Отговори
# 390
  • Мнения: 945
Имам един ярък пример на жена, посветила живота си на отглеждането на децата си... свекървата. Откакто дъщеря и се родила (преди 20 години), тя си седи у дома. Преди 10 години мъжът ми се е иzнесъл от тях. Преди 4 и сестра му. От тогава майка му си седи сам сама като кукувица в къщи и по цял ден се чуди какво да прави. Малкото и приятелки работят по цял ден и вечерите прекарват със семействата си. Да си търси сега работа... кой ще вzеме счетоводител, дето 20 години не е работил. Единсвената работа, на която биха я вzели е продавачка в магаzин.. но пък и zа това е прекалено стара... За сметка на това жената страда от тежка депресия. Постоянно се чуства никому ненужна, zвъни по 10 пъти на ден на сестрата на мъжа ми да и каже колко и липсва и zа да могже тя да я убеди колко я обича. В реzултат от депресията е постоянно на хапчета, до скоро не можеше да спи (мах 3 часа на ден), ръцете и треперят и т.н. Та накратко... самочуствие 0, живот беz смисъл, откакто децата и са поели по своя път. Съумяла е да направи и живота на децата си един малък ад.

Може би не всички, кито остават да си гледат децата се превръщат в гореописаната проблемна личност, но аz zа себе си не бих рискувала... Децата са zаедно с нас едва 30% от нашия живот, след това поемат по своя собствен път. Не мога да рискувам да направя децата си единствения смисъл на живота си и след 20 години да го zагубя.

# 391
  • Мнения: 289
Пак казвам - какво значение има кога и след кого съм се включила?!
 
А когато посъветвах потребителката да прочете малко този, с когото спори имах доста основание да го направя, поне трима преди мен й го бяха казали с насмешка, аз поне го написах директно.

извиинете за офф-а


И аз ще се извиня за офф-а, но като съм тръгнала, да се умажа докрай освен  Mr. Green
Точно това ме подразни в онази тема - монда хвърля някакви шегички, които, за да ги разбереш, трябва да и изчетеш всички писания.. за да разбереш, че е симпатяга, и се шегува... защо е нужно това??? Както и това да се нахвърлим тук на Мила, понеже искала да си гледа детето и да не работи. Или защото просто сме имали несъгласие с нея в други теми... Нали форумът е за обмяна на ЛИЧЕН ОПИТ - не можем да кажем на някого какъв да бъде той. Съветите от майки с по-големи деца за мен примерно не са много надеждни, щото, ако можехме да се поучим от нечий добър опит, животът нямаше да бъде толкова интересен, а тази тема щеше да приключи още на втора страница, и всички да бъдем единодушни кое е най-доброто за децата... но, не би, и слава Богу  Peace

# 392
  • Мнения: 13 512
ххайде пак монда сега... и от други теми взехте да вадите цитати чак.
Това за триглавата ламя - няма да го коментирам...прасенце явно не е запозната със споровете ми с малена във форума, а в живота- да не говорим...така ,че твърдение, че ме подкрепя на всяка цена , са меко казани  смешни. За ета- нея също не я познавам от форума, от много преди него и приказки от рода  на " сега ще извикам 80 от отчетничките и ще видите какво ще стане" също са глупост, защото съм далеч от мисълта ,че 80 момичета там са на едно и също мнение по въпроса с прасвнце и биха си стояли в къщи да се отдадат на майчинството си.
изведнж се изсипаха защитнички точно на прасенце, а не на тезата и.
Останете си със здраве, в къщи, във виенските салони- кой където си поиска, само не се захващайте с мен, ако обичате.

# 393
  • Мнения: 2 768

И аз ще се извиня за офф-а, но като съм тръгнала, да се умажа докрай освен  Mr. Green
....... Съветите от майки с по-големи деца за мен примерно не са много надеждни, щото, ако можехме да се поучим от нечий добър опит, животът нямаше да бъде толкова интересен, а тази тема щеше да приключи още на втора страница, и всички да бъдем единодушни кое е най-доброто за децата... но, не би, и слава Богу  Peace


Права си, Омаза се до край  Mr. Green

Като не те интересува моят опит, като майка на по-голямо дете или на други такива, не чети форума изобщо!

# 394
  • Мнения: 5 370
Тази тема коМАЙ отива към заключване, според мнението на моята скромна особа.
Леле, леле....каква пуническа война. Crazy Mr. Green

# 395
  • Мнения: 6 998
От поне 10 страници е за ключ според мен Mr. Green

# 396
  • Мнения: 289
Като не те интересува моят опит, като майка на по-голямо дете или на други такива, не чети форума изобщо!

Един вид който не цени твоето мнение, вън от форума  Sunglasses
Ей това вече е нещо ново което казваш  Peace

# 397
  • Мнения: 2 035
Съдейки от прочетеното тук мисля, че е крайно време да се направи нов подфорум - Скандалник smile3534

# 398
  • Мнения: 6 039
ау че хубава тема
няма да я оспамвам, ще се изкажа по ТЕМАТА

aз пък има n-пъти повече фенове
не защото влизам в отчетни да казвам "добър ден, днес детето яде, после сра, после спа, и сега май ще плаче, ама ако не плаче мога ли да го изведа или да го почеша, вместо да го подрусам:  hahaha

имам фенове от цели подфоруми, заради това което съм, заради това, което правя и не на последно място заради очарованието на дъщеря ми
така, че хайде моля ти се да не си ги мерим
нямаш никакви шансове
а за триглавата ламя -така ще е докато сме живи

монда ми е сестра, ета ми е братовчедка
ти се изяш - с парцалите, и престани да ме притесняваш на лични - там е само за феновете ми

# 399
  • Мнения: 5 255
.....там е само за феновете ми

 newsm80 newsm80 newsm80
айде да не привикам и другите 40 000 потребители  Mr. Green

# 400
Бих и няма да ми тежи

# 401
  • Мнения: 193
Ситуацията тук, вече напомня сюжета на Vip Brother - драми, семейни връзки, фенове, ааа вече е намесено и едно дете. Изобщо красота newsm78 Остава само да отворят две линии, да може феновете да пускат sms-и. Мила родна картинка, както се казва. Mr. Green

# 402
  • Мнения: 3 423
лелееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее значи спорим със сериала"Три сестри" Joy
братовчедки,шуранайки ,сестри  Joy

отказвам се
Малена имаш нужда от психоаналитик

# 403
  • Мнения: 2 768
Като не те интересува моят опит, като майка на по-голямо дете или на други такива, не чети форума изобщо!

Един вид който не цени твоето мнение, вън от форума  Sunglasses
Ей това вече е нещо ново което казваш  Peace


Ако толкова те занимава моята личност, не оспамвай темата, ами ми пиши на лични.
 
Нямаше нужда да започваш разследване кой пред кого, след кого, кога и по какъв повод се изказал по някакви стари теми.

Не знаех, че някой ми прави анали на постовете.

Поласкана съм   Confused

# 404
  • Мнения: 3 423
Като не те интересува моят опит, като майка на по-голямо дете или на други такива, не чети форума изобщо!

Един вид който не цени твоето мнение, вън от форума  Sunglasses
Ей това вече е нещо ново което казваш  Peace


Ако толкова те занимава моята личност, не оспамвай темата, ами ми пиши на лични.
 
Нямаше нужда да започваш разследване кой пред кого, след кого, кога и по какъв повод се изказал по някакви стари теми.

Не знаех, че някой ми прави анали на постовете.

Поласкана съм   Confused
не е нужно да се прави разследване за очевидното
вие винаги пишете в комплект

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт