Умеете ли да се забавлявате сами?

  • 1 547
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 629
Съвсем така, Върдж. Джин-тоник и чакам От Ада в 22:30 по битивито.

# 16
  • Мнения: 5 577
 Laughing аз мента с тоник.

# 17
  • Мнения: 25 605
Не, не мога да се забавлявам сама. Обикновено разчитам на цял куп помагачи - писатели, музиканти, напоследък и на напълно непознати хора по форумите... В краен случай и до телевизора мога да допра за компания.  Mr. Green

Виж, да спя сама е гадно!  Naughty

# 18
  • Мнения: 1 629
Ехх, на мен спането пък ми е прекрасно, обичам да заставам посредата на леглото на X, и да не ми се мотка никой.

# 19
  • Мнения: 5 370
И да спя сама свикнах-мъжът ми поне 1 път месечно ходи комадировка до Варна  Confused-, и да се забавлявам-също.
Освен това си имаме и отделни забавление-ето, аз снощи беснях и прегракнах, той доде после и чинно си ме прибра . А като пристигне есента-негова милост пак по ловджилък ще хойка. Crazy

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Не, не мога да се забавлявам сама. Обикновено разчитам на цял куп помагачи - писатели, музиканти, напоследък и на напълно непознати хора по форумите... В краен случай и до телевизора мога да допра за компания.  Mr. Green

Виж, да спя сама е гадно!  Naughty

Аха и аз така, само че комбинирам телевизора с компютъра. Ей така да ми бърбори нещо докато ви чета.
Но спането сама хич не го мога. чакала съм да се прибере мъжа ми до среднощ, но сама не лягам, студено и неуютно ми е.

# 21
  • Мнения: 10 758
Ти само ме остави сама.....и ми гледай сейра Mr. Green

Уф, що ли и моя не ще да излиза вечер.....аз го гоня, а той - NaughtyБез мен не искал да излиза.Абе аланколуууу, знаеш ли що жени ще срещнеш бее, уууу, ти си се залепил за мен ooooh!

# 22
  • Мнения: 269
Ами вече се научих да се забавлявам и сама...но определено предпочитам да си имам компания, не е задължително да е мъжо  Wink Нищо против той да излезе, аз с някоя приятелка (може и деца -спящи за предпочитане), да си бърборим по домашно му Simple Smile

# 23
  • Мнения: 5 577
 Tired щастието бе кратко, моя се прибра преди 10 мин. Почна се дай ракия, дай салата ...

# 24
  • Мнения: 2 495
Tired щастието бе кратко, моя се прибра преди 10 мин. Почна се дай ракия, дай салата ...
hahahaСвърши ти царството небесно, викаш Crazy

# 25
  • Мнения: 5 140
Много ми е гот като съм самичка.
Ето например този уикенд ще съм самичка, мъж ми е на БМВ събор в Хисар. Аз съм на компа на спокойствие с чашка бяло винце и чат пат щерката ме вбесява и я навиквам, ще ми е по голям кефа като заспи.
Свикнах вече да си стоя сама и ми харесва определено.

# 26
  • Мнения: 10 758
Tired щастието бе кратко, моя се прибра преди 10 мин. Почна се дай ракия, дай салата ...
Ама и ти после ще му викаш "Дай, дай" Wink

# 27
  • Мнения: 87
...ам чи кък не?  където съм аз - там е фиестата...  Laughing мога и да си говоря сам даже...

# 28
  • Мнения: 936
Много добре си се забавлявам сама и изобщо не скучая. Сигурно съм свикнала от малка, защото съм единствено дете и доста време съм прекарвала сама със себе си.

И при мен е същото
Същата съм и аз. Винаги мога да си намеря нещо интересно за правене.

# 29
  • София
  • Мнения: 462
Много обичам да съм си сама,най - добре си релаксирам, и забави си устройвам, и си говоря сама мога и да се скарам сама даже Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт