Нещо смешно, което вашите деца са казали

  • 83 348
  • 957
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 5 877
А при нас възглавницата е все още "гъзглавница".
Иначе думата "гъз" не се употребява, просто така я чува детето думата.

# 616
  • Мнения: 5 877
Из нейна приказка:

...и майката на принца не му давала да се сприятелява с никакви принцеси, защото трябвало да се научи да играе сам...

# 617
  • Мнения: 4 380
Въпрос: Мамо, колко градуса ще бъде днес?
Аз (какво ми щукна, не знам): 1340.
Тя: Мамоооооо, не те питам колко тежиш!!!

 Joy Joy

# 618
  • Мнения: 247
   Малката знае две песнички- "Мила моя мамо" и "У дома часовник трака". "Знае" е силно казано, защото пее определени думички от тях, така че като започне се получава следното:
    " Мамо, мамо...тик-так, тик-так" Crazy ooooh!
  Съпругът ми ме спуква от майтап, че съм била тик-так, тик- так.

# 619
  • Мнения: 1 142
Пътуваме в колата на връщане от морето,при което малкия се из цепва и уплашено вика ,че има косъм на крака.Батко му ,му показва че има и други и за да го успокои показва и своите.При което малкия много учудено му казва:-Че за какво са ми?

# 620
  • Мнения: 2 494
   Малката знае две песнички- "Мила моя мамо" и "У дома часовник трака". "Знае" е силно казано, защото пее определени думички от тях, така че като започне се получава следното:
    " Мамо, мамо...тик-так, тик-так" Crazy ooooh!
  Съпругът ми ме спуква от майтап, че съм била тик-так, тик- так.
Joy много се смях  Hug


Ти си госпожа, аз съм госпожица, а тати е госпож  hahaha

# 621
  • Мнения: 2 467
Първото изречение на дъщеря ми "Мама ку ку" - искаше да играем. Аз си крия очите и после ги откривам, и казвам ку кууу.
За първи път събра две думи в изречение.

# 622
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
От онзи ден: обличам й сутринта риза-рокля с копчета от пъпа нагоре и тя казва, че и сама може да ги закопчае. Мъчи се няколко минути и накрая въздъхва: "Ох, няма смисъл. Така ще си ходя!"
После трябваше да ходим до полицията да й извадим паспорт. Тя си изпусна филията на земята преди да тръгнем и я измайтапих, че ще я издам на полицаите. В колата водим следния разговор:
-Мамо, къде отиваме?
-В полицията.
-И полицаят какво ще каже?
-Дайте ми снимка и документи.
-И ти какво ще кажеш?
-Ето ви снимка и документи.
.... няколко подобни въпроса, след които:
-А аз какво ще кажа?
-Ще кажеш "благодаря, приятен ден".
-Неее, аз ще му кажа как си изпуснах филията с пастет на земята.  hahaha

А тази вечер ми вика:
- ГосКожоооооо! ГосКожоооо!.... Моля те, дай ми голямата кукла!

Преди няколко дни рисува татко си и му прави 2 кръга с точка по средата като гърди.
- Ама Раде, тати няма гърди, само точки...
- Аааа не, аз го видях, тати има малки гърди!
После рисува мен, прави два кръга и почва да мести ръката нагоре-надолу - чуди се къде да нарисува зърното. ooooh! Накрая нарисува малки кръгчета в долната част на големите.  Embarassed После ми направи голяма уста с много зъби и сама си говори:
- Колко много зъбииии! Като вълк! Да, това е вълк!
- Е не съм ли аз това?
- Да! Мамо, ти си вълк!  Tired

# 623
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Снощи се търкаляме с малката на спалнята и тя започва да се катери по мен. Казвам й "По-полека с лактите и колената, че ме заболя корема." А тя ми отговаря: "Няма нищо, не се притеснявай, ще му сложим риванол."

# 624
  • Мнения: 165
Преди няколко вечери синът ми на 2г.8м. ми се оплака че го боляла пацата  Embarassed
поглеждам го и му казвам: не я пипай, нищо ти няма!
а той:-нека си живее  #Crazy Laughing Joy

# 625
  • Мнения: 594
Дядо й си взел една машинка за подствигване и си подстригва косата... малката го гледа и по едно време изцепва "Дядо, тука ти падна малко перушинка!"  hahaha

 Joy  Joy  Joy

Като беше по-малка, един ден сме на кафе в градския парк, а тя спи в количката... По едно време се събужда внезапно, надига се от количката и възмутено казва "Откъде се взе таз МУФа, че ме събуди... Ааааа!" (муха я кацнала)  rotfImbo

Последна редакция: сб, 23 авг 2008, 14:52 от anji78

# 626
  • Мнения: 129
Моята мушичка се събужда от  следобеден сън аз лежа до нея и бях се загледала в една точкаи тя ми вика
-Маму ко тава бе маму?
аз и отговарям
-Нищо мами загледах се в една точка
и тя
-Къде е токата маму ?Къде е
и аз име ий там на стената
и тя
-Не видя Кари токата там има една дупа без тока (ДУПКА БЕЗ ТОЧКА) Joy Joy Joy

# 627
  • Мнения: 145
Гледаме художествените гимнастички, покрай олимпиадата , а тя:
- И аз искам да стана гумнастичка! hahaha

# 628
  • Мнения: 3 323
В мебелен магазн с порсналото ми (уж) момче:
Виж, мамо, това е грешно написано - "Табуретка"!
Не е грешно, така си е!
Не е вярно, пише се та-го-рет-ка!

Чете съдържанието на някакъв продукт - кАлиев хлорид, магнезИев хлорид, и .... незнам какъв си КАРНОБАТ!

Последна редакция: нд, 24 авг 2008, 00:34 от Дива ирландска пешеходка

# 629
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
На заведение сме. Двамата започват да правят опит да впечатлят и да се заиграят съответно с две други дечица. Денис решава да грабне вниманието с инфо и започва, без да го питат:
- Това там е нашият баща. Той се казва еди си как и е на еди си колко години. А това там е мама. Тя се казва еди си как и е на еди си колко години. А това тук виждате ли го? Това е моят брат Ерик. Той е на четири и още не може да говори като хората, а казва ня-ня-ня. Ерик, я ела тук! - Ерик доприпква послушно.
- Я, кажи ня-ня-ня - нарежда батко му. А малкото, което всъщност може да говори / е, вярно, не съвсем като хората де, но  все пак може Laughing/ изпълнително, но и самодоволно изстрелва "ня-ня-ня-няаа"  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт