"Дневникът 12'' - да отслабнем всички заедно

  • 19 373
  • 629
  •   1
Отговори
# 30
Включвам се при вас. Стартирам от 55кг - заветна цел 48кг. Много нереално ми изглежда, но много ми се иска да ги постигна. Ще съм на ограничителен режим със много спорт. Ще въртя кростренажьора, че ми писна да го ползвам за закачалка. Дано на края на седмицата да се похваля с някой минус.

# 31
  • Мнения: 685
Ася, мила разликата е поразяваща!   bouquet

# 32
  • Мнения: 794
Белинеа, коя разлика?

# 33
  • Мнения: 685
Ми в снимките които беше пускала преди и тези сега.
Килограмите изобщо не ти личат и тялото ти изглежда много стегнато!
Поне това е мое мнение  Blush

# 34
  • Мнения: 794
Благодаря ти, Белинеа! Дължо промяната повече на велоергометъра, отколкото на диетата. Надявам се най-после да успея да убедя момичетата, че кардио упражненията и в частност велоергометъра могат само да помогнат, но не и да навредят. Аз имах наистина огромни бедра, вярвайте ми. Дори и да имате много наднормени килограми, въртете велото, няма да съжалявате!

# 35
  • Мнения: 685
Ох аз имам много проблемни прасци. Типичен мъжки прасец. Стегнат и голям  Cry
Предполагам, че е от спортуването ми дълги години, но ми е голяма мъка  #Cussing out
Решила съм като смъкна още килограми и събера парички да си купя някакъв уред за да мога да оформя телцето, но не знам какво да правя с този мой прасец  ooooh!

# 36
  • Мнения: 794
Относно прасеца - аз започнах с доста голям прасец - около 41 см. Сега - 2 месеца по-късно, прасецът ми е 37-38 см. Според мен се дължи както на загубата на килограми, с които неизменно спада и обиколките на прасеца, така и на тренировката, от която формата на прасеца ми се видоизмени някак!
Но щом имаш проблем с размерите на прасеца, не трябва в никакъв случай да го натоварваш с уреди като пътека за бягане, кростренажор и степер. Щом си спортувала активно, сигурно знаеш това по-добре от мен. Хубавото на велото, и това, заради което го избрах, е че тежестта на тялото е върху седалката на дупето, а не пада върху прасците.

# 37
  • Мнения: 685
Да и аз това го знам, но много бавно свалям см от прасеца от бедрата съм свалила 5-7 см. от талията 13-15 см. а от прасеца не повече от 3-4 см.
Прасеца ми е 46 см.  #Crazy
Направо откачам като мисля за това Sad

# 38
  • Мнения: 6 958
Здравейте момичета  Hug

Ася невероятна си... Снимките ти са страхотни и разликата е очеизваждаща  Hug Hug Hug Моята гордост на кардио уражненията си ти   bouquet

bori7 много ме зарадва постинга ти - само така момиче  Hug

Аз си купих в неделя електрическа сокоизтисквачка (прави невероятни фрешчета) и спортния екип от МЕТРО, за който говорехте Ася и Криси... Днес тренирах 1 час на кростренажора с екипа, с неопреновия колан, без неопреновите бермуди и не можах да повярвам на очите си... както казах трудно ми се отдаваше да се потя по време на тренировка, а днес бях вир вода - отдавам го на спортния анцунг  newsm78 След това в банята реших да пробвам да си направя скраб с утайка от кафе, после с ексфоланта на ДЕВА, след което с антицелулитния гел... Ще докладвам след 10 дена за резултатите... Чувствам се страхотно днеска, надявам се тези процедури да ми спомогнат за обиколките... От днес пак плодувам... изложих се предните 2-3 дена затова не съм и свалила нищо... наваксах си плодуването с най-огромната грешка която можах да направя - шоколад и сладолед  Mr. Green Но пък не съжалявам... някак си имах нужда да разпусна с яденето, че се бях изнервила до краен предел...  ooooh!

Целувки  Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 685
Аз обядвах : Овчарска салата  Hug

Да видим до момента :
Закуска : 400 гр. Пършевица 0.5% на Айран 152 Kcal
Обяд : Овчарска салата 411 Kcal

Вода : 750 мл.

Общо : 563 Kcal  Peace

# 40
  • Мнения: 6 958
Belinea ти по каква система се храниш?  newsm78 Изчисляваш калории ли какво, какъв ти е метода  Rolling Eyes

# 41
  • Мнения: 685
Мирандичка@ още съм си на млечната, но я разнообразявам с овчарска салата на обяд понякога защото ми се дояжда / много свикнах / или плодче и гледам да не превишавам 1000 Kcal, но си броя всичко от водата и кафетата до водките  Laughing

# 42
  • Мнения: 1 416
Благодаря ти, Белинеа! Дължо промяната повече на велоергометъра, отколкото на диетата. Надявам се най-после да успея да убедя момичетата, че кардио упражненията и в частност велоергометъра могат само да помогнат, но не и да навредят. Аз имах наистина огромни бедра, вярвайте ми. Дори и да имате много наднормени килограми, въртете велото, няма да съжалявате!
извиняваи че питам по колко време караш велоергометара и всеки ден ли че на мен бедрата са ми голям проблем

# 43
  • Мнения: 311
Момичета,аз си поспах следобед,тези дни пълен релакс му удрям(доколкото е възможно с малко дете).
Asja,Търново е моя студентски град,припомняш ми невероятни 4 години.Аз кандидатствах само там,заради романтиката и атмосферата му като цяло и винаги ще си спомням с носталгия за този период.
През следващия месец няма да имаме нет,защото скоро ще се местим в друго жилище.Така че моля да не ме изключва Миранда от таблицата,може да пиша от друго място понякога. Weary

# 44
  • Мнения: 323
Записвам се само,

откато имам проблеми с пощата едвам Ви намирам  Sick

Да се похваля свалила съм 1 кило  newsm44 /за две, три седмици  Embarassed Embarassed Embarassed/

Още не съм Ви изчела да видя как се движите, но ....... НАПРЕД МОМИЧЕТААААААААААААААААААА  Hug

Общи условия

Активация на акаунт