Изкуствени мигли на лентички като на Азис

  • 3 156
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 289
Карчева и кошничката, от къде ги купихте тези?
Де да ги бях купилаа...... Whistling,само си ги заплюх. Whistling

# 16
  • Мнения: 1 941
От една голяма аптека на Плиска

# 17
  • Мнения: 1 313
На самия хотел аптеката ли?  Отстрани?

# 18
  • Мнения: 1 941
Не от старната на киното. Една мноооого дълга, зад будките е. Незнам обаче дали ще има сег, както казах по-горе моите ги имам още от миналото лято ...

# 19
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Купих си мигли като показаните по горе, само, че 100 пъти се пробвах и не мога да ги сложа   Cry. Има и лепило към тях. Мацах по ръба на изкуствените мигли, мацах си клепачите, не ще и не ще  #Cussing out. Врезултат на това, сега очите ме сърбят ужасно, а миглите след малко ще идат в боклука  Confused.

# 20
  • Мнения: 1 290
Купих си мигли като показаните по горе, само, че 100 пъти се пробвах и не мога да ги сложа   Cry. Има и лепило към тях. Мацах по ръба на изкуствените мигли, мацах си клепачите, не ще и не ще  #Cussing out. Врезултат на това, сега очите ме сърбят ужасно, а миглите след малко ще идат в боклука  Confused.
Моите вече са в кофата след няколко подобни опита  #Cussing out

# 21
  • Мнения: 35
На мен пък ми свършва лепилото  Sad  Някой знае ли дали продават само лепило и къде?   bouquet

# 22
  • sofia
  • Мнения: 1 426
На мен пък ми свършва лепилото  Sad  Някой знае ли дали продават само лепило и къде?   bouquet

В магазини за козметика предполагам  newsm78. Що не каза по рано, аз щях да ти подаря моето. Аз вече ги изхвърлих, но би ли споделила, все пак как ги слагаш тези мигли?

# 23
  • Мнения: 7 418
би ли споделила, все пак как ги слагаш тези мигли?
и на мен ми е интересно! Simple Smile

# 24
  • Мнения: 47
Хайде някой да постне снимчици на купени мигли, моля, да видя дали са такива каквито искам. И кажете на каква марка са.

# 25
  • Мнения: 35
Моите са на Фингърс.Ще ги снимам утре,  и ще се опитам да кача снимка.
Там от където си ги взех нямат отделно лепило, но ще проверя и в други магазинчета Laughing КиФла, все пак благодаря за предложението.   Да знаех, щях да кажа по рано Simple Smile   

А колкото до слагането - първият път си ги залепих почти на веждата  newsm62   
Хич не е лесно, но аз съм упорита. От втори - трети път успявам. То затова и бързо ми свърши лепилото.  Мажа с клечката по ръбчето на миглата, после леко с другият край ги залепям първо във вътрешния край на окото и от там, постепенно до края.  Като не успея - махам, мия и после пак. Обикновенно или успявам, или на третия опит се изнервям и ги зарязвам Simple Smile


# 26
  • Мнения: 1 313
И моите са на фингърс, но на снопчета, не цял ред мигли.

# 27
  • sofia
  • Мнения: 1 426
И моите са на фингърс, но на снопчета, не цял ред мигли.

И моите бяха Фингърс.

# 28
  • София
  • Мнения: 5 289
Може ли да помоля,която от вас има мигли да си ги сложи и да турне една снимка Praynig.Искам да видя как стоят,за да знам дали да си взимам. newsm78

# 29
  • Мнения: 47
И аз си взех на Фингърс, но те изобщо не са като на Азис или тези гъстите от снимките на исайкова, това беше компромисен вариант след като другите ми се видяха просто ужасни. Доста по-редки са, но не са толкова лоши- поне естествено стоят. Ако някой все пак се сдобие с такива като от снимките, постнати от исайкова, да каже от къде. Много искам.

Общи условия

Активация на акаунт