до кога се мажат бебчетата.

  • 1 036
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 957

И каква е разликата между олиото и млякото, освен че са с различни съставки - все си е химия. В млякото няма "мляко", а в олиото - "олио".  Wink Може да има процент естествена растителна мазнина, но е само за "цвят".


Ти с прясното мляко и слънчогледовото олио ли правиш асоциации? Laughing
Разликата е че олиото е много по-мазно от млякото и се препоръчва докато бебенцата са по-малки-тогава кожата е по-суха и олиото я предпазва от напукване и лющене.За лятото е по-добре мляко или лосион-олиото запушва порите,а и повече загрява кожата.До колкото знам по този начин може да се предивика кожна алергия.

# 16
  • Мнения: 574
Мажа я все още с олио,смятам скоро да zапочна с мляко

# 17
  • Мнения: 4 915

И каква е разликата между олиото и млякото, освен че са с различни съставки - все си е химия. В млякото няма "мляко", а в олиото - "олио".  Wink Може да има процент естествена растителна мазнина, но е само за "цвят".


Ти с прясното мляко и слънчогледовото олио ли правиш асоциации? Laughing
Разликата е че олиото е много по-мазно от млякото и се препоръчва докато бебенцата са по-малки-тогава кожата е по-суха и олиото я предпазва от напукване и лющене.За лятото е по-добре мляко или лосион-олиото запушва порите,а и повече загрява кожата.До колкото знам по този начин може да се предивика кожна алергия.

Ами с какво да си правя асоциация, като думите са си такива - олио и мляко?  Laughing То даже и асоциация няма, всичко е 1:1.  Mr. Green Търговски трик е, за да се печели вниманието на купувача. Млякото що е бяло, а не зелено, хм?  Wink
Както и да е.  Аз затова ползвам зехтин, никакви пори не запушва и не загрява кожата.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт