На АВГУСТ ми мирише вече, къде си мъничко човече

  • 12 137
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 5 721
Гадничко е доста ,добре че не ми се налага! не работя от 4 месеца а и да работех офиса ми е на 10 мин пеша от нас Simple Smile Аз малко ще си полегна сега,че ми се доспа а и си хапнах днес предоволно и ми е тежичко ooooh! Има дни в които се скъсвам да ям а в други ми се гади само като видя ядене.Айде до по късничко,нямам търпение да идва утре,че откачих тук вече Confused 

# 286
  • Мнения: 3 595
Незнам какво е това безумие. Ако сте успели да го преподпишете, АГ-то да не се прави на луда ами веднага да ти дава болничен. Точно сега шега не бива с намалели води. Ако пък не е преподписан им кажи да те викнат като се сетят и много се пази. Луди хора, те не разбират ли, че това е опасно за теб и за бебето  #Crazy

# 287
  • Мнения: 498
И аз съм в болнични от както влязох във втория месец.  smile3507В началото ми беше много тъпичко, но нямаше как и се примирих. Сега даже не мога да си представя да ходя на работа и то при условие, че живеех в София и трябваше да се клатя с тролея един час до работа.

# 288
  • Мнения: 223
Еееееееее, лек път на всички, които ще се насладят на едно зелено пътуване. Аз този път ще остана в сивата столица, но ще опитам да походя по зелено и уханно. Навън заваля и ме обхвана пролетен оптимизъм!
От понеделник съм отпуск, защото не мога да работя и да се грижа за бебео си едновременно. Мога да правя само едно нещо и когато работя, мога само да работя. Сега ще си почивам и ще мисля само хубаво за бебето, и няма да се треса от страх с тия контракции, и няма да се сърдя..... абе ставам друг човек:)
Желая ви усмихнати мисли
Всички темички са сгряващи и мили

# 289
  • Мнения: 138
на всички пътуващи тумбаци, много весело прекарване,
Аз за радост миналата седмица на Варна си разхождах шкембенцето, а сега на събор на Якоруда Joy Joy Mr. Green
Ще ви чета отново в понеделник сладурковци!

# 290
  • Мнения: 1 216
Леле, откога не съм писала!!
Нека се вредя и аз, макар и на опашката на прекрасната таласъмска темичка!!!!
Вече нямам търпение да идвя лятото  и да се веселим с малкото бебче.
"Череши, ягоди и вишни за малки сладки августовски мишки" това е моето предложение, та да ни замирише на лято съвсем.

# 291
  • София
  • Мнения: 5 721
Хехехее...... Шоши много сладко звучи Simple Smile А като чух черешки нямам търпение да им идва сезона че така ми се папат Simple Smile Аз до сега готвих и вече мога да се отпусна спокойно............... Party ауууууууууууу не няма как забравих че трябва да гладяяяяя лелелеее...............айде ставам после пак ще пиша  ooooh! Whistling

# 292
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Нова тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=187789.0

Общи условия

Активация на акаунт