче и боички
атя се обръща на друга страна и ми сочи блок 18ет и вика
-МАМУ ЕЙ ТОВА БЛОКЧЕ ИСКА ДА МИ УПИШ!!! Joy Joy Joy

# 634
  • София
  • Мнения: 2 271
Боби, като стои повече време в басейна и му се набръчка кожата на дланите и ходилата казва, че пръстите са му се смачкали  Laughing
А като се събудил днес от следобеден сън се загледал в огледалото и майка ми го попитала какво гледа, а той - Гледам, колко съм красив  Mr. Green  и косата ми е спала и много е порастнала  Joy

# 635
  • plovdiv
  • Мнения: 122
голямата ми дъщеря току проговорила, седи в кошарата, натиска с пръст биберона на шишето на вътре, съответно то хлътва и тя не може да пие повече от него. Провиква се към баба си;
_ Бабооо, биба мамо-мамооо!!!- демек " леле, какво стана..." Joy Joy Joy

# 636
  • Мнения: 3 576
Моя син наскоро заяви, че бил надхитрил баба си да му купи рейнджър (поредния) и хитростта му била семейна черта на ... пръстите  newsm78
 

# 637
  • София
  • Мнения: 114
Моята дъщеря е още малка, но се сещам за момченцето на наши познати - може би около 3-годишно. Вървят с майка си по улицата и виждат каруца, теглена от кон, в която щастливо си стоят семейство цигани, барабар с малкото циганче, а той:
- Мамо, мамо, виж! Негърче в каляска!  Laughing Laughing

# 638
  • Мнения: 3 576
Като каза "негър" се сетих, вчера разправя: Мамо, моля ти се, искам да стана негър. Моля те бе мамо, може ли?  hahaha

# 639
  • София
  • Мнения: 2 271
Моя син наскоро заяви, че бил надхитрил баба си да му купи рейнджър (поредния) и хитростта му била семейна черта на ... пръстите  newsm78
 
О, като прочетох за рейнджър, та се сетих - в блока на родителите ми, и да го питат, и да не го питат как се казва, синът ми се представя, като "Боби -  Табеният Лендъл" и хората поглеждат майка ми въпросително, а тя съвсем сериозно им отговаря, че това е Боби - Червеният Рейнджър. Толкова сме свикнали с това, че той е червеният рейнджър, че и ние вече си вярваме  hahaha

# 640
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
С баща си вървели по улицата и се разминали с две млади момичета. Малката (3г.) казала "Тате, мирише ми на хубаво", а баща й - "На парфюм ли?". Стелла изцепила "Не, на какички"  Joy Joy hahaha

# 641
  • София
  • Мнения: 39 785
Дияна:
- Имаме двама гладника у нас? Знаеш ли кои са те?
- Не.
- Тати и Алекс?
- А Хари? (котарака)
- Той е крокодилче! Simple Smile

# 642
  • Мнения: 698
Дъщеря ми /на 5 години/ казва на баба си:
- Бабо, да ти кажа, мама и татко напоследък правят много секс!
баба ни:  #Crazy - Откъде знаеш какво е секс?
 малката:  - Ние с мама гледаме такива филми.

Обяснението: ние спим до късно и си затваряме стаята, а филмът е "Малкъм" - детски - майката и таткото легнали в леглото и се целунали  Laughing
 

# 643
  • Мнения: 100
Дъщеря ми /на 5 години/ казва на баба си:
- Бабо, да ти кажа, мама и татко напоследък правят много секс!
баба ни:  #Crazy - Откъде знаеш какво е секс?
 малката:  - Ние с мама гледаме такива филми.

Обяснението: ние спим до късно и си затваряме стаята, а филмът е "Малкъм" - детски - майката и таткото легнали в леглото и се целунали  Laughing
 
Joy

# 644
  • Мнения: 673
   Синът ми е почти на девет. Вече отдавна съм му обяснила откъде идват бебетата, как се правят и какво е секс. Той често ми задава разни въпроси на такава тематика и аз обяснявам честно и откровено. Но...
   - Мамо, вие с тати колко пъти сте правили секс?
   - Амии...много.
   - Колко? Два, три, десет...?
   - Амиии...много ,бе мамо...
   - Кажи ми де,колко?
   - Може би хиляди...
   - Аааа! Защо не си ми казала?!
 Mr. Green Crazy

Общи условия

Активация на акаунт