НЯКОЙ ВИЖДАЛ ЛИ Е ТАЗИ ГОДИНА.............щъркели

  • 1 783
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 678
Да,и в момента ги виждам!Като погледна през прозореца,точно срещу моя блок ,имат гнездо на един комин. stork-girlВсяка година идват,от дете ги помня!Е тва сигурно е 3-4 поколение.Понеже живея до училище ,всички храсти и дървета край дома са станали червено-бели JoyА жена ми ги видя преди 1 март и се чудеше дали да слага мартеница.Вкрайна сметка се окичи цялата Mr. Green

# 31
  • Мнения: 11 818
Има, има.. разходете се извън София и със сигурност ще видите!  Peace Аз тази година не задържах мартениците дълго по ръцете ми, по-скоро малката ми дъщеря не ги остави, но нищо - здраве да е! Simple Smile
А и не се тревожи.. и Бойко Борисов не е видял още щъркел! Simple Smile Тези дни го гледах по телевизията и ми направи впечатление мартеницата на ръката му.

# 32
  • Мнения: 131
Видях щъркели на 1 април, пътувайки извън София.В София още не съм виждала.

# 33
  Аз всеки ден като ги видя и бягам, за да не ме нацвъкат...щото наскоро почти ме уцелиха.Тамън 2 са ни, на един стълб до дома.Сега чакаме потомството.Миналото лято си изхвърлиха 3 от 5-те рожби п/з балкона.Ни една не спасихме. newsm78Ние ревем , че ниска раждаемостта, а те ги мятат, щото са им в повечко.Тъжно си беше между другото Sad, ама природа...какво да ги правиш.

# 34
  • Мнения: 68
Да,има. На кръщенето на бебо като отивахме към манастира св.Мина в Бенковски има щъркели smile3521 smile3521 smile3521

# 35
  • Мнения: 6 993
При дядо ми на село има две-три гнезда, може и да се излюпили вече щъркелчета.

Иначе в София аз птици само на Орлов мост виждам. Метални. Mr. Green

# 36
  • София
  • Мнения: 6 743
Брех, и аз още не съм видяла тази година  Thinking
Мартеницата закачих на цъфнало дръвче  Hug

# 37
  • Мнения: 4 916
  ... Миналото лято си изхвърлиха 3 от 5-те рожби п/з балкона.Ни една не спасихме. ...

Преценили са, че няма да могат да се грижат за тях. Имах една котка, която правеше така - от пет котенца си взе две и остави останалите. Аз ходех след нея с котетата да ги бутам да сучат, а нея я угоявах със сметана и жълтъци.

# 38
  • Мнения: 2 804
Ами стана ми смешно  Laughing !
Когато преди 2 години ходихме до Мароко имаше щъркели декември месец още не си бях сложила мартеницата .
От тогава не съм виждала щъркели .

# 39
  • Мнения: 6 472
Не бях виждала до събота. ТОгава отидах сама с децата на вилата и при опита ми да запаля камината всичко се зидими и усмърдя. Сигруно се досещата - на комина си имаме щъркели Mr. Green Ще чакам мъж ми да си дойде и да ги премести Grinning Пък може и да ги оставим това лято - едва ли ще се наложи пак да се греем с камина Grinning

# 40
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Да,цяло ято видях над нашия блок.Красива гледка.

# 41
  • Мнения: 183
да няколко newsm57 newsm57 newsm57

# 42
  • Мнения: 7 723
Да- много щъркели съм виждала...
...първия път- оше в края на март.. Grinning

# 43
  • Мнения: 1 937
Участвайте тук

# 44
  • София
  • Мнения: 1 951
Не,не съм!

Общи условия

Активация на акаунт