Стара Загора 27 - люлякът ни замириса, ако ще е за работа - пак ни втриса...

  • 22 204
  • 281
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 619
Ами че да излезем,най-много да се разболея...

# 61
  • Мнения: 280
MMegi,така или иначе вече сте сложили гащичките,според мен няма защо да търсиш друго мнение.Дърмонов не настоява за рентгенови изследвания,Доцент Васев ги предпочита.Дърмонов гледа на ехо..Работи от много години в тази насока и е публикувал научни трудове в международни лекарски издания.Името му е познато и ценено и извън България.В нашия град съм чувала и от майки,и от лекари,че прави хипердиагностика,т.е.,че малко преувеличава.Моето момиче беше с проблем като вашия и за три месеца се оправи с такива гащички.И аз при него съм я водила.Мисля,че няма какво да загубите,ако продължавате да ги слагате,само ще спечелите по-здрави стави на детето.Ако искаш,може да се видим и да поговорим повече за това,но в никакъв случай не се шашкай,проблемът е малък и мноооого лесно решим.

# 62
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
На Сити по обед викам.

# 63
  • Мнения: 619
Цигарите снощи ми дойдоха в повечко,така,че се отказвам за Сити.

# 64
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Цигарите снощи ми дойдоха в повечко,така,че се отказвам за Сити.
Мишоро не съскай  Mr. Green

# 65
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Сити не струва... Нали вече не са нашите хора там... Мен ми се иска навън, ама е малко хладничко... Все още съм на чуденка... А пък иначе слънцето се опитва да пробие... Какво ще кажете за Бирхалето...

# 66
  • Мнения: 2 122
ти кажи за тази монета имаш ли инфо, че у нас трима именници, все сме в чуденка newsm78

# 67
  • Мнения: 855
Да бе и аз чакам за монетата  Thinking Снощи пак зяпах новините и определено цената и не е 20лв, просто изработените монети са от 20лв и 100лв , броят им е доста малък и все пак ако решим да купим, не се знае дали ще можем да намерим  Thinking
За кафе на мен ми е студено и незнам за Бирхалето... , но ако сядате там може да мина за малко. Като че ли предпочитам някъде на закрито  Rolling Eyes
Цигарите снощи ми дойдоха в повечко,така,че се отказвам за Сити.
Мишоро стига вече с тез цигари бе  smile3530 не им ли свикна вече  Mr. Green

# 68
  • Мнения: 753
nyamam kirilica i sajalyavam za koeto

Poznavate li balgarskata Penelope Kruz???

dnes ya sreshtnah: shemetno ocharovatelna e!!! ....Jade

# 69
  • Мнения: 619
Мишоро стига вече с тез цигари бе  smile3530 не им ли свикна вече  Mr. Green
smile3506 smile3506
Mмм,не...

# 70
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Свикване с цигари ли...? НИКОГА, ко ще и турско да стане... И да фнимавати цигарлиите... Че ша ви банна... Няма само Хера да плаши я...

На въпроса на Ивелина...
Монетите са в изключително малък тираж... Изключително, изключително малък... Съобщението, с което аз разполагам е следното...
"През първите дни на май БНБ ще разпострани 2 нови монети, посветени на Гергьовден: една от 1/20 унция и една от ¼ унция, двете от злато с проба 999. Тиражът на монетата от ¼ унция ще бъде изключително малък-около 1500 екз.!!! Монетата от 1/20 унция ще е с тираж около 8000 екзепляра..."
Имайте в предвид, че това е за цяла България... Този тираж е предварително платен от 3 банки, едната е нашата... Големите монети от ¼ унция изобщо няма да се продават... Малките от 1/20 също няма да се продават свободно... Цените, които са цитирали по телевизията са "слухови"... Демек, въобще не е сигурно, че ще се обяви пазарна цена... Така че, не се надявайте на монети...
Имам обаче друго предложение, което може да замести търсенето ви на монети... В края на април започна продажбите на ново изделие - кюлчета-медальони с изображение на Св. Георги. Теглата са им по 2,7 и 5,2 грама, от злато 999.9/1000 и сребро 999/1000, изработени в швейцарската рафинерия ПАМП. Продажни цени, както следва:
- Златно кюлче-медальон „Св. Георги” 2,7 г - 130 лв.
- Златно кюлче-медальон „Св. Георги” 5,2 г - 230 лв.
- Сребърно кюлче-медальон „Св. Георги” 2,7 г - 18 лв.
- Сребърно кюлче-медальон „Св. Георги” 5,2 г - 21 лв.
Височината и ширината на кюлчетата от двата грамажа ас абсолютно еднакви... Различават се само по дебелината... Ето ги и самите кюлчета...

# 71
  • Мнения: 855
С една дума любимия ще се прости с монета, а за кюлче-медальон ще мога да се добера само до сребърно  newsm78 , но пак ще си помисля тези дни, щото незнам дали ще си го сложи  newsm78 А да стои в нас да събира само прах не виждам смисъл  Thinking Благодаря за информацията  Hug и аз така си мислех за монетите, че едва ли ще ме огрее  Crossing Arms
Ние излизаме, но имам към 14ч уговорка с една приятелка...

# 72
  • Стара Загора
  • Мнения: 70
Нас Дърмонов ни вика на преглед на всеки две седмици, за да следи как се развива Мишата.
Тук вече не съм съгласна,защото той ми обясняваше как рентгена не бил подходящ,и не само това,но и друго си е ехото,все пак се вижда всичко в реално време.(Цитирах Дърмонов)
Същото ни каза и на нас
Zlati на теб май най- много трябва да благодаря, че ми каза за по- големия риск при седалищно разположение на плода  Hug Никой лекар не си прави труда да каже за рисковете, а трябва все сами да се образоваме  #Cussing out Педиатърката и тя си прави оглушки и ако не си бях поискала направлението за ортопед, което се полага на малката изобщо нямаше да спомене за това  #Cussing out
А тези кюлчета- медальони от къде могат да се купят?

# 73
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 921
nyamam kirilica i sajalyavam za koeto
Poznavate li balgarskata Penelope Kruz???
dnes ya sreshtnah: shemetno ocharovatelna e!!! ....Jade
Обещавам да не идвам повече в такъв вид на работа. Предполагах, че може и да поразсея малко италианците, но щом и теб впечатлих явно трябва да се замисля  newsm78 Mr. Green

# 74
  • Мнения: 280

Джейд,какво ти беше на външния вид,бе?Само предизвиквате любопитство с Тигърчето.

Последна редакция: пт, 04 май 2007, 08:54 от Хера

Общи условия

Активация на акаунт