Music Idol - 9

  • 15 610
  • 319
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 840
Абе не е за там детето.

 Joy
Честно казано много ми става смешно, когато някой я нарече "детето" - не, че не е вярно, но изглежда като 30-годишна домакиня с 2 деца. Е, тя не е виновна, че изглежда така, разбира се.
При нея не ми харесва това, че много често пее фалшиво - за мен това е недопустимо за един певец с претенции.

# 46
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Кремена да си тръгне- тя не пя в понеделник, тя викаше и то яко!!

# 47
  • Мнения: 4 555
Илияна, много ме дразни със селската си визия Twisted Evil А защо пее само на български? Или аз се лъжа нещо? newsm78
И на руски може  Laughing
Пя и на английски и на италиански. Явно не гледате предаванията, което не е пречка да правите коментари.

# 48
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Илияна ,като й направят малко пластики оттук и оттам и ще стане страхотна. Вие , нали знаете Глория как изглеждаше в началото-тантуресто ,закръглено девойче, ама сега......!? Peace

# 49
  • Мнения: 1 952
А бе, ама Стефан е грозен, така ли Mr. Green
Ако отпадне, с това ще се оправдае..много убаво си пее, ама е грозен, а пък ние по красота гласуваме....
Ето това е то българинът..на крива ракета и космосът..... Sunglasses

# 50
  • Мнения: 4 555
Цъкнах на Кремена и бях ужасно изненадана да видя, че тя води с много голяма преднина  Peace
Момичето има много силен глас и голям диапазон, но както беше казал някой - вика с все сила, все е дно е на къра. Това не е пеене, моля моля.
В дуета им с Илияна се напъваше да вика както обикновено, а в дуета с Миро направо орезили песента. Не знам какво са чули тези, на които им е харесала как пя, но беше ужасно фалшива. Ужасно. Фалшива.
Викането не е пеене Naughty
"Минаваш през мен" е невероятно кравива песен и беше изпълнена потресаващо зле  ooooh!

# 51
  • Мнения: 116
Илияна, много ме дразни със селската си визия Twisted Evil А защо пее само на български? Или аз се лъжа нещо? newsm78
И на руски може  Laughing
Пя и на английски и на италиански. Явно не гледате предаванията, което не е пречка да правите коментари.
Сигурно ти се бо6уват хормоните smile3502

# 52
  • Мнения: 4 555
Илияна, много ме дразни със селската си визия Twisted Evil А защо пее само на български? Или аз се лъжа нещо? newsm78
И на руски може  Laughing
Пя и на английски и на италиански. Явно не гледате предаванията, което не е пречка да правите коментари.
Сигурно ти се бо6уват хормоните smile3502
Не знам какво значи да се шошуват или бобуват, но ти пък намери да се хванеш за най-кроткото ми мнение в цялата серия теми за Music Idol  hahaha
А недоглеждането за езиците, на които е пяла Илияна си е твое Simple Smile Не се оправдавай с моите хормони, нито те са ти попречили да гледаш предаванията, нито те са те накарали да пишеш без да си гледала.

# 53
  • Мнения: 7 418

Честно казано много ми става смешно, когато някой я нарече "детето" - не, че не е вярно, но изглежда като 30-годишна домакиня с 2 деца. Е, тя не е виновна, че изглежда така, разбира се.

      Как да не е виновна! LaughingДа намали папкането и толкоз!Кой друг й е виновен!
      Иначе, нищо й няма на момичето.Хубавелка си е в лицето! Simple Smile

# 54
  • Мнения: 1 840

Честно казано много ми става смешно, когато някой я нарече "детето" - не, че не е вярно, но изглежда като 30-годишна домакиня с 2 деца. Е, тя не е виновна, че изглежда така, разбира се.

      Как да не е виновна! LaughingДа намали папкането и толкоз!Кой друг й е виновен!
      Иначе, нищо й няма на момичето.Хубавелка си е в лицето! Simple Smile

Е да, де, но всички знаем, че не е много лесно да се намали папкането - това е трудно за усвояване умение. Laughing

# 55
  • Мнения: 7 418

      Как да не е виновна! LaughingДа намали папкането и толкоз!Кой друг й е виновен!
      Иначе, нищо й няма на момичето.Хубавелка си е в лицето! Simple Smile

Е да, де, но всички знаем, че не е много лесно да се намали папкането - това е трудно за усвояване умение. Laughing
  Ох! CryКолко си права! Peace
  Трудно е(макар и не за всички),но не и невъзможно,ако го искаш наистина!Само тя(Кремена) си е виновна,разбира се!Но това е вече дискусия за друга тема Grinning!

# 56
  • Мнения: 116
Много разбира4и  smile3502
Освен 4е гледам БГ издание, следя и Американ айдъл - ти него гледа6 ли  newsm12
Слез на земята  smile3507

# 57
  • UK
  • Мнения: 3 959
1. Кремена
2. Илияна
3. Стефан
4. Преслава
5. Теодор

# 58
  • Мнения: 98
Че какво му е на Стефан? Ама хич не ми се вижда грозен.Напротив по симпатичен ми е от Пламен.

Странно нещо сме ние българите........И друг път писах - погледайте малко American Idol. Там се оценява по глас, не по визия. Всички хубавелки отпаднаха още в началото.
 
Иначе аз не харесвам Кремена, какво напъване само - ще се пръсне направо. Като някоя министерша се държи.
Преслава е добре откъдето и да я погледнеш, но някак незабелижима остава.
Фаворит ми е Теодор.
Илияна не е за първото място, но напълно си заслужава постигнатото да сега. Пее хубаво.

# 59
  • Мнения: 7 418

Илияна не е за първото място, но напълно си заслужава постигнатото да сега.
    Поне е тази,която,за разлика от другите, всеки път е давала  100% от себе си!Браво,на нея!Бори се момичето със всичките си сили!В това отношение трябва да е пример за някои от останалите участници,които са доста по-надарени,но не и по-борбени,уви...

Общи условия

Активация на акаунт