Тайната на дългата и гъста коса-10

  • 78 298
  • 491
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: X
Браво и на Цвети!  Hug
Личи си как косата е подхранена, а и е започнала малко да се начупва допълнително.
Продължавай и пак ще чакаме снимки  bouquet

# 436
  • Мнения: 985
tsveti_77 , косата ти е жива и изглежда много добре след 2 месеца маска. И още - пораснала е на дължина- не много, но достатъчно, за да се види разликата. Браво!

# 437
  • Мнения: 3 782
tsveti_77 , браво! Косата ти наистина се е начупила малко, верно няма голяма разлика в дължината,но определено изглежда много жива. newsm10 newsm10 newsm10

# 438
  • Мнения: 1 236
tsveti_77 , браво! Косата ти наистина се е начупила малко, верно няма голяма разлика в дължината,но определено изглежда много жива. newsm10 newsm10 newsm10
newsm10 newsm10

# 439
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Цвети, дали и аз ще мога да се пофаля с подобни резултати подр два месеца??
Косата изглежда страхотна!   bouquet  bouquet

# 440
  • Мнения: 205
Mimito,със сигурност ще се похвалиш,стига да си упорита и редовно да  правиш маската.Моята коса преди да родя беше хубава,не мога да кажа ,че беше гъста,но си беше нормална,чуплива.През бремеността стана просто прекрасна,но 3 месеца след това настъпи ужасът.Започна да пада много,цели снопове косми всеки божи ден.То не бяха маски,хапчета Пантогар,Фитовал,специални шампоани...,даже и с чесън се мазах,и не ,и не.Все си падаше.Почнах да правя маската на Деси-първият месец все така си падаше,но през втория месец косопадът видимо намаля.

# 441
  • Мнения: 4 770
 Чак за месец?   ooooh! Явно е бил упорит. Браво, че си го преодоляла все пак!    bouquet

# 442
Tsveti 77, поздравления за резултата, много по жива ти е ксата! Браво! Искам да те попитам как си ползвала чесъна преди? Аз правих маската месец и нещо и много започна да ми капе косата, сега съм направо ужасена падат ми цели кичури и мисля да прибегна до чесъна, ще съм ти много благодарна, ако ми обясниш как си го ползвала.

# 443
  • Мнения: 178
Момичета, имоята коса започна да капе.  Cry Никога досега не съм имала проблеми с косопада, та се чудя какво да правя - да продължавам ли с тривитаминола, да го спирам ли...

# 444
  • Мнения: 4 770
  Много странно. Досега почти всички хвалеха тривитаминола, особено по отношение на косопада, ама сега като ви слушам и направо се изумявам.  Май няма да се навия да го пробвам.  newsm78

# 445
  • София
  • Мнения: 2 271
Може и да сте го обсъждали, но няма как да прочета и 10-те теми от-до, за да намеря отговор... Та, въпроса ми е, възможно ли е от маската да ми падне боята? Четох нещо за русите коси, но аз се боядисвам черна.
Направих си оригиналната маска, като добавих единствено около 1 ч.л. от стимуланта за коса на Икаров. Резултатът не е лош, но и не е това, което очаквах, надъхана от хвалбите тук. И сега се вгледах в корение, че отново съм за боядисване, а се боядисвах преди 2 седмици  Shocked
Та вероятностите са 2 - или някоя съставка на маската ми е свалила последната боя, или косата ми е израстнала мн. бързо след маската, което звучи доста налудничаво  Crazy

# 446
  • Мнения: 4 770
  Не мисля, че косата ти може да израсте толкова бързо, особено ако по-принцип расте бавно. Някой беше писал, че оцета свалял боята, но и на мен не ми се чете всичко. Чела съм първите 6 теми целите де.  А това за изрусените и газта, е че ако си сложат, че им изгори косата допълнително, а се предплолага, че и без това е зле. За чернокосите мисля, че не вреди.

Последна редакция: сб, 16 юни 2007, 23:42 от просто Петя

# 447
  • Мнения: 205
tsutsi,чак сега влизам в темата и сядам да ти отговоря.Значи преди да си измия косата си втривах в корените сок от чесън.Срязвах на две скилидките и втривах в корените хубаво.Така престоявах около половин час и след това си миех косата както обикновено.Така правих в продължение на месец-имаше намаляване на косопада за известно време,но после пак започваше.Лошото е че ,когато се намокри косата ,мирише на чесън или поне аз усещах миризмата.И така беше повече от месец,дори и като спрях да я мажа.Не знам какво да ти кажа-може на теб да ти помогне,но при мен нямаше кой знае голям ефект.Изглежда,че моят косопад е ужасно упорит и си мисля,че е на психическа основа.Почти цели 2 години се боря с него и чак сега ми се струва,че го преборих.

# 448
  • Мнения: 4 770
  А с какво го пребори?  Shocked
 Би ли споделила, моля!?  baby_neutral

# 449
  • Мнения: 205
Преборих го с маската на Деси.В началото я правех 3 пъти седмично в продължение на месец,но косата ми капеше на кичури,дори ми се струваше ,че пада повече от преди да почна да правя маската.Писах за проблема си и едно от момичета ме посъветва да не я правя толкова често,защото косата се пренасищала от тази витаминна атака и аз започнах да я правя 2 пъти седмично.Косопадът постепенно започна да намалява и сега почти месец от както съм спряла маската след като си измия косата ,ми падат 10-15 косъма,което вече си мисля,че е нормално. 

Общи условия

Активация на акаунт