Денят почва ударно

  • 2 173
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • софия
  • Мнения: 379
както всяка сутрин - скандали за това какво ще облече!

# 31
  • Мнения: 1 065
Аз пък тази нощ бях на работа.Прибрах се към седем и нещо ,легнах си и си навих телефона да ме събуди в девет, защото имах уговорка с фризьорката ми за подстригване и боядисване.Станах,макар че още ми се спеше,изкъпах се,облякох се, оправих си косата и се гримирах и точно преди да изляза тя ми звънна ,че и се наложило нещо спешно и не е на работа. Мислих си дали пак да си легна ,но се отказах и избрах варианта да се заплесвам на компютъра докато отново ми се преспи.Вече трябва да ставам ,че имам и работа да върша в къщи ,но като седна пред компютъра съм като залепена,няма ставане Joy

# 32
  • Мнения: 4 733
Счупи ми се тока като вървях към работа, баси деня Tired само Ментос ми липсваше ooooh!

# 33
  • Мнения: 861
Днес ми е хубав деня. Започна се още в 00.36 мин, когато мъжът ми току-що върнал се от София, ме събуди с погалване и "Извинявай!"  Shocked. Станах в 6.15, пих кафе, приготвих децата, облякох се много хубаво. След това второ кафенце в офиса, 2 часа работа и сега съм free, отдадена на форума и планове за утрешния ден. След работа - на фитнес. Довечера сигурно ще ходим на къчма и ще ударя 2 джинчета. Wink

# 34
  • Мнения: 2 792
 Денят ми започна с идиотски сън  Crazy. Сънувах, че мъжът ми се събрал с приятели на белот и аз се скъсах от рев  Shocked, че не са ме предвидили в карето.

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Денят ми започна с идиотски сън  Crazy. Сънувах, че мъжът ми се събрал с приятели на белот и аз се скъсах от рев  Shocked, че не са ме предвидили в карето.
хахахахах  hahaha

# 36
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Денят ми започна с идиотски сън  Crazy. Сънувах, че мъжът ми се събрал с приятели на белот и аз се скъсах от рев  Shocked, че не са ме предвидили в карето.

Не плачи spoko, сантасе играеш ли?

# 37
  • Мнения: 1 733
Моят ден започна добре, но после - като тръгвах на работа се случи нещо много притеснително. Сега съм на тръни и не ми е готино...

# 38
  • Мнения: 109
И аз като теб Кифличке го отпочнах с щури съновидения за едни забравени билети за цирк, бебето на сестра ми и сумати други персонажи.Дива история. Laughing
После баня.Детето стана.Закуска.Инфарктно пътуване към работа. На 5-те кьошета няма минаване. Зам. шефа ме чакаше. Закъснях.Той си знае. От там нататък настана спокойствие.
За сега. Twisted Evil

# 39
  • Мнения: 1 937
Слънчево. Спокойно. На село е така Mr. Green
Петуниите по балконите са полудели.
И аз покрай тях.
Шарено.

# 40
  • Мнения: 30
Ставане в 7, среща в 9 часа в Княжево с групата от университета да ходим на туризъм.
3 километра нагоре и още 3 наобратно. Леко разтегнато сухужилие на крака.
Все пак разходката беше приятна, нищо че беше уморителна, а и крака почти ми мина след един топъл душ.

Общи условия

Активация на акаунт