Какво искат мъжете?(от жените)

  • 3 811
  • 71
  •   1
Отговори
# 60
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
имаХ едно ....... да не конкретизираме.. съжителство с един МЪЖ. та той единственото, което искаше е да му повтарям:
- колко е привлекателен
- колко е секси
- колко е красиво, невероятно стеганото тялото му
- колко хубав фаянс има на корема
- колко е интелигентен
- колко е амбициозен
- колко добре си преследва целите
... може и в друг ред.
това бяха нещата, които искаше. не очакваше да готвя, пера или гладя. Whistling

# 61
Па, тоя е бил по-лесен за отглеждане и от мушкато! Едно СД с въпросните реплики, слушалките на ушите и да бяга да си играе.

# 62
  • Варна
  • Мнения: 932
Моя иска да му е чистичко, да му правя вкусотийки от типа на закуски с мая и тортиШки, добър секс (в този период с алтернативни заместители), да се държа добре с него. С други думи да го обичам   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

 newsm10
Моят си получаваше секса почти до края ( и аз съм човек , а на мен мнооого ми се правеше секс, докато бя бременна) , Но сега  малкото съкровище ми отнема цялото време и остава малко ред за това-онова .  Grinning
Иначе основно иска да му е уютничко , като се прибере вкъщи

# 63
  • Мнения: 2 084
Любов, вярност, уважение, ласки, възхищение и ... салата.

# 64
  • Мнения: 303
Моят иска да го слушам във всяко едно отношение,да работя,за да не ме издържа,да не го закачам за никакви ремонти и дребни поправки вкъщи,и...по възможност да си намеря любовник/това последното ми е интересно дали го казва насериозно/?

# 65
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Ами моят е малко странен, но такъв съм си го избирала  Mr. Green
Иска винаги да има готвено (от мен, не признава полуфабрикати и доставки на храна), да е чисто и подредено, да съм му не само жена, а и приятелка (на това много държи), и да го обичам (и да го показвам Stuck Out Tongue ). То и аз така искам де  Laughing

# 66
  • Мнения: 730
Много любов.

# 67
От мен иска само секс Mr. Green

# 68
  • Мнения: 640

Моят си получаваше секса почти до края ( и аз съм човек , а на мен мнооого ми се правеше секс, докато бя бременна) 
И да иска, нема, щото беше с мен, когато доки наложи вето. Пък и сега бебо е приоритет, та ще чака и търпи още 2 месеца  Heart Eyes После обаче ще е  luvbed luvbed luvbed luvbed luvbed luvbed luvbed luvbed luvbed

# 69
  • Мнения: 1 813
шамари искат на моменти. добре че не съм агресивна, инак ни знам!

При този модел шамарите не вървят.Ако някой има от тези,как се справя при повреда  #Cussing out  Joy
По темата : иска преди всичко приятелство. Heart Eyes

# 70
  • Мнения: 104
Моят иска:да не го карам да ходи по магазини,
                 да не говоря за майка му  Mr. Green
                 когато ми казва нещо важно ,поне да се правя че слушам,
                 да изкарам шофьорска книжка,
                сигурно има и други ,но засега толкова.

# 71
  • Мнения: 24 467
Спокойствие и силна храна. Туй нещо като е наред, заедно с добро здравословно състояние, всичко ни е наред. С хлапетата е същото.
Но зад "спокойствието" стоят много неща...

Общи условия

Активация на акаунт