Стара Загора 27 - люлякът ни замириса, ако ще е за работа - пак ни втриса...

  • 22 234
  • 281
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 855
Честит Рожден Ден!!! С пожелание за много здраве, професионални успехи и много любов!

И аз няма да стискам палци, защото съм убедена, че менюто ще изглежда перфектно и на вид и на вкус  Hug
Весело изкарване на празника   bouquet

# 31
  • София
  • Мнения: 2 356
Честит Рожден Ден, Роси!
Все така сладка и много щастлива   bouquet  newsm59 nbirthday newsm67  party023 Tada  Party Time  ura  хапка!

# 32
  • Мнения: 57


Честит рожден ден! Желая ти много усмивки!

# 33
  • Мнения: 280
Честит Рожден ден и от нас с Таткото,Роси!
Желаем ти крепко здраве,истинска любов,приятелство и искрен смях!

# 34
  • Мнения: 315
Честит рожден ден Роси!
Да си жива и здрава, много любов и всичко най-хубаво!

# 35
  • Мнения: 753
eeeeeeeee  ama ti zatova izglejdash tolkova rabotna ...Chestit Rojden Den i ot men Sladka Hapka!
Omagiosai gi semeistvoto s porednite ti sladki mandji!Mnogo mnogo zdrave ot men!


Sorry, ....izchezna mi kirilicata!

# 36
  • Мнения: 6 243
След толкова прекрасни пожелания, ми е ред да почерпя:

и

# 37
Честит Рожден Ден, Роси. Ти си знаеш останалото!
И да знаеш, ако се чудиш, записвам се за щатен опитвач на ястията ти. Гледам, че пишеш за торта-провал. Обади се как да организираме транспорта на този "провал" у нас за да му се израдвам самичък. Да деля не ща!

# 38
# 39
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
    ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, РОСИ...!    
Пожелавам ти да си мноооооого здрава, винаги усмихната и щастлива...! Нека семейството ти да бъдат винаги с теб и да ти носят много радост...! Винаги имай късмет и любовта да е твой постоянен спътник...! Нищо професионално няма да ти пожелавам, защото си достатъчно умна и упорита за да го постигнеш сама...! Да бъде...!

# 40
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Ето и нашите снимки от Тонзос...











































# 41
  • Мнения: 6 243
Тая снимка много арт... Grinning
Виждам, че сте изкарали чудесно!

# 42
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Нелито я е правила...
А иначе, за чудесното изкарване... Така си беше, много приятно преживяване... И ни липсваше... Стискам палци другия път да си с нас...
newsm10

Последна редакция: вт, 01 май 2007, 21:56 от Ekcnpec

# 43
  • Мнения: 855
Ей, че страхотни снимки  Hug Радвам се че времето се е оправило и сте изкарали чудесно  Hug
Вчера забравих да ви пиша, че Сисо има въведени нови храни, които аз не бих въвела, ама това е отделен въпрос  Crazy Тъй като бяхме към 30 човека и доста хора го държаха и разхождаха насам-натам , не можех да следя всичко, което се случва с него. И така на единият ден ми го върнаха с думите "Дадох му няколко лъжички кисело мляко, че ме гледаше докато ям, доста му хареса, ти нали му даваш ?  Shocked  #Crazy Shocked Тъй , това го преживях някакси, все пак вече е опитвал млечни пюрета.... не че е същото като кисело мляко от кофичка, ама айде  Crossing Arms Но на другия ден ми съобщиха, че си е близнал малко сладоледче  Crazy Ей, не успях да го опазя  Crazy До сега не съм забелязала някаква реакция, мисля че всичко е ок. Ама защо не питат първо преди да му дадат да яде  newsm78 Сега и нещо по-приятно  Crazy  Със стъпването ни на Бузлуджа Сисо се промени изведнъж и започна да бърбори много , започна да повтаря ба-ба-ба-ба и два дена само това му беше в устата  Grinning Снощи като се прибрахме и пак започна да си бабосва изведнъж каза ма-ма  Crazy знам, че е просто сричка и не свързва ма-ма с мен, но беше толкова сладко, че чак се разплаках  Crazy И днес на няколко пъти ме гледа и повтаря ма-ма-ма  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Направо ще умра от кеф  Crazy
Айде стига съм се фукала, че цял роман изписах  Grinning
Лека вечер   bouquet

# 44
  • Мнения: 619
Добро утро!
Ив,за новите храни не се притеснявай,като започне да ходи,макар и с проходилка,ще видиш как ще започне сам да си въвежда в устата какво ли не.Вкъщи,понеже все още не сме махнали печката за дърва,Ави ходи до нея и си я отваря-предполагам,че е опитала вече саждите.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт