В тези първи майски дни дъжд от сладки бебчета вали!

  • 9 301
  • 301
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 1 877
[size=24pt]Честито на Prikazka i Asti!!![/size]
 smile3525
И аз се присъединявам към мамите,на които не им се ражда-и аз не знам защо се получава така.А до 8-мия месец нямах търпение...Обзела ме е някаква тревога и страх (а по принцип съм доста позитивен човек).Мамииииииии,кажете че не е страшно,моля ви!!!!

НЕ Е СТРАШНО Hug Praynig Hug!

Честито на приказка и Асти, да са им живи и здрави малките съкровища!

# 271
Здрвейте аз съм  съпруга на didi_77_. Днес  Дидо роди две прекрасни принцеси -Рая и Ева.
Рая се роди - 41см и 2.350кг
Ева се роди - 41см и 2.050 

# 272
  • Мнения: 3 089
мда, и аз тъй знам - може да събираш кърма до 24 часа от първата събрана, като съхраняваш млякото в хладилник. след 24 часа мяташ събраното във фризера като слагаш етикет с количество и дата на замразяване /и час  Wink/.

Последна редакция: пн, 07 май 2007, 18:58 от majceto

# 273
  • София
  • Мнения: 1 877
Здрвейте аз съм  съпруга на didi_77_. Днес  Дидо роди две прекрасни принцеси -Рая и Ева.
Рая се роди - 41см и 2.350кг
Ева се роди - 41см и 2.050 

Честито на диди–77 и щастливия татко!!! Да са ви живи и здрави малките принцеси и много много да ви радват!!!

# 274
  • Мнения: 3 089
ха, че как съм изтървала да честитя  newsm78

СПЕЦИАЛНИ ДВОЙНИ ЧЕСТИТКИ НА ДИДИ77.
ТАТКОТО ДА СЕ СТЯГА В КРЪСТА, ЧЕ ЩЕ КУПУВА ДАМСКИ ПРЕВРЪЗКИ, ЧОРАПОГАЩНИЦИ И ПРАШКИ ДОКАТО МУ СЕ ЗАВИЕ СВЯТ  Mr. Green
ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ 3-ТЕ МОМИЧЕТА, А ТАТИ КРОТИЧКО ДА ГИ СЛУША И ГЛЕЗИ!

# 275
  • Мнения: 9
Честити малки принцески на диди и асти! Много да ви радват!   bouquet

# 276
  • Мнения: 16
Здравейте, девойки! Ние вече сме на линия!

ВИЖДАМ, ЧЕ ДОСТА МАЙСКИ БЕБОЦИ ВЕЧЕ СА СЕ ПОЯВИЛИ! ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ НОВИ МАМЧЕТА! ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ БЕБЧЕТАТА!

Изписаха ни вчера - навръх празника, та беше голяма одисея докато някой се намери в болницата да ни напише епикризите и да тури парафите.
Важното е, че вече сме си в къщи и сега се боричкаме по един час да се кърмим.

По-късно пак ще се включа да разказвам, а сега отивам да подсигуря "млеконадоя"  Simple Smile

# 277
  • На морето!
  • Мнения: 5 764
Честити ни бебчета!Да са живи и здрави и много щастливи!А на майките бързо възстановяване и повече усмивки от когато и да   bouquetбило!

# 278
  • Мнения: 362
  хеййй двойна радост

 честито на Диди и на щастливия тати!!!!!Да са живи и здрави малките принцеси!!!   newsm51 newsm51 newsm51

 честито и на мама Асти!!!Да расте здрава и игрива малката Василена!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 279
  • Мнения: 38
Леле много бебета бре GrinningАйде да са ви честити , живи и здрави на gmsvetla,mina 21q asti i didi77 момичетата и на kakichka i prikazka момчетата , нека ви донесат много радост и щастие  bouquet
Аз съм си още с корем а и не бързам за никъде , че още леглото не сме взели , нито дрешки бебешорски съм прала абе изобщо страшно спокойствие ме е обзело в последните няколко дни за разлика от това което съм по принцип Mr. Green
Мамите раждали в Шейново дали могат да ми кажат , какво искат да си носиш за там като тръгнеш да раждаш?Питам защото чувам противоречиви мнения  а като отида дотам все забравям да питам .

# 280
  • Мнения: 103
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ НОВИ МАМЧЕТА !!! ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ БЕБОЦИТЕ!!!
БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ НА ВСИЧКИ !!!
   bouquet

# 281
  • Мнения: 26
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ НОВИ МАМЧЕТА    bouquetДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ БЕБЧЕТАТА И МНОГО ДА ГИ РАДВАТ!
ИНА-АНА-И НА МЕНЕ НЕ МИ СЕ РАЖДА ОщЕ !И МЕНЕ МНОГО МЕ БОЛИ КРЪСТА ПОНЯКОГА, НО ВСЕ ОщЕ СИ ПИЯ МАГНЕЗИЯ.
МИСЛЯ,ЧЕ НЕ СА ИНСТИНСКИ КОНТРАКЦИИ ОщЕ! Е АЗ СЪМ НА 17 СЕКЦИО АКО БЕБО НЕ МЕ ИЗНЕНАДА! #Crazy newsm78

# 282
  • София
  • Мнения: 4 397
Честити бебоци на Prikazka, Asti и didи_77 да са им живи и здрави и много да ги радват  Heart Eyes

# 283
  • Мнения: 152
Честити девойки на диди 77 и на асти!!!
Красиви моми да пораснат и момченцата да бягат след тях.

 И аз имам племенници близнаци, много си ги обичам и са голяма радост за всички. Снощи имах няколко контракции, не бяха редовни и спряха изведнъж- явно са от подготвителните, дано скоро да дойдат и истинските. Днес голямо обикаляне му дръпнах, но не се изморявам и се чувствам страхотно.Само така си изразходвам енергията и спя добре вечер, иначе до 1,2 часа не мога да заспя и се побърквам от броене на овце и какво ли още не....лека вечер на всички и чакаме още бебоци.

# 284
  • Мнения: 1 924
Тюх , възможно ли е таквоз нещо. Дори подготвителни контракции нямам.
Нищо,ни-щич-ко, което леко да подсказва за предстоящо скоро раждане.

Общи условия

Активация на акаунт