С колко км/ч возите децата си?

  • 1 582
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
Винаги ще карам според правилата!

Мога да Те пратя на няколко места в които ако спазваш правилата няма излизане. Също и на един култов светофар за който има 3 предавания по 3-те национални ТВ но реакция няма. Пешаходен и държи около 10 минути сигурно ... естествено никой не го спазва. Отделно от всички простотий избълвани досега по адрес на високите скороси и в подкрепа на високите глоби, ще кажа че е крайно време да си промените мисленето по европейски а не по селски!

Пример:
Преди няколко години направих ПТП на пл. Македония като се движех с по-малко 40 км/ч (да не казвам че карах и по-малко от 30 ама айде, дори предложих на полицая той да мине с 40 през крастовището и ако излезе читав от него да ми пише каквото иска без да имам възражения) тъпа селска бабичка изскочи зад тремвая и ми се удари отстрани във врата реакцията ми беше мигновенна и ко стана един който ме изпреварваше отдясно ми изпотроши огледалото и калника (на него абсолютно нищо удари ме с ъгъла на бронята) После куката 3 часа ми отне да се разправям с него и пак ми написа че съм карал с несъобразена скорост... после ето Ви я статистиката... обжалвах и спечелих, а и тъкмо се бях напушил да съдя бабичката за предизвиканото ПТП ма тя 'зе че гътна Sad И друг път ми се е случвало да ми се удрят отстрани че даже една се и развика че съм искал да я убия. Това е единствената жена която съм удрял до сега от както се помня. Баси поне едната да ми се беше метнала пред колата  #Crazy

Айде сега да помислим малко в друга посока различна от скороста...: bowuu
Може ли 1-во класен път който е част от европейски транспортен коридор през 5-15 км да е с ограничение 40км. и да минава през нек'ви селца с по 50-100 жители ?! Абсурд е 150 км да се преминават за 3 часа. То и с влак е горе-долу толкова.

Както и в друга тема писах поколения трябва да минат за да се промени мисленето на българина, иначе "турбо" и "кисели" гъзари и разни изживяващи се като мутри и мутреси винаги ше си ги има, както и такива с купени книжки... Ок купил си я ма поне си направи труда да покараш с някой известно време (най-вече за София, Варна и по-големите градове иде реч).

Отнесох се кат куцо пиле- домат... newsm78, та по темата: Карам си според обстановката и участниците в нея! Но винаги максимално близо до закона колкото ми позволяват обсоятелствата (нервите щях да напиша  Mr. Green)

# 31
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Карам си според обстановката и участниците в нея! Но винаги максимално близо до закона колкото ми позволяват обсоятелствата (нервите щях да напиша  Mr. Green)

Мммм...баш.

Има доста нелепи ограничения извън населените места.
В европейската ни столица пък има места през които просто не е възможно да минеш без да направиш нарушение.

Така че тия приказки "винаги по правилата" не са много реалистични, извинете...

# 32
  • София
  • Мнения: 6 999
Така че тия приказки "винаги по правилата" не са много реалистични, извинете...

Еле, пък с оглед на това, че всички сме по колите...все пак. Сутрин по "България" не съм видяла някой да кара с 60-70, освен ако не вози 4-5 годишно изправено м/у двете предни седалки. Всички останали са с около 100, някой и с отгоре  Mr. Green 

Общи условия

Активация на акаунт