Препоръчайте ми бебешко олио

  • 4 392
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 337
май гласовете се разделят между Бюбхен  и Мустела newsm78.
аз лично си мазах корема с Бюбхен в началото и хич не съм доволна, но нямам мнение за другите им продукти. от друга страна ползвам Мустела против стрии и е страхотен, освен да се доверя на марката и за бебока, макар че честно казано ми се вижда скъпичък Embarassed

# 16
  • Мнения: 3 457
аз ползвах олиото с невен(поддържащо олио),то е за по-чувствителна кожа Peace

# 17
  • Мнения: 11 004
Доволна съм от олиото на Бюбхен Peace

# 18
  • Мнения: 255
ние сме ползвали Бюбхен и Чико и от двете съм страшно доволна. Мустелата също не е лоша, но с тая реклама че е медицинска козметика а всъшност не е малко вече им нямам доверие. виждала съм я в чужбина да я продават по всички магазини а у нас само в аптеките като я наричат медицинска мисля че това не е честно.

# 19
az bih ti preporachala na Hipp.Parvo polzvahme na Bubchen,no kojata na malkata beshe ujasno suha,daje se lushteshe.Sled 3 dni s Hipp stana mekichka.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 298
Ползвала съм козметика и на Мустела и Бюбхен, но сякаш кожата на нашата девойка се чувства най-добре с продуктите, които ползваме сега -  на Себамед, има и олио и не е никак мазно, става и за лятото. Вечер след баня момата ни се опъва и мама почва масажите на цялото тяло с олио ...

# 21
  • Мнения: 72
Олиото на Бюбхен е много хубаво Дъщеря ми е на 1,9 и все още го ползваме За през лятото можеш да си вземеш лосиона на Бюбхен

Общи условия

Активация на акаунт