Как се спира кръвоизлив?

  • 34 244
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 428
Благодаря ви!
Майка ми е по-добре.Днес и тече по много малко и май овладяхме бързо положението този път.Но за всеки случай я изпращам още утре на друг по-свестен гинеколог,защото този Оргаметрил  същата лекарка го предписва на всяка жена ,която влезе в кабинта й -И за хора без цикъл и хора с менорагия и за болезнен цикъл,абе за всичко.Едно си баба знае ,едно си бае #Crazy

# 16
  • София
  • Мнения: 6 477
Имай предвид, че оргаметрила си е хормонален препарат и спирането му рязко довежда до кървене. Това наистина не е шега работа, преди 20 години и моята майка беше така. Знам, че на два пъти спешно сме тичали до АГ-болница за кюртиране, понеже не можеше да се овладее кръвоизлива. При майка ми се беше оказало микроскопична миома - 2 мм и атрофия на яйчника - това водеше до ранно навлизане в критическата с обилни кръвоизливи. Но това го разбрахме след консултация поне с 5-ма докторя. Затова направи консултация и с друг лекар колкото се може по-скоро. Успех!

# 17
  • Мнения: 6 164
да,това е един от симптомите на критиеската....
знам че при обилен кръвоизлив се прави кюртаж  Confused

Точно така.
При майка ми се наложиха дори няколко кюртажа. Sad

# 18
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Здравейте и от мен.Да ви кажа този Оргаметрил хич не е за препоръчване така ме объркаха с него не е истина просто.Най добре е да смени лекарката.За метергина него го изписват като кръвоспиращо заедно с Рутаскорбин казвам това от личен опит.Специално аз тези кръвоизливи ги правех от овулацията,така се изказваше лекарката ми Успех  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт