Стара Загора 27 - люлякът ни замириса, ако ще е за работа - пак ни втриса...

  • 22 213
  • 281
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 855
Добро утро!
Ив,за новите храни не се притеснявай,като започне да ходи,макар и с проходилка,ще видиш как ще започне сам да си въвежда в устата какво ли не.Вкъщи,понеже все още не сме махнали печката за дърва,Ави ходи до нея и си я отваря-предполагам,че е опитала вече саждите.
hahaha Joy hahaha
Някой ще излиза ли  Rolling Eyes Излиза ми се, ама   umbrella buria сигурно ще се въздържа  Confused

# 46
  • Мнения: 280
  И на мен ми се струва,че няма да излизаме днес.Имам подозрения,че следобяд ще се поразсеят облаците и тогава евентуално може и да се поразмърдаме.Не ми се е случвало от три месеца да си стоя вкъщи и сега съм като затворник.А трябва да отида до кухнята да взема храна за Ивка.Мисля да оставя бебко сам,ако успея да го приспя,стискайте палци да не плачка.
  За всички,които са се притеснявали за кратуната на моята дъщеря,да ви успокоя-и този път се оказа по-здрава от теракота.Слава Богу.
  И не на последно място-Роси да са ти живи и здрави рождениците.Пожелавам им всички онези неща,които всяка майка иска да чуе за децата си-да са здрави,да растат в любов и спокойствие,да успяват в живота си,да бъдат добри хора.

# 47
  • Мнения: 315
Zlati разбирам те  Simple Smile. Стискам палци Ванката да си спинка докато отидеш до кухнята за Ива.
И аз ходя набързо до магазина да напазаря сутрин или по обед, когато Криско спинка.  Grinning

# 48
  • Мнения: 183
Здравейте , Момичета Simple Smile
Честит Рожден Ден , sladka hapka ! С пожелание за здраве , щастие , късмет и всичко най - хубаво !
Радвам се , че сте си изкарали добре на Тонзос и аз исках да дойда с вас , е може би следващия път , нямаше как тъй като вчера се върнахме от Трявна с нашите бяхме там за рожденния ден на баща ми.Супер си изкарах там , времето беше страхотно , слънце печеше през цялото време и можеше да се каже , че беше горещо.За въздуха да не казвам колко хубав и чист е, много бързо
огладнявах , но гледах да не прекалявам.Ще гледам да сложа снимки от там , но първо трябва да се науча как става.
А днес никой ли няма да излиза на разходка , че вече ми писна да съм вкъщи , ако някой ще излиза да ми пише.

# 49
  • Мнения: 619
Ще вмъкна все пак поздрав за слънчицата на Роси.
  bouquet  bouquet  bouquet
Ние с Ави излизахме до кухнята и обратно и това май ще е за днес разходката й.

# 50
  • Стара Загора
  • Мнения: 70
Здравейте   bouquet
Виждам, че не сте си губили времето през почивните дни  Grinning И на мен ми се ходи някъде на почивка, но се пъна с едни изпити  Crazy
Да попитам- водихме малката на ортопед при д-р Дърмонов - да имате някакви отзиви за него? Чудя се дали да му се доверя или да търся и второ мнение  newsm78

# 51
  • Мнения: 2 122

 
Честити да са рожденниците на Хапката, да са ти живи и здрави, да те правят много щастлива и много да те слушат.


Ние днес бяхме на ваксина, Стеф се държа геройски, даже заспа веднага след нея. При Дърмонов сме утре вечер, за сега нямам наблюдение, но казват че за нашия град е доста добър, пък и единствен гледа на УЗ.

# 52
  • Мнения: 6 243
Благодаря за пожеланията. Ето една почерпка:


За Дърмонов нямам лични впечатления, води се добър лекар.

# 53
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Да попитам- водихме малката на ортопед при д-р Дърмонов - да имате някакви отзиви за него? Чудя се дали да му се доверя или да търся и второ мнение  newsm78

Какво ви е казал Дърмонов, че се чудиш дали да му се довериш...? Че има някакъв проблем, или че няма... Дърмонов е добър ортопед, май единствената забележка към него е, че не се доверява много на ехографа и винаги иска да прави рентген... Което не е "идеален" вариант за бебе на месец или два... Иначе в Стара Загора има и още ортопеди, на които може да се заведе едно дете...
Злати, когато има повече време, ще може да ти каже нещо повече като опит с Дърмонов и другите добри ортопеди в нашия град...

# 54
  • Стара Загора
  • Мнения: 70
Дърмонов каза, че има незрели стави и от седмица е с ортопедични гащи. Не ни препоръча рентген, гледа беба на ехографа. Каза два месеца да носи тези гащи, за да се оправят ставите.

# 55
  • София
  • Мнения: 2 356
Aма Роси, как ги уцели и двамата на един и същи ден, че и точно след твоя РД  Laughing
Да са ти живи и здрави и много да слушат   bouquet

# 56
  • Мнения: 855
Роси, да са ти живи и здрави рожденниците и много радост да ти носят!!!
Имам питане към Експрес  newsm78 гледах сега по новините, че от утре в БНБ в София, Варна, Пловдив и други градове ще пускат в продажба монети с лика на св.Георги, разбрах, че единият вид е 20 лв и са златни. Питането ми е дали в някоя банка в Ст. Загора ще има такива и цената им каква ще е. Аз си мислех, че е 20лв, но май нещо ми се счу за 87лв  newsm78 Исках да взема на Жоро за именния му ден, ама ако е 90лв май няма да успея  Confused

# 57
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
Иве Експри е на запой  Mr. Green

# 58
  • Мнения: 619
Иве Експри е на запой  Mr. Green
Mr. Green

Дърмонов е добър ортопед, май единствената забележка към него е, че не се доверява много на ехографа и винаги иска да прави рентген...  [/color]
Тук вече не съм съгласна,защото той ми обясняваше как рентгена не бил подходящ,и не само това,но и друго си е ехото,все пак се вижда всичко в реално време.(Цитирах Дърмонов)

# 59
  • Мнения: 855
Иве Експри е на запой  Mr. Green
Mr. Green ясно защо цяла вечер не се е включил  Crazy

Дърмонов е добър ортопед, май единствената забележка към него е, че не се доверява много на ехографа и винаги иска да прави рентген...  [/color]
Тук вече не съм съгласна,защото той ми обясняваше как рентгена не бил подходящ,и не само това,но и друго си е ехото,все пак се вижда всичко в реално време.(Цитирах Дърмонов)
Нас ни пратиха на ехограф и според мен по-скоро не се доверява на първият преглед в кабинета му, където само гледа бебко и настоява за ехограф. Поне това ми беше впечатлението от разговорите с другите майки , които чакахме за ехографа  Peace Но иначе не съм много компетентна, някой който има повече инфо да сподели  Peace

Ще излизаме ли днес?

Общи условия

Активация на акаунт