купон ли е брака

  • 5 511
  • 231
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 3 674
Розичка, темата ти е много сладка  smile3525
и дай Боже всекиму такъв брак като вашия.Много се радвам за теб и мъжа ти като те чета, а и за децата ви - за щастието да се родят в такова семейство:D

Няма да повтарям думите ти от поста ти над моя, защото си казала едно към едно това, което мисля и аз...Бракът е точно такъв, какъвто човек си го направи...
Е, аз нямам личен опит с брака, но пък имах преди време едно едногодишно съжителство на семейни начала - достатъчно дълго, за да ми покаже, че с някои хора няма как бракът да е купон ooooh! Добре, че се отървах...
Сегашният ми възлюбен е много подходящ за брак Mr. Green, защото си е луда глава като мен, но...няма да правя прогнози.




Шехи,благодаря ти за милите думички  bouquet Ми малко по-различна тема...като закачка,много депресивни темички има тук,нека да има и такава ,малко по-купонджийска  JoyБлагодаря на маткосмата..тя всъщност ми я отвори,за да не спамвам нейната тема Wink Grinning
Радвам се за тебе се сегашния любим те кара да се чувстваш обичана Heart Eyes

 И аз съм луда глава малко...дива. Ама това е само докато ми свикнат Joy

Да бракът ще е купон ако си го направим такъв.Така си  мисля... дано не греша,но си мисля че ние сме тези дето  си го правим брака купон или не.Няма кой друг да ни го направи....комшията си е зает с неговия брак Mr. Green ,родителите и те си имат техни си неща,така че всичко е в наши ръце.  Hug

Някоя от мацките тук ми беше писала ,че явно съм попаднала на мъж. newsm78 Да ви кажа честно...беше малко другичък като се взехме  с моя.По-затворен, не говореше много,срамежлив... Rolling Eyes ааааа,така не Naughty

После си говорихме много  за  нашите бивши  бракове....и решихме че този път ще е"различно'.. Crazy ..и се опитахме ..и стана Heart Eyes. А моя каза че 11 години брак с бившата са били най-скучните години в живота му  Shocked
Казал ми е защо и не мога да разказвам тук за  това...прекалено лично е  Blush...но си казах че нямам в никакъв случай да бъда като бившата му...Embarassed Нъц... Crossing Arms

Така че момичета  имаме реалната възможност да променим партньора си Blush...и по този начин брака си.
 Ама верно можем..... Heart Eyes

Последна редакция: ср, 02 май 2007, 14:58 от roza66

# 196
  • Мнения: 1 533
Роза, сега си обясних пристрастяването ти към емотиконите, един вид - жестомимичен превод на постингите ти за любимия, като наднича да види.

# 197
  • Мнения: 459
Незнам дали е точно купон, но определено има екшън. Нито за момент не съм изпитала скука, дори времето не ми стига да направя всичко, което искам.
Даже като са замисля всеки ден има моменти, в които се бъзикаме така за кеф и е весело.

# 198
  • Мнения: 3 674
Роза, сега си обясних пристрастяването ти към емотиконите, един вид - жестомимичен превод на постингите ти за любимия, като наднича да види.
Нали ...? Grinning Ами оххх ...много  емоционална глава съм  аз ... ooooh! Много ги харесвам тез емотиконки тук...толкова са много и готини... и толкова ми помагат да се  ДОизразя Heart Eyes

Понякога се чудя коя  емотиконка да лепна...дали пасва или не... Rolling Eyes Joy

# 199
  • Мнения: 6 155
Ох, каква емоция, какво чудо е настанало - същински театър ..."сълза и смях" Mr. Green

Има нещо, което ми звучи много фалшиво...не знам точно какво, но е фалшиво Laughing Whistling Tired...ще изчакам края на представлението... newsm78 Heart Eyes Blush Crazy Hug

# 200
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
и на мен така Биби нещо от сорта на "толкова ми е тъпо, че трябва да си повтарям, че ми е весело"

# 201
# 202
  • Мнения: 6 155
и на мен така Биби нещо от сорта на "толкова ми е тъпо, че трябва да си повтарям, че ми е весело"

 Joy Joy Joy

# 203
  • Мнения: 3 674
Ох, каква емоция, какво чудо е настанало - същински театър ..."сълза и смях" Mr. Green

Има нещо, което ми звучи много фалшиво...не знам точно какво, но е фалшиво Laughing Whistling Tired...ще изчакам края на представлението... newsm78 Heart Eyes Blush Crazy Hug
и на мен така Биби нещо от сорта на "толкова ми е тъпо, че трябва да си повтарям, че ми е весело"

 Joy Joy Joy

Аууу колко сте злоради бе хораааа Mr. Green Толкова ли ви е тъпо.... ooooh!  Ама стига сте завиждали де... smile3533.

Последна редакция: ср, 02 май 2007, 16:06 от roza66

# 204
  • Мнения: 332
За сега бакът ни е купон, но отговорностие и всекидневните задължения понякога го развалят  Laughing
Важното е, че се разбираме и всеки търси компанията на другия. Все пак съм наястно, че купонът не продължава вечно, но ние сме млади и ако сега не радваме един на друг то кога?  loveuuu

# 205
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
и на мен така Биби нещо от сорта на "толкова ми е тъпо, че трябва да си повтарям, че ми е весело"

 Joy Joy Joy

Аууу колко сте злоради бе хораааа Mr. Green Толкова ли ви е тъпо.... ooooh!  Ама стига сте завиждали де... smile3533.
на мен ако ми е тъпо досега да съм го отсвирила

# 206
  • Мнения: 6 155
...  Ама стига сте завиждали де... smile3533.
Ахххх , как ни разкри  #Crazy
Аз мислех, че не си личи толкова newsm78 Tired Rolling Eyes Embarassed
Ами какво да направя като си нямам перлено герданче... и затова мъжът ми не ще да ми прави тутурутки...и няма купон...нямам и килими...тая зима и сняг нямаше... Cry Cry Cry  #2gunfire
Признах си   bouquet Embarassed Embarassed  bouquet Money  bouquet

Сега, ако обичаш недей ни дразни повече Hug, защото аз съм много емоционална  Flutter Crazy Laughing и направо щА сЪ разревЪ вече  smile3515 smile3511 smile3513 smile3505  smile3525

# 207
  • БГ
  • Мнения: 352
абе какъв купон с един първокласник и един тийн .Няма го безгржието.Като бяха по малки децата и  излизахме по заведения или на гости все ги мислех  в къщи newsm78, сега пък  се чудя да не се засичаме със щерката по купоните.

# 208
  • София
  • Мнения: 1 320
За мен купона продължава и след брака. Не ми пречи да си стегна багажа и да отида някъде за 2-3 дни. Не ми пречи да се разбера с приятелки да отидем на дискотека и да се прибера в 6-7 сутринта,  с тази разлика, че не може да спиш цял ден понеже зверчето става в 8-9 часа. Не ми пречи и цял ден на маам гащи по магазините и кафетата, с  разлика, че детенце е с мен. Много е важно след брака да запазиш личната си сводоба. Разбира се, най ми е драго да си седна вкъщи с мъжа ми да си разкажем на кой как му е минал деня, да имаш винаги рамо на което може да се облегнеш....
Да, купон е, но както си го посееш от начало така ще е!

# 209
  • Мнения: 3 674

Biby-нка Ти си BAD GIRL.. бе душа.....и си го си написала над ника...и ти отива Mr. Green

Амииии да разкрих те.. много лесно тебе специално Mr. Green.То не е трудно,след злобата и жлъчта която видях че изля тук Heart Eyes

Що така бе бе мила...такава злоба у тебе,нещо животеца кофти ли ти е...или мъжлето  не те обичка вече ... Cry newsm78 Млада жена си ....недей така  Hug
 
Знаеш ли като  не ти харесва...мой приятелски съвет,не чети и отиди да си излееш помията някъде другаде миличка  Grinning.. .Или си оправи чувството за хумор  newsm78  Mr. Green Joy
Как ся да ти се разсърди човек бе... Rolling Eyes ми не може  ...И такива като теб трябва да има... Mr. Green  bouquet  Joy

Само че едно е да си емоцианален и злобен  Twisted Evil..па друго е да си емоцианален и весел  Heart Eyes
Пък ти го разбирай както  си искаш.... Wink

Последна редакция: ср, 02 май 2007, 17:11 от roza66

Общи условия

Активация на акаунт