Гласувате ли за участници в реалити шоу?

  • 2 816
  • 84
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 391
Не гласувам, щото не гледам такива тъпни! И ви се чудя как имате време и нерви да хАбите по тия глупости. Вземете прочетете някоя книга вместо това. А и по-евтинко ще ви излезе!
Ух Алекооо. Ама не си прав - хич не си прав. Четенето е много по-скъп вариант за запълване на времето вече Wink
М'чи то кабелната за месеца е колкото една сносна книга бе баце Wink

Така е, бе како! Ама от четенето поне нещо остава между ушите, докато от кабеларките и риалити-тъпните - нищо.

# 76
  • София
  • Мнения: 3 688
Не гласувам,мисля си че нещата са предварително нагласени и моя глас няма да окоже влияние.

# 77
  • Мнения: 929
Не гласувам,мисля си че нещата са предварително нагласени и моя глас няма да окоже влияние.
newsm10 Точно! И аз така мисля.

# 78
  • София
  • Мнения: 117
Не, защото не съм кой зне какъв фен на реалити-шоу

# 79
  • София
  • Мнения: 1 951
Не,никога не гласувам.

# 80
  • Мнения: 1 765
Гледам, коментирам - от време на време...ама чак да гласувам, ноу уей Хосе. Предпочитам да пусна смс за нуждаещ се...макар и там не е много ясно...но все пак мисля си, че правя добрина!

# 81
  • Мнения: 1 455
Гласувах за Зара и Марин.
...повече не гласувам.Дразнят ме вече с тези нагласени предавания и манипулации,оляха се!

Липсва ми Стар Академи.

# 82
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Не гласувам...не знам дали са нагласени или не...но точно хората, които гласуват хранят участниците в къщата...и точно заради гласуващите в началото на този сезон на т.нар. ВИП-ове хапнаха какви ли не глезотийки...гласуването е безмислено хвърляне на пари...по-добре да се изпрати смс за нуждаещо се дете или за други такива каузи  Peace

# 83
Гласувах един единствен път - за Зара. Това беше най-хубавия финал (тя и Здравко), беше ми страшно интересно и истинско, как се радваха, реваха и прегръщаха.
Peace Peace Peace

Като че ли Въргалия е прочела мислите ми!  Peace
Гласувах и още веднъж, в Стар Академи, но след това - спрях!  Naughty Naughty

Защото разбрах, че ако гласувам парите ми отиват на вятъра, защото всичко е предрешено мно-о-о-ого преди аз да пусна своя глас за каквото и за когото и да било.
Предпочитам да се обадя или да изпратя SMS за болно дете или за благотворителна кауза,  Peace Heart Eyes    отколкото парите от въпросното съобщение да хвръкнат в джоба на нечий лаком за пари човек, в някоя телевизия или в небитието! #2gunfire Naughty
  Peace

# 84
  • Мнения: 1 095
Не гласувам ! Crossing Arms
предпочитам да дам тези пари за болно дете и добра кауза, а не разни хитреци да си пълнят ГУШИТЕ!   Naughty

Общи условия

Активация на акаунт