Плочки или гръб за кухнята?

  • 36 449
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
Да де, обаче от какъв материал да бъде гърба - МДФ  или ПДЧ? Хайде тези който имата гръб  Simple Smile да споделят ?

# 46
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 841
В настоящата кухня сложихме гръб от ПДЧ - който по същество е плот 1,8 см, но какво от това... Окантен, както му е редът. Стана прилично.
В предстоящата ще е с гръб обикновен, мисля.

# 47
  • Мнения: 1 446

И на мен ми се струва по практично, най вече за почистване и поддръжка.
Peace
И аз така мисля.

# 48
  • Мнения: 451
Нашата е с гръб, недостатъци все още не съм открила.

# 49
  • Мнения: 158
Ние сме с плочки, струва ми се много по-практично, тия плоскости нещо ме съмняват Thinkingкато поръчвахме кухнята, архитекта каза, че препоръчва плочките. А и досега никога не са се зацапвали фуги, може би малко над печката, но има страхотни препарати...освен това по-ми харесва как изглежда, нашите са от тези най-малките, а на места са вмъкнати отделни керамични плочки с картинки, по-свежо ми е.

и аз така...много е сладко и свежо  Peace Flutter

# 50
  • Мнения: 479
Да де, обаче от какъв материал да бъде гърба - МДФ  или ПДЧ? Хайде тези който имата гръб  Simple Smile да споделят ?

Казват му стенен панел - представлява плоскост с покритието на плот с дебелина около 1,5см. Издържа на висока темп, удар, натиск и т.н.
Ето, вижте разните му плоскости и плотове и мн. др работи

http://www.salex.bg/

# 51
  • София
  • Мнения: 6 011
Точно като плота,само,че по-тънък.

# 52
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 841
Казват му стенен панел - представлява плоскост с покритието на плот с дебелина около 1,5см. Издържа на висока темп, удар, натиск и т.н.
0,8 см е дебелината на гърбовете обикновено.

# 53
  • София
  • Мнения: 6 011
Казват му стенен панел - представлява плоскост с покритието на плот с дебелина около 1,5см. Издържа на висока темп, удар, натиск и т.н.
0,8 см е дебелината на гърбовете обикновено.
newsm10

Общи условия

Активация на акаунт