Странно обаждане от БТК

  • 2 304
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 993
Како Сийке, не параноясвай, аз съм работила в кол-център и се работеше и в събота...И задавахме точно такива въпроси, макар че имахме списък на клиентите с телефонните номера Rolling Eyes Бъдете любезни с девойките, моля ви, работата им е отвратителна Confused

# 31
  • Мнения: 5 370
Како Сийке, не параноясвай, аз съм работила в кол-център и се работеше и в събота...И задавахме точно такива въпроси, макар че имахме списък на клиентите с телефонните номера Rolling Eyes Бъдете любезни с девойките, моля ви, работата им е отвратителна Confused
Да, дааааа, ама я се постави на мястото на тия, дето тормозехме с тебе? Mr. Green
Да ти звъннат в събота в 9 или в 14......или пък през седмицата вечер в 20 часа, когато си на маса. Twisted Evil
Аз пък се кефех....и си клатех краката, щото скрипта си го знаех наизуст. Whistling Че даже и импровизирах.

# 32
  • Мнения: 448
И на мен ми се обадиха със същото предложение за интернет,но беше през седмицата.

# 33
  • Мнения: 4 585
И аз съм се обаждал, но по други поводи.
Но на компа си виждам всички екстри към тел. пост.

# 34
  • Мнения: 25 633
Бъдете любезни с девойките, моля ви, работата им е отвратителна Confused

Ха, че аз съвсем любезно й заявих, че съжалявам, но лични данни на непознати по телефона не давам!  Naughty Mr. Green Laughing
Може да ви се струва странно, но точно, когато съм най-ядосана, съм най-любезна.  Mr. Green

# 35
  • Варна
  • Мнения: 4 818
А аз съм в тревога защо младежът не ми се обажда вече.. Такова притеснение е сковало сердцето ми! Изтървах си късметя, отиде ми зетя! Тю! ooooh!

# 36
  • Мнения: 920
Аз пък си мечтая да чуя онова досадно обаждане от американските филми - Желаете ли да смените тел. си компания? Да, да.

Общи условия

Активация на акаунт