ПАЗАРДЖИШКОТО дете се приготвя за море - 10

  • 10 324
  • 300
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 574
Здравейте моми4ете,пи6а малко неграмотно ама в Германия ми е малко трудно да търся някои букви Hug.Деси 4естито прохождане smile3501 Поzдрави на вси4ки Hug

# 16
  • Мнения: 1 097
Здравейте моми4ете,пи6а малко неграмотно ама в Германия ми е малко трудно да търся някои букви Hug.Деси 4естито прохождане smile3501 Поzдрави на вси4ки Hug
Радвам се, че се обади!  Hug Как мина пътуването? Айде идвай си вече, че ни липсваш  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 68
 Здравейте!Да продължа темата за културно-масовата дейност.В четвъртък от 18.00.в театъра ще има концерт на клуб за модерни танци"Импулс".Всъщност мисля,че не е само техен,а ще участват всички школи на Военния клуб.Заповядайте!

# 18
  • Мнения: 574
Деска окаzва се 4е ще остана малко повече от предвиденото,много работа ми се е насъбрала тук,направо ми спря часовника като видях какво ме чака тук ooooh!пътуването беше ужасно.Отвикнала съм да пътувам с кола а и преz цялото време не можех да се обадя да питам как е Симона Cry

# 19
  • Мнения: 1 097
Боби, съжалявам, че така се е получило  Sad Дано свършиш по-бързо работата! Симонка ще е добре, не се притеснявай  Hug
venislava , благодаря за информацията. Звучи интересно  Grinning

# 20
  • Пазарджик
  • Мнения: 162
Боби и аз съжалявам за пътуването Rolling Eyes, ама съм сигорна, че ще си свършиш работата по бързо Peace, и не се безпокой за Мони, обедена съм че си я оставила в добри ръце Hug
Здравейте!Да продължа темата за културно-масовата дейност.В четвъртък от 18.00.в театъра ще има концерт на клуб за модерни танци"Импулс".Всъщност мисля,че не е само техен,а ще участват всички школи на Военния клуб.Заповядайте!
оооо гледала съм как танцуват много са добри

# 21
  • Мнения: 574
Ох надявам се да поприключа по бърzо но иzгледите не са много добри,zа Симона ми е мъчно,не се притеснявам много zащото zнам че я гледат като писано яйце.А и утре мъжът ми се прибира и ще му zвъня по 20 пъти на ден Mr. Green
Надявам се скоро да се видим с вас и да си раzходя новата количка Hug

# 22
  • Мнения: 574
А вие zащо не сте на раzходка,как е времето

# 23
  • Мнения: 1 097
Ми времето е ... смотано  Tired Мрачно и ветровито. Изгря за малко слънце, ама моя хубостник заспа тогава и изпуснахме момента. Пък както знаете - ние в количка не спим вече  Confused Мноооого рядко, тя Дани един път беше свидетел как навън се приспиваме с песен по 1 час  ooooh!

Да питам нещо разбиращите? Утре е почивен ден, но Мтел дали ще работят? Че трябва да си платим телефоните с мъжо, ще ни изкючат  Embarassed

# 24
  • Мнения: 574
Леле тук се опеках,мислех че при вас също е топло newsm78Времето наистина е полудяло.

# 25
  • Мнения: 529
охо, Честита Ви нова темичка! Деси на вас прохождането  Flowers Bouquet


Здравейте!Да продължа темата за културно-масовата дейност.В четвъртък от 18.00.в театъра ще има концерт на клуб за модерни танци"Импулс".Всъщност мисля,че не е само техен,а ще участват всички школи на Военния клуб.Заповядайте!
А може ли малко инфо за различните школи  newsm78

# 26
  • Пазарджик
  • Мнения: 162
Боби не си казала още каква е новата количката? Wink
О,да свидетел съм, Лео  Деси  го преспиваше 1 час
А пък Марти все мрънка, ако яде само не мрънка, все трябва да го разнасям, днес почти нищо не съм свършила Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 574
Боби не си казала още каква е новата количката? Wink

ми не помня май Бейби макс или нещо такова нямах време да я раzгледам

# 28
  • Мнения: 2 577
Ох, завиждам ви на тези, дето мислят за културно-масови мероприятия. На мен ми дойде гениалната мисъл да си правя банята и сега вече 4 ден с Божидар не можем да се приберем вкъщи. По цял ден сме из улиците, защото просто е невъзможно да си стоим вкъщи - то са бормашини, мръсотия и въобще - много е страшно. Спим и се храним навън... Нямаме баня, съответно и пералната е изключена. Така ще е до края на седмицата - не миришем де Mr. Green. Добре, че предвидливо и в тоалетната си сложихме навремето по-малък бойлер, та мъниче го къпем поне вкъщи. Ние се къпем у свекито - въобще грамофон свири - майка плаче. #2gunfire #Crazy

Тед от вчера стана ГОСПОЖА! Спотайва се, за да не черпи!
Честито и дълъг семеен живот и догодина две Joy  bouquet

# 29
  • Мнения: 1 097
Хиииии, ТЕД! Да не се похвалиш  Naughty
Честито, Госпожооооооооооо!  Mr. Green  bouquet
Дълго и щастливо съжителство в разбирателство ви желая!
Яна, вие пак сте добре... можеше много по-зле да е. Добре, че Божи спинка и яде навън. Толкова ми е сладък тоя малкия, чеееееееее.............. Mr. Green Намачкай го от мен утре сутрин  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт