какво животно да и взема?

  • 3 887
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Tinka79, сладък, ама пиклив мръсника.....

hahaha Joy Joy Joy Ще ме убиеш от смях.

Котка как повече да го обидиш.

# 31
  • Мнения: 1 640
Декоративно бяло зайче и му направете място за живеене,спане на остъклен балкон/ако имате/.

# 32
  • Мнения: 1 426
В момента гледаме декоративни плъхчета. Първо си бяхме взели мъжко и женско, но след като два пъти за месец и половина женската роди общо около 20 и едвам успяхме да ги пробутаме на един магазин за животни, си оставихме майката и едно от женските. Много приятни, много лесни за гледане животинки, стига да не те е панически страх от мишки както леля ми, която като ни дойде на гости, иска първо да покрием аквариума, че да не ги вижда! Гледаме ги във висок аквариум, покрит с мрежа отгоре, защото скачат, но даже и да забравим капака, те скачат върху масата и там си седят, не бягат из къщи. Случвало ми се е цял ден да ги забравя отвън.
Иначе зайчетата са много сладки, но са ужасни гризачи, ще ти изпогризат кабелите. Ние редовно оставахме без телефон.
А може и морско свинче, прекрасни са и също много лесни за гледане. И живеят дълго, 7-8 години. Само че не взимайте ангорско, защото непрекъснато си нааква козината на дупето и трябва да се реже, пък то пищи Laughing .

# 33
  • Мнения: 5 468
На племенницата ми, която е на 6 г. и половина, сестра ми й купи заек Crazy. Безумно щастлива е.

# 34
  • Мнения: 836
Eeeх и аз да можех да се чудя като теб!
Аз бих взела куче-напоследък си мечтая за Голдън ретривър  Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 1 877
Миналата година на Боян му взехме костенурка....ние още и се радваме,докато той вече не и обръща внимание...

# 36
  • Мнения: 878
Взех момичета!
Купихме и клепоухо зайче и е невероятно щастлива.Да видим до кога  Mr. Green
Благодаря за мненията и съветите... Hug

# 37
  • Не съм от тук и съм за малко
  • Мнения: 717
Поздравления!  thumbsup
И ние имаме от почти месец клепоухо зайче и децата са много щастливи. Stuck Out Tongue Stuck Out Tongue

# 38
  • София
  • Мнения: 67
Аз имам куче мини болонка и син на 1г7м и двамата ме правят луда.Само ще споделя,че преди месец и двамата се разболяха видях се в приключение дете ли да водя на лекар  куче ли давай на единия лекарство след това на другия направо полудях.За това хубаво си помисли отговорността е много голяма.Извинявам се не прочетох  че сте взели зайче.

Общи условия

Активация на акаунт