Подготвиха ми НЕЗАКОНЕН аборт!!!

  • 6 046
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
ужас
а името му - на доктора
че имам една идея - просто ми е интересно дали е вярно - и тогава вече явно ще се потвърдят моите съмнения за не дотам компетентен човек и въобще - несъвестно свършена работа
моля може и на лс ако се притесняваш иначе - но е важно - да не го препоръчвам поне на познати тук! /не че след моята Бремност го правя вече/
ако искаш аз съм много доволна от д-р Ковачев във военна болница - и мисля, че няма да има проблем да идеш

# 16
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Добре,че си се отказала и нищо не ти се е случило!Сега  трябва да отидеш при някои които да вземе мерки с това положение и всичко да свърши добре!Успех и стискам палци!

# 17
  • Мнения: 2 936
 #Crazy  ....касапи!!!
не ги интересува нищо,важни са парите  #Cussing out

# 18
  • Мнения: 1 116
Toва лекарство Цитотек се изписва за хора с язва причинена от пиене на много нестероидни противовъзпалителни (аспирин, нурофен и подобни). В гинекологията се използва обаче за предизвикване на ранен аборт, тъй като води до контракции на матката. Кой ти даде това хапче и каза ли ти за какво е ?! Ако имаш някакво доказателство за всичко това (най-малкото конценрация на това лекарство в кръвта- иди да направиш тест) пусни жалба до РЦЗ, РИОКОЗ, ИАЛ, МЗ,  БЛС ,да се разбере кой ти е отпуснал това лекарство и защо. 

# 19
  • Мнения: 4 700
Аборт в частен кабинет, в някакъв блок.  ooooh! Не мога да повярвам, че все о6те има лекари, които си поzволяват да иzвър6ват подобни манипулации. О6те повече, че абортите са легални. Ами zа упойката какво ти каzа? Каква упойка 6те6е да ти даде? Отивай на добър лекар, да види какво ти е. Ако получи6 кървене отивай веднага.   bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 18 679
Искам да те поздравя за решението ти да напуснеш кабинета! Много правилно си постъпила! Ако ти се занимава точно сега с това, наистина пусни жалба, как може такава безотговорност, просто недоумявам Shocked

# 21
  • Мнения: 47 982
пиши все пак какво става с теб

# 22
  • Мнения: 353
Toва лекарство Цитотек се изписва за хора с язва причинена от пиене на много нестероидни противовъзпалителни (аспирин, нурофен и подобни). В гинекологията се използва обаче за предизвикване на ранен аборт, тъй като води до контракции на матката. Кой ти даде това хапче и каза ли ти за какво е ?! Ако имаш някакво доказателство за всичко това (най-малкото конценрация на това лекарство в кръвта- иди да направиш тест) пусни жалба до РЦЗ, РИОКОЗ, ИАЛ, МЗ,  БЛС ,да се разбере кой ти е отпуснал това лекарство и защо. 
Пак се изказваш неподготвен ooooh!.Цитотек се използва от гинеколозите за получаване на разкритие при по-напреднала бременност(т.е. след 12г.с.),когато дилатацията на шийката с Хегар крие сериозни рискове.Аборт след 12гс си е криминален,освен ако не мине под рубриката ,, по медицински показания,,.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 381
Добре, че си се отказала. Като толкова са искали да ти вземат парите, са могли да ти направят аборта в частна клиника.
Подай опакване в болницата, в която работи въпросната лекарка. Мисля, че беше бившата Окръжна болница в София. Сега се нарича "Св. Анна". Там директорът се казва д-р Димитър Димитров.
Оплачи се и в Столичната здравноосигурителна каса. Мисля, че жалба трябва да се подаде.
http://sofia.nhif.bg/bg/contacts.phtml
Адресът на централата е на ул. "Енос".
Освен това подай сигнал и в Българския лекарски съюз. 
 http://www.blsbg.com/index_.html
И пиши как си. Моля те!

# 24
  • Мнения: 1 116
Цитотек се използва от гинеколозите за получаване на разкритие при по-напреднала бременност(т.е. след 12г.с.),когато дилатацията на шийката с Хегар крие сериозни рискове.Аборт след 12гс си е криминален,освен ако не мине под рубриката ,, по медицински показания...
Даниеле, жената дори ти казва за какво са й го дали. За разкритие ли е ?! Пази боже ако си лекар.

# 25
  • Мнения: 1 116
Подай опакване в болницата, в която работи въпросната лекарка. Мисля, че беше бившата Окръжна болница в София. Сега се нарича "Св. Анна". Там директорът се казва д-р Димитър Димитров.
Оплачи се и в Столичната здравноосигурителна каса. Мисля, че жалба трябва да се подаде.
http://sofia.nhif.bg/bg/contacts.phtml
Адресът на централата е на ул. "Енос".
Освен това подай сигнал и в Българския лекарски съюз. 
 http://www.blsbg.com/index_.html
И пиши как си. Моля те!
Здравната каса какво общо има със случая, за да пуска жалба там ?!

# 26
  • София
  • Мнения: 2 381
Подай опакване в болницата, в която работи въпросната лекарка. Мисля, че беше бившата Окръжна болница в София. Сега се нарича "Св. Анна". Там директорът се казва д-р Димитър Димитров.
Оплачи се и в Столичната здравноосигурителна каса. Мисля, че жалба трябва да се подаде.
http://sofia.nhif.bg/bg/contacts.phtml
Адресът на централата е на ул. "Енос".
Освен това подай сигнал и в Българския лекарски съюз. 
 http://www.blsbg.com/index_.html
И пиши как си. Моля те!
Здравната каса какво общо има със случая, за да пуска жалба там ?!
Ами, точно здравната каса е институцията, която глобява лекарите и им прави проверки. Мисля, че БЛС могат също да го глобят, а и да го лишат от правото да практикува за определен период от време.

# 27
  • Мнения: 1 116
БЛС да, но НЗОК може да ги глоби ако лекаря работи с НЗОК.

# 28
  • Мнения: 178
Добре,че си се отказала,сега е по-важно да си добре и да се консултираш с добър лекар. Потресена съм от това,което ти се е случило и според мен цялата тази история като във филм на ужасите не трябва да остане скрита.Подай жалби в съответната болница,БЛС,дори раздухай случая чрез някоя медия.Утре ще се случи непоправимото с друга жена, и тогава виновни естествено няма да има. 

# 29
 Ужас, това е отвратително, добре че си се усетила!!! наистина отиди на истински доктор, а ако бременността е факт, с направление един аборт в Шейново ти струва около 30 лв., но не ти препоръчвам кюртаж, най-добре е с вакум, но трябва да е наистина рано, а и е доста по-скъпо!
 УСПЕХ

Общи условия

Активация на акаунт