Нещо смешно, което вашите деца са казали

  • 83 465
  • 957
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 159
В петък след градина го питам какво са обядвали,той ми отговаря:"Месо с картофи,ама НА МЕН НЕ МИ СЕ ПАДНА МЕСО" #Crazy
На 6 и малко е господинчото.

# 736
  • Мнения: 4 434
В петък след градина го питам какво са обядвали,той ми отговаря:"Месо с картофи,ама НА МЕН НЕ МИ СЕ ПАДНА МЕСО" #Crazy
На 6 и малко е господинчото.
Joy Joy Joy

# 737
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Снощи питаме почти три годишните близначки Ивана и Бояна :
  - Имате ли си приятели вече в детската градинка ?
  - Даааа  -отговарят и двете
  -А как се казват? - пита баща им. А Бояна казва на Ивана
   - Иви, как се казваше моето гадже ?
    - Веско - от говаря Ивана . А моето????
    -Сашко - помага и Бояна


Много свежо!

А дъщеря ми вчера ме изуми. Застана пред огледалото след баня чисто гола, с чупка в кръста и изръси: "Е, ама така съм много секси!"  Аз се опулих и я попитах откъде го е научила това нещо, а тя ми отговори, че във филма за Аладин папагалът казал така като му отрязали опашката....... #Crazy

# 738
  • София
  • Мнения: 819
А дъщеря ми вчера ме изуми. Застана пред огледалото след баня чисто гола, с чупка в кръста и изръси: "Е, ама така съм много секси!"  Аз се опулих и я попитах откъде го е научила това нещо, а тя ми отговори, че във филма за Аладин папагалът казал така като му отрязали опашката....... #Crazy

Лелееееееее, от тоя филм ли е тая глупотевина? ooooh! Аз се чудя откъде го е измислила, защото и мойта по едно време разправяше колко е секси, и аз съм много секси с тая блузка/рокличка/джапанки и т.н. Joy

# 739
  • Мнения: 481
Дъщеря ми е на 2 г. и 3 мес., но не спира да бърбори. Моята етърва се казва Рила и детенце често говори за леля Рила. Скоро, четохме една книжка с различни животни и като научи думата горила, леля Рила стана леля Горила. Голям срам  Embarassed, ама детенце е все пак  Joy.

# 740
  • Мнения: 3 804
бабо накарай котката да се смее с глас

# 741
  • Мнения: 773
Един познат си вози детето в колата. По едно време малкият пита: "Тате, аз със памперс ли съм?", бащата отговаря - "Не", а малкия - "Значи съм се напикал..."  Joy



 Joy Joy Joy

Моя син пък откакто почна да ми личи коремчето  preggo на всички разправя, че мама е дебела. Blush

# 742
  • Мнения: 564
бабо накарай котката да се смее с глас

 Crazy Crazy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Crazy Crazy
Ох много се смях  Laughing Laughing Laughing

# 743
  • Мнения: 1 701
Май повечето деца минават през периода на "фтичетата". Моето не прави изключение. Брат ми е на 34 и още го бъзикат за навремето като са го учели да казва "П - птичка" и "В - вода", а той казвал "П - фтичка" и "В - бода"
В тази връзка се сещам за едно детенце, което също казвало "фтичка". Дядо му решил да го научи как е правилно, като му казал, че ако каже "птичка", ще му купи шоколад. Диалогът е следния:

- Кажи "птичка"!
- "Фтичка".
- Кажи "птичка"!
- "Фтичка".
- Кажи "птичка" и ще ти купя шоколад!
- Чайка!  Crossing Arms

И това ако не е логика... дядото купил шоколад на детето...  Joy

# 744
  • Мнения: 2 336
Синът ми е на 1го. и 3м.
една вечер съм седнала и му говоря ли говоря но по едно време се усеща че май прекалявам. И го питам:
- Много ли говоря бе мамин?
отговорът се дава натъртен
-ДА

# 745
  • Хасково
  • Мнения: 726
Прибирам се от работа и питам малката- Днес взехте ли батко от училище
- неее, той сам ходи.

# 746
  • Мнения: 1 258
В тази връзка се сещам за едно детенце, което също казвало "фтичка". Дядо му решил да го научи как е правилно, като му казал, че ако каже "птичка", ще му купи шоколад. Диалогът е следния:

- Кажи "птичка"!
- "Фтичка".
- Кажи "птичка"!
- "Фтичка".
- Кажи "птичка" и ще ти купя шоколад!
- Чайка!  Crossing Arms

И това ако не е логика... дядото купил шоколад на детето...  Joy


Хахаха.Умно детенце Joy

# 747
  • Мнения: 1 701
Пак случка с познато дете - момченце на около 3-4 год.
Гледа се малкият в огледалото и изтърсва:
- Лелеее, баща миии, станал съм космат като тебе!
- Къде имаш косми?  Shocked
- Миии... по гърба, по петитеее...
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 748
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Вчера преди да излезем на разходка обяснявам на дъщеря си (3г.), че понеже не е яла никаква манджа през деня, навън няма да й купя нищо и хич да не ме моли и да не взима от другите деца и така нататък... Тя мълчи, мълчи и изцепва "Мамо, много си хубава"  Mr. Green
Наскоро при подобна ситуация (четене на "конско") ми каза "Мамо, много хубаво "р" казваш"  Joy Joy Joy (Аз я хваля за нейното "р" и тя реши да ми замаже очите)  Mr. Green

# 749
  • Мнения: 1 701
Вчера преди да излезем на разходка обяснявам на дъщеря си (3г.), че понеже не е яла никаква манджа през деня, навън няма да й купя нищо и хич да не ме моли и да не взима от другите деца и така нататък... Тя мълчи, мълчи и изцепва "Мамо, много си хубава"  Mr. Green
Наскоро при подобна ситуация (четене на "конско") ми каза "Мамо, много хубаво "р" казваш"  Joy Joy Joy (Аз я хваля за нейното "р" и тя реши да ми замаже очите)  Mr. Green
Напоследък и Кали нахитря и като й се скарам за нещо, казва "Много се обичаме, мамо!" или "Мама е много добричка" и се хили мазно-мазно...  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт