Какво правят мъжете в женски форум?

  • 2 697
  • 66
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 447
липсва им общуване с жени в реалния живот
в реалния живот жените не ги забелязват а тук се чувстват харесвани от група кокошки Peace
аз визирам Тоньо -нон стоп пише глупости явно няма забавен личен живот ,че и сексуален такъв, та е по цели дни и нощи в кокошарника Peace
Joy

# 61
  • Мнения: 1 629

липсва им общуване с жени в реалния живот
в реалния живот жените не ги забелязват а тук се чувстват харесвани от група кокошки Peace
аз визирам Тоньо -нон стоп пише глупости явно няма забавен личен живот ,че и сексуален такъв, та е по цели дни и нощи в кокошарника Peace


Така си е, той всъщност е висок кинта и петдесет, носи очила и няма никаква барабалекс, нито дете. Прави се тука на велик, задява майчетата, а на живо е пълна скръб. Grinning

# 62
  • Мнения: 4 678
Аз влизам и излизам за 2 3 мин. на седмица


Жалко, минутките ти за тази седмица свършиха, хайде ,следващата отново някой бляскав въпрос ... Crazy

Утре съм на линия  bouquetПипи

# 63
  • Мнения: 677
аз визирам Тоньо -нон стоп пише глупости явно няма забавен личен живот ,че и сексуален такъв, та е по цели дни и нощи в кокошарника Peace
моя мъж бе страшно изненадан ,че в Женски форум за майчинство пишат и "мъже"
темата ти е съвсем на място и не е нужноо да им влизаш в тона

Прасенце, липсваше ми  Hug
Пресе, но проницателно все пак..

# 64
  • Мнения: 5 577
 Rolling Eyes К'во им е?
Аз си падам по тях.

# 65
  • Мнения: 3 423
Тони реалния секс(не виртуалния)може да ти помогне не само на психиката ,но и на здравето
уважи жена си Joyвместо по цяла нощ да висиш във форума hahaha

# 66
  • Мнения: 3 423
Тони реалния секс(не виртуалния)може да ти помогне не само на психиката ,но и на здравето

Опала, неприлично предложение надушвам.

Последна редакция: нд, 29 апр 2007, 17:25 от Liska

Общи условия

Активация на акаунт