Бихте ли се облекли така?

  • 14 839
  • 278
  •   1
Отговори
# 240
# 241
  • Мнения: 150
Около,прости ми за безочието че си позволявам да се бъзикам с теб,но маймунското(любопитство) у мен надделя-това твоето професионално изкривяване ли е или хоби?
Сори че те питам,ама ти нали свободно си го декларираш,а се зачетох и в снимките от подписа... Laughing
Ами, прости моето безочие и любопитство (предизвикано от хормоните ми), но как именно попадна в Италия? Професионално? И каква именно професия упражняваш там?

# 242
  • Мнения: 2 759
Ами, прости моето безочие и любопитство (предизвикано от хормоните ми)..
                    ПМС или в крайна сметка забременя  hahaha?

# 243
  • Мнения: 7 723
Ами, прости моето безочие и любопитство (предизвикано от хормоните ми)..
                    ПМС или в крайна сметка забременя  hahaha?

Вие не сте ли чували за пролетно разгонване, а?  Whistling

# 244
  • Мнения: 2 759
Вие не сте ли чували за пролетно разгонване, а?  Whistling
                  Чувала съм, но не съм виждала  Mr. Green. Пък и пролетта ми се струва мина вече  newsm78? Аз поне я разбирам по друго време..
                  П.П. Брех, спам, брех, кеф  Whistling

# 245
  • Мнения: 2 427
Около,прости ми за безочието че си позволявам да се бъзикам с теб,но маймунското(любопитство) у мен надделя-това твоето професионално изкривяване ли е или хоби?
Сори че те питам,ама ти нали свободно си го декларираш,а се зачетох и в снимките от подписа... Laughing
Ами, прости моето безочие и любопитство (предизвикано от хормоните ми), но как именно попадна в Италия? Професионално? И каква именно професия упражняваш там?
Здрасти Жан,при мен нещата са много банални,липсват им  каквато и да е хм,как да се изразя"пикантерия"  chef.В момента съм щастлива безработна,защото няма кой да ми гледа детито за да се занимавам с мои неща.Трябваше да правя това лято изложба тук с още един БГ художник(на картини,не на корсети),но бременноста и майчинството ми провалиха плановете.Не че не съм щастлива де,това е най-малката жертва която бих направила за сина си.За всичко си има време.
PS:Много мразя да се обяснявам на разни непознати в нета,но тъй като попита толкова учтиво,как да не ти отговори(да те сложи на място Wink) човек,ся!
Сори за спама.

# 246
  • Мнения: 2 427

[/quote]
Няма проблеми, питай Wink

Професия, понастоящем превърнала се в хоби....омъжена съм все пак, и две деца имам Flutter

С нещо ако мога да ти бъда полезна?
[/quote]
Около,от далече си личи че си Дзен Peace! И аз винаги съм мислила че хората не трябва да бъдат тласкани непрекъснато от мислълта за материалното възнаграждение,а да правят нещата единствено за удволетворение на другите и себе си. Wink
Не съм поставила и за миг под съмнение добродетелите ти на майка и съпруга,но тъй като темата взе да развива проблемите на сексуалноста и нагона(който не липсва на никого тук,виждайки факта че всички сме се размножили не по безполов път,чрез делене,следователно и ние си имаме сексуалност,си позволих да обърна внимание на цвета на гащите които развяваш под носа ни.С това разбира се не целя да омаловажа факта че си свободен човек,който има физическото право да пише това което му е на сърцето.
Много благодаря за учтивото ти предложение за помощ,ще го имам в предвид ,ако един ден не дай си Боже ми се наложи.Убедена съм че можеш да ми дадеш безценни практически съвети,жено!

# 247
Да бих,стига да бях във форма.

# 248
  • Мнения: 437
тцтцтц  ... чакайте да седна по-удобно ... и ..
Popcorn beer beer beer

# 249
# 250
  • София
  • Мнения: 3 271
Розовият вариант е много магистрален - по-скоро си е чисто бельо, а с бялото - бих се облякла - ДА, харесва ми.

# 251
  • Мнения: 330
И аз не бих се облякла така, колкото и да е модно.

# 252
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Пак се включвам в темата - определено ми харесва да нося корсет,но до колкото разбрах във форума Нашите деца,има доста мами ,които са против подобно облекло-влияело на възпитанието на децата! Grinning

# 253
  • Мнения: 3 782
И аз не бих се облякла така, колкото и да е модно.
Облякох в един магазин и имах чувството,че съм готова за сън.
Е може,ако съм на маскен бал.

# 254
  • Мнения: 150
аmymommy, аз никога не съм се съмнявал, че в Италия страшно много ценят българските художници. Наистина ме постави на място. Впечатли ме! Отиваш да организираш изложба, но междувременно раждаш и ставаш безработна. Правилно ли съм разбрал? Все пак, каква е твоята професия, и не на последно място - каква професия упражняваш в Италия?

Общи условия

Активация на акаунт