Обичате ли по-равно?

  • 1 899
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 448
styni, като родиш второто си детенце ще разбереш, че няма как да не обичаш бебето, за сметка на по-голямото дете и обратно да обичаш повече първото, а малкото да не поглеждаш. Просто няма как това да се случи.
Естествено че любовта е различна,  защото децата са различни. Но аз и двете си ги обичам много.
Peace

# 16
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Освен, че ще се съглася напълно с Кифлата, ще се самоцитирам от преди близо година, когато казах, че любовта не се дели на две, тя просто става повече с появата на другото дете.
Обичам ги. Не еднакво, а всяка за себе си.

# 17
  • Мнения: 1 909
Styni, аз пък исках да имам още едно дете точно заради първото - за да не расте само и се смята за център на вселената (мъжът ми е едно дете, а също и всичките му роднини, даже и баба му), за да си има приятелче за игра, за да има близък човек до себе си, когато ние ще сме стари или ще ни няма,  въобще - точно от любов към него.

Обичам ги по много различен начин

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
кУтУ Кифлата, yanita и ДЕ ВАня съм  Peace

... абе обичам всичко и всички. Мисля позитивно  Sunglasses

# 19
  • София
  • Мнения: 293
мислите, които Styni е описала и на мен ми минаваха през бременността през главата. и аз съм едно дете в семейството и не ожех да си представя какво е, но като се роди второто и наистина се оказа, че любовта е станала повече Wink и има достатъчно за всички.

# 20
  • Мнения: 355
styni, и аз скоро си задавах тези въпроси. Толкова си я обичам, че не мога да си представя, че ще имам още толкова любов, време и желание да гледам и второ бебче. Винаги съм твърдяла, че искам две деца, а сега като се замисля искам да си я обичам и да й давам всичко и второ бебе за сега въобще не е в плановете ми. Надявам се нещата да се променят, защото и аз и мъжа ми имаме братя и много си ги обичамеи си помагаме. Вероятно, когато Наталия поотрасне и не е толкова зависима от мен сегашните ми чувсва ще се променят и ще закопнея за второ дете, но това само времето ще го покаже. Мисля, че нещата ще дойдат от самосебеси и не трябва да се пресилваме или да се чувстваме виновни.

# 21
  • Мнения: 154
Вярвам,че сте прави за всичко и аз знам, че е така. Hug
Явно с времето ще успея или за сега се надявам да преодолея тези мои мисли. Щом има толкова много семейства с повече от едно дете, значи няма да откривам "топлата вода".
На всички   bouquet

# 22
  • usa
  • Мнения: 2 113
сигурно, ама като не знам как да си измеря обичта, не мога да го докажа. единственото, за което мога да гарантирам е, че се опитвам да я показвам на всички по равно.

# 23
  • Мнения: 3 804
не се притеснявай между голямата и средната разликата е 1г4 мес. с 2та карах цветна и разбрах в края на 4 мес. в на4алото много се разтроих ,но сега съм доволна 2те пораснаха заедно като близначки.
виж мъничето расте самичко постоянно се бута при каките,но все пак по различно е когато са 2 на една и съща възраст проблизително
за обичта не виждам как една майка може да обича едното пове4е от другото

Общи условия

Активация на акаунт