Научих се да...

  • 7 337
  • 183
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 6 999
...научих се да правя секс без да издавам ни звук,ни стон! Embarassed Дано не се науча да не правя секс изобщо! newsm78

Пратете бебето да спи само в стая /ако можете/ и поне стон ще можеш пак да издаваш...без много силни викове обаче  Laughing Laughing Laughing

# 151
  • Мнения: 399
...научих се да правя секс без да издавам ни звук,ни стон! Embarassed Дано не се науча да не правя секс изобщо! newsm78

Пратете бебето да спи само в стая /ако можете/ и поне стон ще можеш пак да издаваш...без много силни викове обаче  Laughing Laughing Laughing

Живеем 4 поколения в 4 стаи!!! Mr. Green Слава Богу,само за малко! Grinning

# 152
  • Мнения: 811
Научих се да се запознавам с непознати съфорумки без да се изчервявам много  Blush

# 153
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Разбрах колко е важно да пишеш дневници ... много неща може да научи човек от самия себе си, в различни ситуации от живота ...

# 154
  • Мнения: 604
пиша във форуми  Embarassed
преди самата мисъл да изложа писмено позицията си по определена тема ме втрещяваше...
а съвсем отскоро се научих, че мога да пиша във всички форуми, които са ми интересни, а не само за проблемите си
научих се да се обичам и да казвам "не"
научих се да приемам хората такива, кавито са

# 155
  • Мнения: 1 095
Да бъда "кучка" така да се кажа  Laughing
по-точно да си върша работата,без да правя големи компромиси на колегите,защото преди ми се качваха на главата! smile3516

# 156
  • София
  • Мнения: 3 249
Разбрах колко е важно да пишеш дневници ... много неща може да научи човек от самия себе си, в различни ситуации от живота ...

Интересно, не съм се замисляла по темата.  Thinking

# 157
  • Мнения: 2 070
Разбрах колко е важно да пишеш дневници ... много неща може да научи човек от самия себе си, в различни ситуации от живота ...

Пфу! Пък аз се отучих. Да, много е полезно, сега като си препрочитам писмата и дневниците и ми е много мило. Освен това така оставаш насаме със себе, жалко, че нямам време вече, ще почна на малката да водя.

Аз се научих да попълвам данъчна декларация, голям тормоз.
На Ексел се понаучих, щото ми се налага да работя с него.

Нищо друго май тази година, зациклила съм значи.

# 158
  • Мнения: 7 112
Научих се да попълвам тото фиш така, че бастуните от тотализатора да не могат да познаят нито едно мое число.  Party

# 159
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Научих се да попълвам тото фиш така, че бастуните от тотализатора да не могат да познаят нито едно мое число.  Party

 hahaha

е това няма да ти е от голяма полза

# 160
  • Мнения: 2 908
....да гледам някой друг ,не само себе си и то с известна  конска доза търпение-бях невероятен егоист,исках всичко само за себе си...и не търпях нищо и никой...

# 161
  • Мнения: 419
Днес пропътувах първите си 100 метра зад волана на автомобил  bowuu
А сега да се готви инструктурът  Crazy защото големи ядове ще бере с мене  Joy Joy Joy

# 162
  • Мнения: 2 084
Научих се как се настанява малтретирано в семейството дете в приют и от това ми е много болно и гадно.
Искам да се науча как се трепят законотворци и бюрократи.

# 163
  • Мнения: 9 973
Научих се да попълвам тото фиш така, че бастуните от тотализатора да не могат да познаят нито едно мое число.  Party
браво!!!!!!!!!!! Laughing

# 164
  • Мнения: 4 585
Научих се как се настанява малтретирано в семейството дете в приют и от това ми е много болно и гадно.
Искам да се науча как се трепят законотворци и бюрократи.

#Sniper               законотворци и бюрократи.

Общи условия

Активация на акаунт